Autor Wątek: Hellboy  (Przeczytany 207760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #420 dnia: Kwiecień 07, 2017, 04:28:33 pm »
^ Porównując z innymi popularnymi źródłami na dziś to jest bardzo dobra oferta. W najlepszych momentach udawało mi sie kupić w amazonie za 100 zeta, ale to se ne vrati + w MV masz wielokrotnie mniejsze ryzyko zniszczenia przesyłki.

Offline adam and arluk

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #421 dnia: Kwiecień 07, 2017, 06:49:34 pm »
Faktycznie i stała oferta rabatu, więc nie muszę kupować natychmiast. Dzięki.

Offline Antari

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #422 dnia: Kwiecień 08, 2017, 12:20:00 am »
Faktycznie i stała oferta rabatu, więc nie muszę kupować natychmiast. Dzięki.

Z tym bywa różnie i nie polecałbym odkładać tego w nieskończoność. Na chwilę obecną brakuje tomu 3, choć w okolicach stycznia pojawił się na chwilę komplet. Swego czasu trudno było dostać także tom 1 i 2. Trochę mnie to dziwi biorąc pod uwagę, że DH nieustannie robi dodruki tego LE.

Library Edition Hellboy'a to dla mnie absolutna rewelacja i jedno z najlepszych wydań jakie mam. Dla fanów serii inne wydanie nie ma prawa bytu. Miałem porównanie z polskim wydaniem i naprawdę nie warto. A cena 164 zł za tom LE to naprawdę niewiele jak za tego typu jakość.

Offline parsom

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #423 dnia: Kwiecień 08, 2017, 12:57:28 am »
A jaki angielski jest w tym Hellboyu? Tzn. że nie ma tam brytyjskiego bełkotu to się domyślam. Ale czy np. jest slang itd.?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Nick Jackolson

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #424 dnia: Kwiecień 08, 2017, 05:48:20 am »
parsom, są tam czasami (może nie tyle, że slang) jakieś trudniejsze zwroty ale naprawdę mało. Śmiało zaczynaj. Na szczęście to nie jest Moore ani Morrison :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2017, 07:09:38 am wysłana przez Nick Jackolson »

Offline starcek

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #425 dnia: Kwiecień 08, 2017, 08:13:53 pm »
Faktycznie i stała oferta rabatu, więc nie muszę kupować natychmiast. Dzięki.
Zobacz na allegro w zakończonych aukcjach - jeden gość sprzedawał jedynkę za 99 zł, ale nie wiem jak zakończyła się licytacja, czy w ogóle sprzedał.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline parsom

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #426 dnia: Kwiecień 10, 2017, 05:10:33 pm »
A jak z kupowaniem tego w Amazonie? Dochodzi w dobrym stanie? Bo z kupowania innych rzeczy mam doświadczenie, że za bardzo nie przejmują się stanem wysyłanego przedmiotu.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #427 dnia: Kwiecień 10, 2017, 05:24:28 pm »
I nic się w tym względzie nie zmieniło.

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #428 dnia: Kwiecień 22, 2017, 04:39:37 pm »
Nie sadziłem, że Abe się doczeka omnibusa, a jednak. Szkoda tylko, że zacznie się od 3 tpb, ale to chyba głównie z powodu równoległego startu omnibusa Hell on Earth. Mam jednak nadzieję, że dołączą gdzieś te pierwsze historie, lub wydadzą osobny HC na wzór może Hellboy Weird tales. Osobiście nie lubię tego wydania, bo format jest od czapy i mój OCD radar lekko szaleje, no ale co zrobić..


Offline Murazor

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #429 dnia: Maj 10, 2017, 12:04:59 pm »
Nie wiem, czy nikt się nie cieszy, ale będzie nowy film o Hellboyu! :biggrin: Może i Egmont skusi się wtedy na jakieś komiksy :wink:

Więcej info:
https://naekranie.pl/aktualnosci/bedzie-nowy-hellboy-tytul-i-szczegoly-rebootu-1843280

Greg Staples (ten od świetnie narysowanej Mrocznej Sprawiedliwości Dredda) napisał na swoim FB, że będzie odpowiedzialny za concept art'y.

Offline rzem

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #430 dnia: Maj 10, 2017, 12:36:48 pm »
Ja się cieszę. Zaskoczyło mnie, że chcą rebootować, ale argumenty jakie padają w dyskusjach, przekonują mnie.
Aktor też nie budzi chyba zastrzeżeń.

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #431 dnia: Maj 10, 2017, 02:10:21 pm »
Cieszymy się, tyle że w wątku o filmowaniu komiksów.  Ale podjarka jest.

Offline arczi_ancymon

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #432 dnia: Maj 10, 2017, 03:03:38 pm »
Film mnie nie obchodzi, ale gdyby okazał się ogromnym hitem, to będziemy mieli dużo pozycji okołohellboyowych w naszym kraju :) Trzymam kciuki.

Offline Cringer

Odp: Usagi Yojimbo
« Odpowiedź #433 dnia: Maj 16, 2017, 09:54:23 pm »
Ruszają pracę nad nowym filmem z Hellboyem. Będzie świetna okazja aby go wtedy wznowić w HC.

Offline clandestino

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #434 dnia: Maj 18, 2017, 08:06:22 am »
...albo wydać library edition!

 

anything