Autor Wątek: Czy tylko Anglosasi?  (Przeczytany 4043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Czy tylko Anglosasi?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 21, 2003, 03:06:33 pm »
Cytat: "Rex de Tenebris"
A tak pozatym, jak jusz jesteśmy w gatunkach, to przecierz mam najleprzy na świecie Death Metal i bardzo dobry Jazz.


Z death metalem rzeczywiscie jestesmy w swiatowej czolowce, choc wlasciwie dzieki jednemu zespolowi (moge sie mylic, bo nie znam polskiej sceny deathowej). Co do jazzu to zdania sa podzielone i roznie sie mowi o swiatowosci naszych jazzmanow. Ale nie da sie ukryc, ze pare nazwisk jest w swiecie rozpoznawalnych (Urbaniak, Dudziak, Stanko i pewnie ktos jeszcze). No i nie mozna zapominac o Pendereckim, ktory w swojej dzialce jest mocno powazany.

Offline Constructor

Czy tylko Anglosasi?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2003, 11:09:23 pm »
Bo ja wiem z tym death metalem? Może ktoś uzna, że się czepiam, ale Vader to chyba tzw. grind metal, tak jak Cannibal Corpse, neh?

Offline Rex de Tenebris

Czy tylko Anglosasi?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 24, 2003, 03:25:29 pm »
Cytat: "Constructor"
Bo ja wiem z tym death metalem? Może ktoś uzna, że się czepiam, ale Vader to chyba tzw. grind metal, tak jak Cannibal Corpse, neh?


No właśnie i Vader i Canibal Corpse to Death Metal, choc dużo ze soba wspólnego wedłóg mnie nie mają.  ;)


P.S. Brdzo nie lubie szufladkowania. Jak wedłóg kogos to powyrzej to Grind to spoko. Wolna wola.

Offline Gollum

Czy tylko Anglosasi?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 01, 2003, 10:46:30 pm »
Jak działy metalu zwał tak zwał, faktem jest, że w paru jego odmianach Polska się liczy i to mocno. Zaczęliśmy kiepsko, bo TSA była marną kopią Ac/DC (choć nie da się ukryć, że "51", "Bez podtekstów" czy "Alien" to wspaniałe hity), ale potem było lepiej. Ja co prawda słyszałem tylko o sławie Sweet Noise i Vadera, ale Wy wiecie lepiej, kto się w świecie liczy.

Anonymous

  • Gość
Czy tylko Anglosasi?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 16, 2004, 08:14:44 pm »
Ja amerykańskiej muzyki wystrzegam się jak ognia. Skandynawia, proszę państwa, Skandynawia!

 

anything