trawa

Autor Wątek: Pytania do Pani Moderator  (Przeczytany 12164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RedKoRnik

Zła Pani Moderator
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 16, 2004, 12:28:20 am »
Nie rozumiem tej kobiety!!!
Sama twierdzi, że niezna się na muzyce a jest moderatorem serwisu muzycznego - paranoja??? a może głupota???
Pozatym jest to osoba nieodpowiedzialna i natarczywa (pomimo mojego sprzeciwu chciała spędzić noc w mym łużku).
Pani Moderator powinna zastanowić się nad swoim życiem!

Offline śmigło

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 13, 2004, 06:06:29 pm »
buahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sorry ale nic innego nie potrafilem z siebie wydobyc...
ja mam jedna uwage, tak sobie czytam i przegladam to forum, i uwazam ze o tyle o ile to wlasnie powinno sie tu rozchodzic o promowanie swoich zespolow, czy zespolow kolegow, marketing i inne takie(no przeciez cala branza muzyczna sie na tym opiera), oprocz tego moze style muzyczne (wiecie klasyka, rock, muzyka nowoczesna...) i koniec. po ch..ja tematy z cyklu - najfajniejszy zespol, najfajniejsza piosenka, czy alibabki sie realtywuja i inne takie g...na??????????????????????????????????????
wiadomo ze muzyka to kwestia gustu , jednym podoba sie zwyciezczyni eurowizji (jak ona tam miala? ta rusalka) a innym grindowe kapele typu Anal Cunt. o gustach sie podobno nie dyskutuje... ciekawsze bylyby recenzje plyt pisane przez forumowiczow(niekoniecznie najnowszych plyt -moze akurat ktos by mnie przekonal do muzyki pop...), opisy instrumentow, techniki grania itp  ja slucham od cholery duzo muzyki(z wielu gatunkow) wiec jakbym chcial pisac osobny topic o kazdym zespole ktory slyszalem i ktory mi sie podobal (badz nie) to by to forum sie niepozbieralo , podejrzewam ze nie jestem jedyny. co do pani moderator, to fakt ze nie zna sie na muzyce(przepraszam chodzi tu o wyksztalcenie muzyczne??? czy ogolnie o kiepskie rozeznanie w tematach mjuziki??), nie powinien jej od razu dyskwalifikowac. wy tylko narzekacie, ale nikt nie zauwaza faktu ze dziewczyna sie stara, spoko wyrobi sie, krytykujcie ale podrzucajcie jej pomysly. a jak tak bardzo sie nie podoba to sami postarajcie sie o moda i dzrzwi do kariery otwarte. ktos ten post w ogole do konca przeczytal? ... bo ja sam sie nim juz znudzilem  :bored:
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Anonymous

  • Gość
Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 13, 2004, 06:28:59 pm »
Ja przeczytalam. Dzieki za slowa wsparcia.
Ogolnie rzecz biorac masz racje - to forum nei wyglada idealnie, ale zauwaz, ze gdyby ktos potrzebowal topicu o technikach grania, to by go zalozyl (droga wolna). Forum jest takie, jacy sa forumowicze. Ja w tresc merytoryczna wypowiedzi sie nie wtracam. Natomaist podkreslam po raz kolejny, ze forum to jest forum, a wlasciwa Gildia Muzyczna znajduje sie pod adresem muzyka.gildia.pl. Kilkakrotnie juz zachecalam forumowiczow do wspolpracy - bez wiekszego odzewu...

Offline śmigło

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 13, 2004, 07:05:04 pm »
no skoro zachecalas , a odzewu niet(!), to ty sie nie przejmuj gadaniem , rob swoje, a dla krytykujacych mam takie powiedzonko " krytyka to zemsta umyslow jalowych nad tworczymi" (powiedzial to jakis madry pisarz ale juz nie pamietam jaki...), wiec zanim wam sie wlaczy narzekanie to zastanowcie sie czy warto isc tylko w strone wyliczania bledow i potkniec, czy moze lepiej nalezy czerpac i poszerzac te dobre i udane pomysly, wzorce itp...(sam nie moge uwierzyc ze takie rzeczy pisze  :| ).
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Mano Solo

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 01, 2004, 10:41:38 pm »
Dzień dobry, mam na imię Krzysiu, i chciałbym się dowiedzieć gdzie w temacie o Prodigy pani M. widzi jakieś offtopy :)
Pytam z czystej ciekawości i póki co niepozornie, ale mimo wszystko oczekując poważnej odpowiedzi.

Dziękuję.
Krzysiu :)

Offline hopatika

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 02, 2004, 08:58:26 am »
hm, ciesze sie, ze wreszcie ktos z szanownych Panstwa, ktorzy siedza tu dluzej ode mnie raczyl zauwazyc dyktatorskie zapedy moderatorki tegoz dzialu. nie czuje sie na tyle zwiazany z tym forum, by zaraz szczegolowo wnikac i czepiac sie kazdego skasowanego postu i tematu, pozwole sobie jedynie wyrazic opinie, ze sposob zarzadzania tym forum nie nalezy do najlepszych. a moderatorka tylko sobie roboty przydaje starajac sie likwidowac najmniejsza odchylke od regulaminu. proponuje wiecej luzu i zdrowego podejscia, bo mam wrazenie, A'G'R, ze jestes bardzo spieta osoba, ktora za wszelka cene chcialaby, zeby bylo po jej mysli. niestety, ludzie nie dadza soba tak latwo rzadzic. proponuje zmiane moda dla zmiany atmosfery.

Offline burberry

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 02, 2004, 09:30:23 am »
Jest przecie drugi mod - Kormak. On tu jest od luzu. Chociaż i tak wychodzi na zero (a nawet na minus) przez działania A'G'R.
Bóg Cię kocha

Offline Josef Knecht

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 02, 2004, 11:50:03 am »
Dobrze, a jakie zachowania według Was - katorżnicy dyskredytuja panią moderator ?

Tezy sa ostre - zwłaszcza ta o dyktatorstwie - ja np tego nie odczułem
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline hopatika

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 02, 2004, 03:55:38 pm »
argument na poparcie tezy? np. kasowanie postow, ktore w najdrobniejszy sposob naruszaja regulamin, a przynajmniej robia to w oczach moderatora. w koncu maly offtop nikomu nie zaszkodzi, ale na tym forum o czyms takim jak offtop nie moze byc mowy.

Offline Mano Solo

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 03, 2004, 12:58:07 am »
Cytuj
Tezy sa ostre - zwłaszcza ta o dyktatorstwie - ja np tego nie odczułem


Jako redaktor Gildii Muzycznej musiałbyś się mocno postarać by to odczuć ;)
Co dyskredytuje panią moderator? To co powyżej - kasowanie i upominanie za najmniejsze odstępstwo od głównego tematu (patrz - dygresja na temat ATR w temacie o Prodigy, patrz - "skinheadowska muzyka").
Poza tym skrzętne usuwanie jakiejkolwiek pośredniej krytyki nie dotyczącej moderatorstwa - w moim przypadku chodzi o równe zżynanie tematów z "konkurencyjnego" forum. Owszem, to nie zabronione, ale żeby zżynać ideę łącznie z nazwą słowo w słowo, a potem jeszcze sugerować że to autorski pomysł... To budzi raczej politowanie, ale niestety nawet politowania nie można tu wyrazić, bo natychmiast idzie won (oczywiście pod pozorem kasowania off-topa).
Pani M. ma po prostu fobię na punkcie wszystkiego co nie odpowiada jej tokowi myślenia lub wizerunkowi forumowego ordnungu. Nno, chyba że będzie zachwalało jej stopy lub śliczne ciałko, to jeszcze ujdzie w tłoku...
A zdaje się że kilka osób ma tu coś jeszcze do powiedzenia na temat mocno względnej sprawiedliwości w promowaniu własnej twórczości. Ale w tej kwestii powinien wypowiedzieć się kto inny.

Offline Josef Knecht

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 03, 2004, 08:54:09 am »
Najlepiej niech pani M. sie ustosunkuje do tego.

Ale zanim zechcecie by sobie poszła to zapytajcie samych siebie czy bylibyście lepszymi modami ?
Świeżo upieczony fan wilków :)

Anonymous

  • Gość
Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 03, 2004, 06:57:46 pm »
Cyry: gdzie ja niby twierdziłam, że to mój autorski pomysł?!
Chodzi Ci o Hate? A co to ma do tego działu? Poza tym - mam Ci ujawnić swoją prywatną korespondencję? I tak mi nie uwierzysz...

Nikogo na forum nie trzymam. jak się komuś nie podoba, tam są drzwi. Co mówię zresztą od początku.

No i gdzie ja niby coś swojego promuję? o_O

A z Josefa taki jest redaktor GM, jak ze mnie różowy słoń. Nie mam pojęcia, skąd mu się taki status wziął, ze mną tego nikt nie uzgadniał, a Josef w swej historii wrzucił jednego newsa i napisał dwa czy trzy teksty. Trochę mało na stanowsiko redaktora...

Cyry, ja wiem, że Ty jesteś niedoskonały, znasz jedynie siembiernaście języków i mądrzysz się na każdy temat z możliwych, zresztą, wykazując tym, że bardzo dobrze się w nim orientujesz. Ja tak nie mam. Jestem prymitywną dziewczyną ze wsi o niemal zerowej wiedzy. Nie podoba Ci się? Wybacz. Powtórzę: tam są drzwi. Idź do psychoanalityka leczyć się na  megalomanię. Trzecie drzwi na lewo, polecam.

Offline Mano Solo

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 03, 2004, 11:10:56 pm »
Cytat: "Josef Knecht"
Ale zanim zechcecie by sobie poszła to zapytajcie samych siebie czy bylibyście lepszymi modami ?


Ależ nikt nie chce by sobie poszła. Jedynie żeby nieco ograniczyła swoje zapędy :) A czy byłbym lepszym modem - cóż, zasadniczo jestem takowym nieco dłużej niż A'G'R na forum Seattle Sound. Ocena mojej (czy raczej "naszej", licząc pozostałych przedstawicieli personelu) pracy nie powinna być moją domeną, ale mogę śmiało stwierdzić, iż pomimo wielu burz i kataklizmów pewien poziom absurdu jaki tutaj panuje u nas na szczęście (przynajmniej w wykonaniu moderatorów...  :roll: ) nie został osiągnięty.

Cytat: "A'G'R"
Cyry: gdzie ja niby twierdziłam, że to mój autorski pomysł?!


Nie tylko o Hate. Swego czasu równiutko ciągnęłaś tematy od nas :)
Zaś bezpośredniego stwierdzenia "autorskości" nie było. Jedynie sugestie ;)
A ma się to do tego działu w ten sposób, że ten temat jest jedynym wolnym od cenzury i moderatorskiego poklepywania się po plecach w którym mógłbym poruszyć ten temat bez strachu o wycięcie notki.

Cytuj
Nikogo na forum nie trzymam. jak się komuś nie podoba, tam są drzwi. Co mówię zresztą od początku.


Ależ oczywiście. Podobnie jak nikt nie ma obowiązku słuchania c**jowego artysty. A jednak krytycy to robią. I krytykują. Jako dziennikarka  i redaktorka portalu muzycznego ( :rotfl: ) powinnaś coś o tym wiedzieć...

Cytuj
No i gdzie ja niby coś swojego promuję? o_O

Odp.:
Cytuj
Ale w tej kwestii powinien wypowiedzieć się kto inny.


Cytuj
A z Josefa taki jest redaktor GM, jak ze mnie różowy słoń. Nie mam pojęcia, skąd mu się taki status wziął, ze mną tego nikt nie uzgadniał, a Josef w swej historii wrzucił jednego newsa i napisał dwa czy trzy teksty. Trochę mało na stanowsiko redaktora...


Tak moi drodzy, ta sama pani kilka linijek później zarzuca innym megalomanię ;)

Cytuj
Cyry, ja wiem, że Ty jesteś niedoskonały, znasz jedynie siembiernaście języków i mądrzysz się na każdy temat z możliwych, zresztą, wykazując tym, że bardzo dobrze się w nim orientujesz.


Pudło, na moje oko krytykuję Twoją tutejszą działalność. Let's see what's next.

Cytuj
Ja tak nie mam. Jestem prymitywną dziewczyną ze wsi o niemal zerowej wiedzy.


Ale za to z jakimi nogami! :roll: Z całym szacunkiem, ale wobec mnie mogłabyś sobie darować ten zabieg. I ja wiem, i Ty wiesz, że na temat własnej osoby masz odmienne zdanie.

Cytuj
Idź do psychoanalityka leczyć się na megalomanię.


Idź do encyklopedii sprawdzić znaczenie słowa na "m".

Cytuj
Trzecie drzwi na lewo, polecam


Niestety, najwyraźniej z niektórymi sobie nie poradził. Ale cieszę się że pozostało miłe wrażenie ;)

Offline hopatika

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 04, 2004, 11:12:59 am »
Panno A'G'R, piszac
Cytuj
Nikogo na forum nie trzymam. jak się komuś nie podoba, tam są drzwi. Co mówię zresztą od początku.

utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, ze nie wiesz, po co jest mod na forum.
mod jest dla uzytkownikow, a nie odwrotnie

Offline burberry

Pytania do Pani Moderator
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 04, 2004, 02:57:49 pm »
Cóż, niektórzy tego nie rozumieją, to proste...

A co na to Kormak?
Bóg Cię kocha

 

anything