Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Tak, żeby było o co się kłócić

(1/11) > >>

Kurczaczek:
Każdy wrzuca tu odpowiedź, której tematem jest
'tytuł'-'scenarzysta'/'rysownik' np.
'Kasta Metabaronów-Jordorowsky/Gimenez

ulubionego komiksu, serii...

Oprócz tego pare zdań, opis, dlaczeo właśnie to, trzy zdania wprowadzenia dla ludzi, którzy nie wiedzą co to jest.

Komentarze na osobnym temat:
Tak, żeby było o co się kłucić- komentarze

Cujo nie musi pisać, wszyscy wiedzą co by napisał :lol:

wilk:
Kurczaczek.. to chyba twoj temat od dawna istnieje - "Bardzo trudny temat". Tam odsylam do moich typow, nie chce pisac dwa razy tego samego

zatapatit:
Strasznie nudno na tym forum (Cujo coś się nie odzywa, 2dope też nie, ktoś inny nie podniósł rękawicy) więc skorzystam z tego topicu.
Oto moje niesamowicie, niezwykle kontrowersyjne poglądy:
*Lobo to cienias a komiksy z nim jeszcze cieńsze
*Technokapłani - kiszka straszliwa
*Kaznodzieja - za!@bioza
*Batman - najlepszy bohater komiksowy
*Western i Blacksad to komiksy na 2 na szynach

Zapraszam do kłótni



Jeśli jednak nie chcecie się kłócić a jedynie dyskutować to zapraszam jeszcze serdeczniej

mykupyku:

--- Cytat: "zatapatit" ---Strasznie nudno na tym forum (Cujo coś się nie odzywa, 2dope też nie, ktoś inny nie podniósł rękawicy) więc skorzystam z tego topicu.
Oto moje niesamowicie, niezwykle kontrowersyjne poglądy:
*Lobo to cienias a komiksy z nim jeszcze cieńsze
*Technokapłani - kiszka straszliwa
*Kaznodzieja - za!@bioza
*Batman - najlepszy bohater komiksowy
*Western i Blacksad to komiksy na 2 na szynach

Zapraszam do kłótni



Jeśli jednak nie chcecie się kłócić a jedynie dyskutować to zapraszam jeszcze serdeczniej
--- Koniec cytatu ---


Batman najlepszy? a w The Hiketeia kto dostał po mordzie a co gorsza wyszedł na debila? no kto?

Anonymous:
zatapatit rysuje komiks "Z batarangiem przez Tatry", a w wolnej chwili wpada zrobic zadyme na forum  :lol:


- idea Lobo jest spoko, byla hardcore lecz cenzura DC ja rozwodnila, facet ktory go wymyslil wraca do jego pisania (tak czytalem) i tym razem ma wolna reke - zobaczymy co z tego wyjdzie

- technokaplani - mam stosunek obojetny

- kaznodzieja - podoba mi sie bardziej scenariuszowo niz wizualnie; czytam to dosyc wyrywkowo i bardziej zwracam uwage na kadrowanie, ktore jest +++++ (a moze tylko na takie odcinki trafiam ;) )

- batman - idol lat minionych, teraz mamy Malysza

- western - gaaaaaaaayy ;)

- blacksad - nie widzialem

ostatnio czytam calkiem inne rzeczy, ale sie w PL nie ukazaly wiec nie ma o czym gadac

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej