Autor Wątek: Hellboy  (Przeczytany 209414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #405 dnia: Marzec 12, 2017, 10:48:39 pm »
Fajnie by było, gdyby przy okazji wznowili te tomy, które teraz ciężko dostać.

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #406 dnia: Marzec 13, 2017, 07:51:53 am »
Fajnie by było, gdyby przy okazji wznowili te tomy, które teraz ciężko dostać.

Nie masz chyba na myśli Library Edition, bo wszystkie są dostępne.

Offline arczi_ancymon

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #407 dnia: Marzec 13, 2017, 08:33:21 am »
A to ciekawe, bo byłem przekonany, że co najmniej jeden tom jest już OOP.

Offline Murazor

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #408 dnia: Marzec 13, 2017, 08:54:28 am »
Tom 3 i 6 mają słabszą dostępność (nie ma Atom, ani multiversum, ani bookdepository), ale są na amazonie. Czasami, któryś tom znika, ale powinny wrócić do sprzedaży niedługo.

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #409 dnia: Marzec 13, 2017, 08:57:28 am »
Jak wyżej. One cały czas są w druku, czasem nawet na miesiąc czy dwa znikają z oferty, ale potem wracają. Definitywnie OOP są tylko omnibusy BPRD

Offline Kielo

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #410 dnia: Marzec 13, 2017, 02:15:02 pm »
Jak wyżej. One cały czas są w druku, czasem nawet na miesiąc czy dwa znikają z oferty, ale potem wracają. Definitywnie OOP są tylko omnibusy BPRD

Omnibusy BPRD w HC sa OOP (nie liczac 1946-1948), caly czas dostepne sa za to omnibusy w SC (wiem, ze to nie to samo :) )

Offline parsom

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #411 dnia: Marzec 13, 2017, 05:49:26 pm »
A że tak zapytam - gdzie najlepiej kupować Hellboya Library Ed.? Chodzi mi o cenę, ale też sprawdzoną jakość obsługi.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #412 dnia: Marzec 13, 2017, 06:07:09 pm »
Na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. W Polsce masz multiversum i atomcomics, ale ceny są wysokie. Za granicą jest taniej w dobrych jakościowo sklepach, ale koszty wysyłki mogą zabić, a z im dalej idzie przesyłka tym więcej może się z nią stać coś złego. Najlepiej jak masz rodzinę/znajomych w UK, to kupujesz w Anglii, sklep wysyła do nich a przy okazji wizyty zwozisz komiksy do domu.

Offline Nick Jackolson

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #413 dnia: Marzec 16, 2017, 08:11:56 am »

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #414 dnia: Marzec 16, 2017, 09:36:06 am »
Hell yeah indeed!
Było to trochę do przewidzenia, no ale przynajmniej jest już jakis konkret. Co do rezerwacji formatu dla Hellboya, to sie zgadzam z teorią, że cała reszta Mignolaverse wyjdzie w formacie żab. Ale szczerze? I'm ok with it, bo cała ta reszta mówiąc szczerze nie do końca na to zasługuje.

Offline ASX76

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #415 dnia: Marzec 16, 2017, 02:02:56 pm »
W Kaczystanie bardzo przydałaby się Wielka Kolekcja Hellboya wydawana choćby w takiej formie jak Wielka Kolekcja Marvela, ale oczywiście pomarzyć można...

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #416 dnia: Kwiecień 07, 2017, 07:36:02 am »

Offline Kielo

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #417 dnia: Kwiecień 07, 2017, 08:37:00 am »
@UP

Nie wiem czy widziałeś, ale w sklepie Forbidden Planet mozna zamawiać Into The Silent Sea specjalna wersje z mini printem z podpisami Mignoli i Gianniego: https://forbiddenplanet.com/215744-hellboy-into-the-silent-sea-hardcover-signed-mini-print-edition/

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #418 dnia: Kwiecień 07, 2017, 09:44:31 am »
O fajne. Ale dublować zamówienia już chyba nie będę.

Offline adam and arluk

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #419 dnia: Kwiecień 07, 2017, 01:42:39 pm »
Jestem świeżo po mojej jednej z najlepszych serii. Mignola Wielki jest i basta. Za wykreowany świat, postaci, klimat i humor (Placuszki). Wiem brzmi banalnie, ale Hellboya po prostu nie wypada nie znać.
Jedyne co mnie irytuje to spier......one polskie wydanie. Te starsze nie dość że pocięte, pomieszane opowieści pomiędzy tomami Wyspa oraz Trzecie życzenie (Strange Places i The Troll Witch and Others),  wycięte opowiadania
The Penanggalan oraz The Vampire of Prague to wydrukowane tak źle, że ciężko się ogląda. Dlatego nie mogę wprost uwierzyć, że jest problem z taką sprzedażą by można wydać wszystkie tomy w nowej edycji, podczas gdy rynek zalewany jest "badziewiem"(przepraszam) w postaci marvelnow, czy innego new52. Wielka szkoda.
Dlatego bardzo poważnie rozważam zakup Library Edition, choć cena (około 200zł za tom) nieco odstrasza. Angielskim nie operuję swobodnie, ale wspomagając się polskim wydaniem dałbym radę.
I pytanie do znawców, bo do tej pory nic z zagranicy nie kupowałem, jakie sklepy polecacie? Jest szansa wyrwać taniej? Może znacie terminy zniżek, czy większych rabatów w sklepach itp.
Nie pytam czy warto, bo biorąc pod uwagę, choćby powiększony format, odpowiedź wydaje się oczywista.


 

anything