trawa

Autor Wątek: Reakcja na inwazję Archaona...  (Przeczytany 11045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 25, 2003, 01:53:44 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: życzę powodzenia :D :D :D :D :D :D :D

jeśli mógłbym coś zasugerować to powinniścire tak skoordynoewać swoje działania, żeby zabić wszystkivch w jednej chwili bo inaczej się nawzajem powskrzeszamy :lol: :lol: :lol: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :lol: :lol: :lol:


naprawdę zyczę wam szczęścia.. :D

Offline Gotrek

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 25, 2003, 02:25:22 pm »
A o paleniu kosci slyszal? :roll:


Sojusz z krasnoludami... To nawet nie jest smieszne... :notfunny:
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline Blacksheep

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 25, 2003, 03:12:42 pm »
Pozwole zacytowac sobie s.p. magie i miecz - kraina goblinow 24.
"Z odprawy goblinskich dowodcow"
Czarny Wladca: Dlaczego pozwoliliscie zjesc pojmany wczoraj oddzial przeciwnika? rozumiem ze oblegamy te twierdze od miesiaca jednak jedzenia nam jeszcze nie brakuje.
General Grdyk: ale oni powiedzieli ze przybyli tu jako posilki...

wargh! [pelen entuzjazmu]

Offline pyrek

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 25, 2003, 06:36:00 pm »
Hej mroczni bracia!!

Chyba nie bedziecie tutaj stac tak bezczynnie... Nadazyla sie okazja. Trzeba skorzystac. Proponuje wspomoc sily chaosu wyznawczyniami kultu slaanesha, a reszte naszych armii przerzucic na Ulthuan, by nareszcie zdobyc nalezny nam tron!!

W imie Wiedzmiego Krola!!

I w imie Khaine'a!!

Podpisano Pyrus Darkdagger
Prawa reka Malekitha
Szara Eminencja pozostalych 8 miast.
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline Gorthuar

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 27, 2003, 04:09:43 pm »
Jeden mały post, a wywołałem wielką burzę  :twisted:

Chciałem jedynie zaznaczyć, że zaproponowałem sojusz NIEUMARŁYCH i wcale nie przeciw Chaosowi. Ale też nie po stronie Archaona.
Najlepsze co możemy zrobić, to przeczekać nic nie znaczące wojny śmiertelników. Inwazja Chaosu spowoduje olbrzymie straty po obu stronach. Nie ważne kto wygra. Zwycięzca, czy też zwycięska koalicja, będzie zbyt słaba, by obronić się przed hordami naszych nieumarłych wojowników.
Czas wojny to dla nas zawsze czas wielkich żniw. Jeżeli Skaveni zamierzają wspomóc nasze żniwa swoimi plagami, to nie przeszkadzajmy im w tym. Ale na łaskę nie mają co liczyć.
Co się zaś tyczy przewagi liczebnej, to więcej umarłych chodzi po świecie niż żywych. Generałowie skaveńscy powinni to wiedzieć. W końcu to dlatego tag boją się mojego Mistrza, Nagasha Wielkiego.


Lord Gorthuar de Veris
z Kultu Nagasha

Offline Gorthuar

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 27, 2003, 04:10:50 pm »
Jeden mały post, a wywołałem wielką burzę  :twisted:

Chciałem jedynie zaznaczyć, że zaproponowałem sojusz NIEUMARŁYCH i wcale nie przeciw Chaosowi. Ale też nie po stronie Archaona.
Najlepsze co możemy zrobić, to przeczekać nic nie znaczące wojny śmiertelników. Inwazja Chaosu spowoduje olbrzymie straty po obu stronach. Nie ważne kto wygra. Zwycięzca, czy też zwycięska koalicja, będzie zbyt słaba, by obronić się przed hordami naszych nieumarłych wojowników.
Czas wojny to dla nas zawsze czas wielkich żniw. Jeżeli Skaveni zamierzają wspomóc nasze żniwa swoimi plagami, to nie przeszkadzajmy im w tym. Ale na łaskę nie mają co liczyć.
Co się zaś tyczy przewagi liczebnej, to więcej umarłych chodzi po świecie niż żywych. Generałowie skaveńscy powinni to wiedzieć. W końcu to dlatego tag boją się mojego Mistrza, Nagasha Wielkiego.


Lord Gorthuar de Veris
z Kultu Nagasha

Offline Sadow

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 27, 2003, 05:21:51 pm »
Cytuj
a reszte naszych armii przerzucic na Ulthuan, by nareszcie zdobyc nalezny nam tron!!


No nareszcie sie namyśliliście, czekamy już tak około 200 lat na was, a wy se z nas jaja robicie ;)  ale najpierw proponowałbym sie uporać z tym co sie dzieje na waszych ziemiach, bo jeszcze troche i nie bedzie miał kto was prowadzić :) .

A co do tego tronu to on nigdy wam nie przysługiwał (Malekicz nawet przez ogień nie potrafił przejść - i taki niby z niego bohater tak?) :D

Generał Sadow
Pierwszy Strateg Ulthuanu
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Lawfulone

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 27, 2003, 05:31:10 pm »
Cytat: "Sadow"
Cytuj
a reszte naszych armii przerzucic na Ulthuan, by nareszcie zdobyc nalezny nam tron!!


No nareszcie sie namyśliliście, czekamy już tak około 200 lat na was, a wy se z nas jaja robicie ;)  ale najpierw proponowałbym sie uporać z tym co sie dzieje na waszych ziemiach, bo jeszcze troche i nie bedzie miał kto was prowadzić :) .

A co do tego tronu to on nigdy wam nie przysługiwał (Malekicz nawet przez ogień nie potrafił przejść - i taki niby z niego bohater tak?) :D

Generał Sadow
Pierwszy Strateg Ulthuanu


po prostu czekamy az sami spleśniejecie.aż wam bron zardzewieje i az sprzedacie wszystkie magic itemy aby zebrac kase na rzeźby, obrazy,wino i kobiety krasnoludzkie... :twisted:
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Sadow

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 27, 2003, 08:54:17 pm »
Niewierni......
Wasze elfie pomioty będą, ciałem dla naszych legionów. Nasze potężne zastępy zostaną wskrzeszone z waszych mogił. Zginiecie by się na nowo narodzić i siać zniszczenie na ziemi, którą tak broniliście.... :evil:

Sadow <drugie wcielenie> Hrabia Północnej Sylvanii
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Fuczak

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 09, 2004, 05:06:27 pm »
Nie chce was martwić ale uthulan przestanie istnieć dzieki Beastmenom hahaha hordy chaosu rownaja uthulan z ziemią w nagaroth jest portal niedlugo zajzymy dp lustri a potem najedziemy na imperium
here is no escape from Chaos ...

Offline MariuszGGG

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 09, 2004, 05:42:28 pm »
MY tu juz na was czekamy pomioty... i nasze stosy

Marcus von Stoss
Baron Polnocnego Hochlandu
Kawaler Zakonu Swietego Debu
Wilk ze Sfrory Ulryka
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Fuczak

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 09, 2004, 07:11:10 pm »
hahaa to wy jesteście wymiotami wkrótce was nie bęzie co dzien przybywają 10-siątki gorów wkrótce chaos będie rządził  :death:  :chaos:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  :wookie:  armia fuczaków :D[/list]
here is no escape from Chaos ...

Offline Finfarin

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 10, 2004, 02:00:35 am »
Błagam, niech ktoś go zastrzeli...
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Ogoo1

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 10, 2004, 08:18:44 am »
JA CHCE, JA CHCE !!!!!!
 :giggle:  :giggle:  :giggle:

pozdrawiam

Offline Manfred

Reakcja na inwazję Archaona...
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 10, 2004, 05:33:23 pm »
Cytuj
Sadow <drugie wcielenie> Hrabia Północnej Sylvanii


Nie pamiętam żebym z kimś dzielił władzę w mojej krainie śmierci.
Doradzam przyłączyć się do mojej armi badź uciekać jak najszybciej z moich ziem



Manfred von Carstein władca Sylvanni
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm