Autor Wątek: Last Exile  (Przeczytany 4014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nathaniel

Last Exile
« dnia: Listopad 13, 2003, 11:21:18 pm »
Nie wiem czy ktos ogladal ta Animke ale jest powalajaca, polecam...
 fajna muza, niezly pomysl na scenariusz, kreska rewelacyjna...
 jestem dopiero przy 2 odcinku ale wymiekam  :)
  niezla akcja, a do tego miejscami bardzo ciepla fabula (mnie wywalila w kosmos scena jak mala dziwczynka po raz pierwszy bawi sie zabawka krowy ktora muczy!!  8) )
 jednym slowem rewelacja!!
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline alfista

Last Exile
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2003, 12:47:16 pm »
animka jest swietna .. ogladaj ogladaj .. potem sie rozkreca .. co do artow, z tego co pamietam az design chyba byl odpowiedzialny range murata ... albo ktos kto zrecznie nasladuje jego styl bo to jest w jego stylu .. mam skany jednego artbook 0.5 like a balance life .. teraz mam nadzieje go kupic ... zas 15 grudnia wychodzi w japonii kolejny artbook tego gostka .. tez wart zakupu :)
lfi - nie tylko m&a

Offline BeRsErK

Last Exile
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2003, 10:34:33 am »
Obejrzałem to anime z miesiąc temu i przyznam, że klimat ma niesamowity, miałem przyjemnośc ogladać tą serię pod rząd z Wolf's Rain'em i były to najszcześliwsze 2 miesiace ostatnich lat (jesli chodzi o anime ;) )
Szkoda, że już sie sporo naogladałem i coraz trudniej znaleść tak fajne tytuły :/

Offline KitsunE

Last Exile
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2005, 10:11:46 am »
Faktycznie anime wciąga, Piąknie wygląda, tylko szkoda ze jest niedoceniane. :(
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=53660374!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Jezus

Last Exile
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2005, 09:39:26 pm »
Najlepsza jazda kolo 23 epa, tylko ta koncowka mi tak troche  :? .<no spoilers>
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Somebody

Last Exile
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2005, 03:11:37 pm »
Hej, ludzi by mógł ktoś powiedzieć gdzie można zdobyć "Last Exile" (Torrenty czy coś) bo ja kiedyś oglądałem pare odcinków przez neta ale puszczali od środka to nie chciałem oglądać mimo że bardzo mi się podobało.

Pzdr

Offline muffynka

Last Exile
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2005, 09:38:12 pm »
ja narazie niestety musze zadowolic sie ostami, ktore sa swietne..... i czekam az plytki wroca do wlasiciela :P ale Anime polecam, ma w sobie cos......
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Last Exile
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2005, 09:47:40 pm »
Popieram. Bardzo dobre anime.

Offline raseku

Last Exile
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 05, 2005, 12:43:23 pm »
Skoro tak mówicie to wkońcu sie do niego zabiore :)

===na marginesie===
KitsunE mówił ze to seria niedoceniona, ja też znam taka jedną wartościową  która przeszła bez wiekszego echa...
Panie i Panowie : Kino no Tabi  ^^

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Last Exile
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 05, 2005, 04:26:33 pm »
Cytat: "raseku"

Panie i Panowie : Kino no Tabi


zgadzam się jak najbardziej, że to dobre anime, ale że przeszło bez echa to się nie zgodzę

Offline raseku

Last Exile
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 05, 2005, 09:22:37 pm »
Wilku jakieś argumenty?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Last Exile
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2005, 07:26:35 am »
Że nie przeszło bez echa? Na AnimeNfo seria ta  znalazła się na 98 miejscu w Top 200 (a to wycznyn całkiem spory) i uzyskała średnią głosów 9.3/10.0. Poza tym słyszałem o tej animce dużo wcześniej niż ją widziałem - praktycznie zaraz po tym jak się ukazała. Może prawdą jest, że w Japonii przeszła bez echa (nie wiem, nie interesowałem się tym nigdy), ale przez widza spoza Japonii została doceniona.

Offline raseku

Last Exile
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 06, 2005, 01:08:58 pm »
no i teraz to rozumiem. po czesci mnie przekonałes
ale jak dla mnie najlepszym współczynnikiem popularnosci danej serii jest np ilośc powstałych o nim stron, gelerii, czy dostep do plskich napisów

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Last Exile
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 06, 2005, 02:15:32 pm »
dobre współczynniki i zazwyczaj miarodajne. Niestety z napisami to różnie bywa, bo np, do Full Metal Alchemist ciągle nie ma wszystkicha a to przecież dobra i doceniona seria. Zresztą w polsce popularność nie zawsze zależy od tego czy anime jest dobre. Teraz już jest lepiej, ale kiedyś wiele serii zdobyło sobie popularność tylko dlatego, że były łatwo dostępne. Czasami jest to też zwykła moda z jakością nie mająca nic wspólnego (np. Elfen Lied - moim, ale nie tylko moim zdaniem).

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Last Exile
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 06, 2005, 02:31:51 pm »
Nie ma wszystkich napisów do FMA? A to ciekawe, że stąd wszystkie ściągnąłem, wieki temu http://www.animesub.info/.

IMO Last Exile to przede wszystkim oprawa graficzna, znakomicie dopracowana klasyczna technika w połaczeniu z grafiką 3D. To niewątpliwa zaleta tego anime, która ma swoj udział w tworzeniu klimatu serii. Co do fabuły i postaci, nie zauważyłem nic szczególnego, zasługującego na zapamiętanie. Po prostu standard. Z drugiej strony, jednak nie oglądałem wszystkch odcinków i możliwe, że się mylę. Tak czy inaczej Last Exile wywolało u mnie raczej pozytywne nastawienie. Z chęcią obejżę resztę epizodów.

P.S. Kitsune, mialeś mi chyba mi przynieść troche LE, pamietasz? ;)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

 

anything