trawa

Autor Wątek: Klan Drune  (Przeczytany 16800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline usagi

Klan Drune
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 05, 2004, 07:38:57 pm »
Czy są jakieś sensowne rozpiski z Ardokathem i czy ktoś może testował już tego pana z jego mega żywiołakiem ciemności?

Offline Robert Drakon

Klan Drune
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 05, 2004, 05:47:09 pm »
Dobra mam zamiar sobie sprawić coś z drunów co powiecie na tą rozpiske :)

Gwahyr           63 AP
2 Formors       78 AP
3 Persecutor    54 AP
3 Lanyfh          54 AP  (survival instinct)
                     249 AP
zas pieśni i wspaniałych legend, waleczności, odwagi oraz bohaterskich czynów jak i okrucieństwa zarazem.
Średniowiecze czas w którym możesz stać się RYCERZEM!!!

http://world3.knightfight.pl/?ac=vid&vid=93030006

Offline Maru1

Klan Drune
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 05, 2004, 06:15:34 pm »
cuz grałem tym :) (hyba grałem wzaadzie kardzą morzliwą kombinacja :) )
ale tak :
Fomory bez Aur ?? - przecierz to marnotrawstwo ??
Lanfyfki - nauczsie urzywac "Leap" - bardzo dobre zwłaszcza na urozmaiconym terenie
panie są skuteczne i szybkie tylko trzeba inicjatywe wygrywac - jak ktos zaszarzuje na nie to niemalrze mogiła z 2 defensa i 3 tafa
persekutacze ... hym tylko raz udało mnie sie urzyc sensownie ich zdolnosci implecable ale czego hciec za 18 p od modelu (taa wiem mutagenic /0) - ale fajni jako doskokowcy - (fomory na pierwszy ogięn a persekutorzy dobiegaja do tych co do fomor dobiegli)

Gwahyr .... z jednej strony tego pana nie lubie ale z \drugiej jest doskonały ,....
- nielubie bo :
wsumie jest kiepski .. niewiele co na stole robi (no wkarzdym raziwe umn)
i jakoś niemam do niego farta a jego zdolnosci sa ... hym mało bojoe w poruwnaniu do war fury i takich tam
- boski bo :
- bo ma 5 Dorony
- bo ma 6 owagi i dowewodzenie
- bo świetna figurka
- wsumie zadko ginie w bitwach
- moze dostac kieł tytana i wtedy staje się naprawde grożny ale i kosztowny
- pomaga i to bardzo thurzliwym persekutaczom (szardzuja ok ale jakktos na nich to zazwyczaj uciekają    :bored:

- coi bym dodał
do 300 p to albo 3x drun łucznuk (ta wiem brzydkie to to ale bardzo skuteczne)
albo mag i tu spory wybur  
(w kolejnosci urzytecznosci)
Soul Snaczher - z jakims czarem - proponuje porimal albo immolation , wave,s revenge . albo jak sie nazywa to do przestawiania gosci ?? teluric sliedge (ziemia) no i mana bolt  tak do 6 cm :) (bo na +2 azawsze moze kuku zrobić jak sie nie lubi primala)
Azael niewierna z sujuszu - curzzabawki z darknesa - tania i z 4 powera - kardzy raczej wie co z nia zrobić

Kyran łowca i Korwyn garbus ... eeee no maja 4 powerka i dostp do paru fajnych rzeczy ale ich smiertelnośc jerst tak wysoka ze niema nicvzego z czym Soul snaczhe by sobie nie poradził a nadadatek przerzył )
- no jest bolt osf flame ... aleprzekonałem sie ze to obośieczna zabawka ... zresztą całkiem dobrzezuca Mana bolta
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline Robert Drakon

Klan Drune
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 05, 2004, 06:46:03 pm »
Co do tej aury dla Formorów dopiero zauważyłem w army builderze coś takiego  :roll:  widze tam cztery aury hordy, krwi, pogromcy i rogatego no i mam pytanko ile tych aur idzie dać do jednego formora i czy każdy może mieć inną czy muszą mieć wszystkie taką samą    no i która sie najbardziej przydaje w czasie bitwy

a co do wyrównania do 300 to też sie właśnie nad tymi łucznikami zastanawiałem   :D

pytanie jeszcze co do siostrzyczek  :lol:  przydają sie one na stole czy lepiej wziąć jakiś magów czy coś takiego

aha i które wojowniczki lanyfh są lepsze te z survivalem czy scoutem ??
zas pieśni i wspaniałych legend, waleczności, odwagi oraz bohaterskich czynów jak i okrucieństwa zarazem.
Średniowiecze czas w którym możesz stać się RYCERZEM!!!

http://world3.knightfight.pl/?ac=vid&vid=93030006

Offline Jon

Klan Drune
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 05, 2004, 07:53:46 pm »
Lanfytki z survivalem chyba mimo wszystko nie sa takie fajne, lepsze moim zdaniem sa te ze scoutem.

Offline Maru1

Klan Drune
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 05, 2004, 09:48:01 pm »
ok na jedna karte referencyjna idzie jedna aura (dac fomorce mozesz 1 aure)
i sa to z dodathowe punkty w koszcie :
6p Aura krwi - Hasrd boilet - wsumie ajbardziej uniwersalne
hordy za 4 p - +1 do siły w 20 cm od fomora (kumulatywne) ale nie wiecej nioz 5 - ciekawa aura jak walczysz przeciw konserwom majacym samemu mało siły ale pancarza durzo (wtedy twoje mizerne s słabowite lanfyfki masja tak 7 - 8 siły :) (a persekutorzy 9 )
za 5 p aura rogatego - fajne jesli oprzesz tajktyke na odwrotnośvci załozenia jakie pokazałem :) - czyli smiecie na 1 linje a fimory doszarrzowywuja i klepią z dodatkowym atakiem - fsjne aleurzyc trza umiec :)
no i jest Scourge (po pollsku to co bedzie ?? - ) daje firce - fajne jak ci ubijaja fomorke to ta ofddaje :) =- terz trzeba umiec urzywac ale dobre kontra wilczarze na peredatorach lub ashantyrce - bo i tak bedziwesz na +5 oddawał :)

teraz co do lanfyfek - top zalerzy - jas mam zalerznie od rospiski - poprostu czasem trzeba miec skautów a innym razem fajnie mieć taskiego nierprzewidywalnego warjata jak postac z survivalem :) - wtedy wszyscy wyłapuja jej ciosy a nie persekutora - bo boja sie Fury of the wiches :)

a co do siustr to Fenlyth jest hyba jak narazie najleprza wydana bohaterką do drune jesli hodzi o walke i to cio w nej moze zrobić ac nie posiada zadnego (no wzasadzie poza artefaktem - maska) wsparcia swoich ludzi
a Morgwen ... hjym mam z nia sdziwne doświadczenie - raz powoduje masakrę a innym razem jest to 66 p dla przeciwnika - troche masłoprzewidywalna ale kontra strzelacze bardzo fajna :)
a kombo na siostrach ... prubowałem ale wlepiej jurz wziąsc Gwachyra lub je pojedyńczo - jak są obie to albo nic nie robią albo wychodzi jakies dziwactwo - a zazwyczaj brakuje ci 2 figurek za te 60 p (na armie na 400p i wiecej to ok ale na 300 i 350 to siostry jak sa razem to bokiem wychodza )
aczkolwiek obie maja jedne z najbardziej zabujczych połaczeń umiejetności za te punkty - spory ruch , wysuka odwaga , wysoka inicjatywa (atak terz) + leap (wbrew pozorom taka manewrowośc jak wiedziec jak urzywac jest zbujcza no i skaut + assasin  oraz survival + war furry+ fury of the wiches
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline cielaq

Klan Drune
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 06, 2004, 07:25:50 am »
Cytat: "Maru1"

hordy za 4 p - +1 do siły w 20 cm od fomora (kumulatywne) ale nie wiecej nioz 5 - ciekawa aura jak walczysz przeciw konserwom majacym samemu mało siły ale pancarza durzo (wtedy twoje mizerne s słabowite lanfyfki masja tak 7 - 8 siły :) (a persekutorzy 9 )
Wszystko pięknie, tyle, że bonus do Siły dostają formory, a nie inne modele.
"Aura of the Horde - 4 AP: for every Formor Fiend including himself, standing within 20cm or less of him, the Fiend endowed with this Aura benefits from a 1-point bonus in Strength. This bonus disappears as soon as the Fiend causing it is removed from the battlefield or is more than 20 cm away. The total bonus in Strength generated by this Aura cannot be more than +5."
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Robert Drakon

Klan Drune
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 06, 2004, 09:34:02 am »
Acha teraz to wszystko tłumaczy, bo tak było by za dobrze  :lol:
ja też myślałem że każdy ten bonus dostaje bo w army builder jest napisane tak:
Aura Hordy 4pkt.    
Za każdego Formora (wliczając w to tego wojownika) w promieniu 20cm, wojownik otrzymuje +1 do siły (max. +5).
więc nie ma tam napisane że otrzymuje go formor tylko wojownik
no ale trudno da sie żyć  :lol:
zas pieśni i wspaniałych legend, waleczności, odwagi oraz bohaterskich czynów jak i okrucieństwa zarazem.
Średniowiecze czas w którym możesz stać się RYCERZEM!!!

http://world3.knightfight.pl/?ac=vid&vid=93030006

Offline cielaq

Klan Drune
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 06, 2004, 01:30:22 pm »
Cytat: "Robert Drakon"
 
Za każdego Formora (wliczając w to tego wojownika) w promieniu 20cm, wojownik otrzymuje +1 do siły (max. +5).
więc nie ma tam napisane że otrzymuje go formor tylko wojownik
no ale trudno da sie żyć  :lol:
To też jest ważny fragment.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Robert Drakon

Klan Drune
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 06, 2004, 01:40:21 pm »
A grał ktoś tym kolesiem Ardokath ??
Powiedzcie mi coś o nim (czy jest wogóle przydatny)  i co to jest za cud którego używa ten "Invocation of Na'goth"  za 115AP.
zas pieśni i wspaniałych legend, waleczności, odwagi oraz bohaterskich czynów jak i okrucieństwa zarazem.
Średniowiecze czas w którym możesz stać się RYCERZEM!!!

http://world3.knightfight.pl/?ac=vid&vid=93030006

Offline Jon

Klan Drune
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 06, 2004, 02:14:26 pm »
To chyba najpotężniejszy kapłan w grze - a ten cud to przywołanie megażywiołaka ciemności.

Offline Jaskier

Klan Drune
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 07, 2004, 09:24:35 am »
gdzie można znaleźć ten, oraz inne cuda do tego gościa? :roll:

Offline Robert Drakon

Klan Drune
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 07, 2004, 11:36:49 am »
Jeśli chodzi ci  o karty to są z nim w blisterze  ;) a jeśli o karty na necie to też chciałbym wiedzieć żeby sobie je zobaczyć.
zas pieśni i wspaniałych legend, waleczności, odwagi oraz bohaterskich czynów jak i okrucieństwa zarazem.
Średniowiecze czas w którym możesz stać się RYCERZEM!!!

http://world3.knightfight.pl/?ac=vid&vid=93030006

Offline Alchemik

Klan Drune
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 07, 2004, 05:29:10 pm »
Jak kogoś interesuje francuska wersja to są tu
ale angielskich nigdzie w sieci nie widziałem :]
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Robert Drakon

Klan Drune
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 07, 2004, 06:35:17 pm »
A są figurki tego "Mane Drune" i "Na'gotha" bo to są jakieś demony czy coś takiego które idzie przyzwać ??
zas pieśni i wspaniałych legend, waleczności, odwagi oraz bohaterskich czynów jak i okrucieństwa zarazem.
Średniowiecze czas w którym możesz stać się RYCERZEM!!!

http://world3.knightfight.pl/?ac=vid&vid=93030006