trawa

Autor Wątek: Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...  (Przeczytany 283079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Josef Knecht

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 19, 2007, 07:25:26 am »
Na koncercie Sieben w Lublinie nie było nawet tyle.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline horsie

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 19, 2007, 09:36:11 am »
aaaaa 2 października 2007 koncert Dream Theater na warszawskim Torwarze w związku z ukazaniem się nowej płyty - Systematic Chaos..mniam  > : D

Offline 612

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 19, 2007, 10:05:05 am »
yeah!
znalazlem tez dodatkowe info:

Cytat: "serwis metal.pl"
Nieoficjalnie mówi się, że zespół podpisał za kulisami światowej polityki umowę z rządem RP, który w celu walki z bezrobociem i homoseksualistami zaoferował gitarzyście Johnowi Petrucciemu podwójne wynagrodzenie za zagranie w 34 minucie utworu SIX DEGREES OF INNER TURBULENCE 50-minutowego sola, przy którym ludzie będą zdychali z nudów. Petrucci zgodził się bez wahania - Dla mnie to żaden kłopot. Jestem w tym specjalistą.


nie moge sie doczekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yeah\!
keep proggin'!!!!!!!!!!!

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 19, 2007, 06:44:44 pm »
daj spokoj, odczep sie od proga
ćpać i ruchać

Offline Kormak

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 20, 2007, 12:10:48 pm »
No musze wam powiedzieć, że wczoraj ISIS ostro pozamiatało ludźmi w Firleju. Zagrali głównie hiciory z "In The Absence Of Truth" ale i parę staroci. Fajnie się oglądało stage diving i wściekły kocioł pod sceną w takim małym klubie (plus bonusy np. spadający kolo zahaczający innego nogą i obaj lecący na mokrą spoconą podłogę \m/). W życiu tak się nie spociłem chyba na żadnym koncercie, no może poza Toolem. Mam zakwasy i boli mnie kostka, bo ktoś mnie nieźle kopnął w kotle, ale co tam! Jak zagrali finisz "Dulcinea" to nie za bardzo wiedziałem co sie dzieje wokół.

Ale cichym bohaterem był japoński Boris, głównie ze względu na nich polazłem na koncert. Zagrali może z 3 kawałki, ale jak!! Zaczęli tak lżej postrockowo, ale później bluznęli takim ciężkim sludgem, jak zwolnione 10 razy Black Sabbath. Perkusista walił w wielki gong, basista walił solówy na podwójnym basie, a całkiem ładna Japonka stała sobie i czesała solidne riffy. Wszyscy długowłosi, strasznie chudzi - pokazali jak sie powinno grać.

A wcześniej wystąpiła połowa Oxbow: chydy białas w garniturku brzdąkał na akustyku, a na scenie rządził potężny napakowany murzyn z dziarami (m.in. pentagramy na ramionach i swastyka na przedramieniu) - rozebrał się do slipek i podkoszulka, wyglądał jak pijany, Ryczał, wył, pluł, zawodził - szatański, narkotyczny, pierwotny folk-blues. I jeszcze powiedział, że w USA znany jest jako "Polish Prince" - cokolwiek to oznaczało.

Kto nie był - niech żałuje!

P.S. - no i dużo fajnych koszulek, taniutkie cd i winyle i inne gadżety.

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwiec 20, 2007, 06:58:20 pm »
Cytuj
A wcześniej wystąpiła połowa Oxbow: chydy białas w garniturku brzdąkał na akustyku, a na scenie rządził potężny napakowany murzyn z dziarami (m.in. pentagramy na ramionach i swastyka na przedramieniu) - rozebrał się do slipek i podkoszulka, wyglądał jak pijany, Ryczał, wył, pluł, zawodził - szatański, narkotyczny, pierwotny folk-blues. I jeszcze powiedział, że w USA znany jest jako "Polish Prince" - cokolwiek to oznaczało.

ten czarny to niejaki eugene robinson, a kapela gra od 1990r. i wydali kilka calkiem dobrych plyt. ja zapylam na ten sam setting 2 lipca, mam tylko nadzieje, ze oxbow zagra w pelnym skladzie.
ćpać i ruchać

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwiec 20, 2007, 09:31:08 pm »
Jak ktoś lubi: 9.09 - VNV Nation. 6.10 - De/Vision. Obydwa koncerty w Łodzi w "Dekompresji". W tym roku oczywiście.

Offline Nehan

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwiec 21, 2007, 05:16:41 pm »
Przychylam post Kormaka!
Wszystkie trzy zespoły dały czadu. A perkusista Borisa to szatan :shock:

Jeszcze supcio był bis Isis - w którym wystąpił Eugeniusz rycząc do mikrofonu. Odjazd!

Offline b_sk

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwiec 22, 2007, 01:26:48 am »
Cytat: "Waltari"
Jak ktoś lubi: 9.09 - VNV Nation. 6.10 - De/Vision. Obydwa koncerty w Łodzi w "Dekompresji". W tym roku oczywiście.
To VNV Nation potwierdzone? Bo na ich stronce coś nie mogę się doszukać info o tym.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
DIGITAL SIN 11
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:29:22 pm »
Zapraszamy Wszystkich na:

DIGITAL SIN 11



MIEJSCE I CZAS:
29 czerwca 2007
Kraków
Klub Lost Highway
Brzozowa 8

MUZYKA: industrial/synth/electro/power noise

Start: 20.00
Wstęp: 5 pln

Za muzykę odpowiedzialni: DeV, Fall, Judasz, Koper
                                             
Więcej informacji: www.myspace.com/losthighwayclub // www.myspace.com/digitalsin1

Patronaty medialne:
www.alternation.pl
www.alternativepop.pl
www.darkplanet.pl
www.electr-on.pl
www.electro-robot.com
www.gothic.pl
www.industrialrock.net
www.metal.pl
www.metalheart.pl
www.rockmetal.pl
www.streamelite.com  
www.yesternight.pl
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline papiesz

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 23, 2007, 12:49:16 am »


10 lipca, Praga, 60 zł. wjazd. zagrają:
Meshuggah
Misery Index
Made by Fire

mamy już dwie osoby chętne na ten koncert. jakby ktoś z okolic Dolnego Śląska był chętny (ewentualnie jakiś ziom spoza tego rejonu ale chętny pojechać i się napić) to proszony jest o kontakt na PM. im więcej osób tym tańsza impreza. Meszugi polecać chyba nie muszę, a co do Misery Index to depta krzyże okrutnie i naprawdę warto ich posłuchać.
nothing positive only negative

Offline Adria

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 25, 2007, 07:10:54 pm »
W czwartek był cichy, skromy, nierozreklamowany koncert na chorzowskim stadionie, który mimo wszystko zgromadził 40-tysieczną publikę, wśród której i ja się znalazłam. Mówię oczywiscie o koncercie Genesis. Do dziś się jeszcze nie otrząsnęłam z tego, co się tam wydarzyło. Nie mogę jedynie zrozumiec tego "entuzjazmu" bijacego z mediów, kiedy wspominały o tym... (wogóle nie wspomniały, widać Iggy Pop ciekawszy :roll: ) To ja się rozpisywac nie będę, powiem tylko, ze był to najbarddziej magiczny wieczór, jaki zdarzylo mi się dotychczas przeżyć. Jak znajdzie się tu ktoś jeszcze, kto też tam był, to proszę, niech się wypowie...

Podrawiam
Kiedy człowiek spogląda w otchłań, otchłań nie powinna do niego machać.

Offline yeah! bunny

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwiec 25, 2007, 09:00:30 pm »
Cytuj
widać Iggy Pop ciekawszy

widac tak
awel
jesli to czytasz wiedz ze uprawialem seks z twoja dziewczyna

czulem ze to najlepszy sposob zeby ci o tym powiedziec

Offline hans

Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwiec 25, 2007, 10:21:55 pm »
Cytat: "Adria"
W czwartek był cichy, skromy, nierozreklamowany koncert na chorzowskim stadionie, który mimo wszystko zgromadził 40-tysieczną publikę, wśród której i ja się znalazłam. Mówię oczywiscie o koncercie Genesis.


Jako osoba majaca dostep jedynie do Internetu i radiowej Trojki ze zdziwieniem przeczytalem Twojego posta. W Trojce w Minimaxie mozna bylo wczesniej uslyszec duzo o tym koncercie, a takze mala relacje w czasie jego trwania. Rowniez po jego zakonczeniu, w niedziele wieczorem wspomniano pare slow. To plus artykul w Wyborczej dalo mi wrazenie dobrej reklamy.
Pytanie, jak wiele osob slucha Trojki?

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Koncerty, festiwale, przeglądy, imprezy...
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwiec 26, 2007, 07:46:35 am »
Cytat: "b_sk"
Cytat: "Waltari"
Jak ktoś lubi: 9.09 - VNV Nation. 6.10 - De/Vision. Obydwa koncerty w Łodzi w "Dekompresji". W tym roku oczywiście.
To VNV Nation potwierdzone? Bo na ich stronce coś nie mogę się doszukać info o tym.

Z tego co wiem, oni teraz graja trase w USA. Na ich stronie info powinno sie pojawic, gdy wroca. Tak twierdza organizatorzy.

 

anything