trawa

Autor Wątek: Tak, żeby było o co się kłócić  (Przeczytany 22049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ponury_jay

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 29, 2002, 08:16:11 pm »
W drugim tomie Kaznodziei kobiety nie róznią się wcale! Tulip jest prawie identyczna jak kobieta, której męża pozbawiono (bodajże) moszny.
Kolorysta mógł przynajmniej zmienić kolor włosow....

BTW. kłÓtnia. Ó.

Offline mykupyku

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 10, 2002, 12:30:11 am »
jakby ktoś chciał się podyskutować to ten topic ku temu stworzono - bo niestety Thorgala zablokowano bo to stary komiks był ;)
opyright by mykupyku

Offline wiktor wektor

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 10, 2002, 12:13:17 pm »
Cytat: "Cujo"

Nie podoba mi sie jego konserwatystyczna kreska, malo ekspresji na twarzach bohaterow, dynamika postaci, kolornictwo (wiem - to nie on, ale to niewazne), a najbardziej mi sie nie podoba cos, czego nie potrafie do konca okreslic, czyli ta cala doslownosc, glownie w brutalnych scenach. A ze Kormak tutaj przytoczyl Bisleya, to takze sie nim posluze jako przykladem - przedstawia on brutalne sceny z wyczuciem, z jajem i duchem. Dillon natomiast beznamietnie, doslownie i sucho. To mnie odpycha. Zupelnie inny rodzaj rysowania preferuje. Lubie kiedy rysownik spedza duzo czasu nad kadrem. Nie sadze zeby Dillon byl z "tych".



I przepraszam Cujo, ale czy uzywajac takich niegramatycznych slow jak "konserwatystyczna kreska' czy "kolornictwo" nie czujesz sie zazenowany upowszechniajac wlasne zdanie?
czy uwazasz - jak wielu - ze bez wzgledu na poziom intelektualny i latwosc dostepu do internetu, popiszesz sobie "recenzje dla P.T. Czytelnikow portali"?

A mozesz gdzies tam ukryte jest odrobine skromnosci, ktore ma na czole wytatuowane "cholera, przeciez jestem nikim i nie mam nic do powiedzenia, to co bede ludzi nekal swoja mikra publicystyka, lepiej popracuje w hospicjum jako wolontariusz, albo oddam krew?"

heilige weinachten
hauptmann wiktor wektor

PS. stosujac sie do wlasnych zalecen bede swiadomie i z konsekwencja unikal nadmiaru zbednych wypowiedzi

Offline Cujo

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2002, 01:18:57 pm »
Cytat: "wiktor wektor"
I przepraszam Cujo, ale czy uzywajac takich niegramatycznych slow jak "konserwatystyczna kreska' czy "kolornictwo" nie czujesz sie zazenowany upowszechniajac wlasne zdanie?
czy uwazasz - jak wielu - ze bez wzgledu na poziom intelektualny i latwosc dostepu do internetu, popiszesz sobie "recenzje dla P.T. Czytelnikow portali"?

Nie ma za co. Co w nich niegramatycznego bylo? I co ma niegramatycznosc do wyrazania opinii na temat komiksu na komiksowym forum? O ostatnia czesc zdania, w tym akapicie, sie zapytam: o co chodzi? Bo moj poziom intelektualny (ani nawet latwosc dostepu do internetu) nie pozwolily mi na ogarniecie sensu wypowiedzi. Nie czujesz sie zazenowany? :roll:
Cytat: "wiktor wektor"
A mozesz gdzies tam ukryte jest odrobine skromnosci, ktore ma na czole wytatuowane "cholera, przeciez jestem nikim i nie mam nic do powiedzenia, to co bede ludzi nekal swoja mikra publicystyka, lepiej popracuje w hospicjum jako wolontariusz, albo oddam krew?"

Zaraz, zaraz. Czuje sie znowu jak kompletny pacan (jednoczesnie odczuwajac zazenowanie) bo znowu nic nie zrozumialem. Zglosi sie ktos jako wolontariusz, zeby dociec co autor mial na mysli?
Cytat: "wiktor wektor"
PS. stosujac sie do wlasnych zalecen bede swiadomie i z konsekwencja unikal nadmiaru zbednych wypowiedzi

Znaczy nie bedziesz nas zbyt czesto nekal mikra publicystyka? :lol:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Voytek

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 10, 2002, 01:21:40 pm »
Wiktor Wektor na Dzien Dobry Wejscie Smoka!
Nastepny "mlody gniewny" szukajacy zaczepki?
ex, Drugs & CS!

Offline wiktor wektor

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 10, 2002, 02:11:08 pm »
Cytat: "Cujo"
Cytat: "wiktor wektor"
I przepraszam Cujo, ale czy uzywajac takich niegramatycznych slow jak "konserwatystyczna kreska' czy "kolornictwo" nie czujesz sie zazenowany upowszechniajac wlasne zdanie?
czy uwazasz - jak wielu - ze bez wzgledu na poziom intelektualny i latwosc dostepu do internetu, popiszesz sobie "recenzje dla P.T. Czytelnikow portali"?

Nie ma za co. Co w nich niegramatycznego bylo?

trudno to nazwac slowotworstwem,
bo sa to najzwyklejsze potworki jezykowe
mowi sie "konserwatywna kreska"
i "kolor", "kolorowanie" badz stosujac makaronizm "koloring"
gdybym mial sie odwazyc na jakikolwiek wniosek
to powiedzialbym, ze jestes mlodym czlowiekiem z brakami w wyksztalceniu,
co moze byc rownoznaczne z ubogim slownictwem
czy ktos taki powinien w ogole dopuszczac do siebie mysl o pisaniu jakichkolwiek tekstow do czegokolwiek?

I co ma niegramatycznosc do wyrazania opinii na temat komiksu na komiksowym forum?

podwaza wartosc merytoryczna tresci
(jesli taka w ogole jest)
i nienajlepiej swiadczy o autorze


O ostatnia czesc zdania, w tym akapicie, sie zapytam: o co chodzi? Bo moj poziom intelektualny (ani nawet latwosc dostepu do internetu) nie pozwolily mi na ogarniecie sensu wypowiedzi. Nie czujesz sie zazenowany? :roll:

jest taki program w pewnej katolickiej rozglosni "sprobuj pomyslec"
takze nie ulatwie i na to pytanie nie odpowiem
natomiast mam prosbe:
by byc ironicznym i zlosliwym wystarczy umiejetnie dobierac slowa
takze jesli mozesz, daruj sobie ta ikonografie dla kretynow z uwiadem przekazu (mam na mysli te idiotyczne usmieszki)

Offline Cujo

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 10, 2002, 02:34:26 pm »
Cytat: "wiktor wektor"
czy ktos taki powinien w ogole dopuszczac do siebie mysl o pisaniu jakichkolwiek tekstow do czegokolwiek?

Jak juz mowilem, moj poziom intelektualny nie jest specjalnie wysoki, erudyta tez nie jestem. Prosty czlowiek ze mnie, krotko mowiac. To wszystko oznacza (jezeli, jakims, cudem udalo mi sie dobrze cie zrozumiec), ze nie bardzo powinienem sie wypowiadac na tym forum, ba, nie posiadac w ogole jakiejkolwiek opinii na ktorykolwiek temat. Bede musial "sprobowac pomyslec" na ten temat. Oczywiscie nie wyciagajac wnioskow i, w rezultacie, nie majac opinii na ten temat.
Hmm... Swoja droga kryteria intelektualne, jakie tu nam narzuciles sa na tyle wysokie, ze jakies 99% ludzi na tym forum powinno zaczac sie gleboko zastanawiac nad dalszym uczestnictwem w dyskusjach. [irony mode: off]
Cytat: "wiktor wektor"
natomiast mam prosbe:
by byc ironicznym i zlosliwym wystarczy umiejetnie dobierac slowa
takze jesli mozesz, daruj sobie ta ikonografie dla kretynow z uwiadem przekazu (mam na mysli te idiotyczne usmieszki)

Twoja prosba niestety nie zostanie wysluchana. Czesto moje braki w slownictwie musze zastepowac ikonografia dla debili i nic na to nie poradze. Nadal twoj zmysl estetyczny i intelektualny bedzie drazniony przez debili na tym forum. I na kazdym innym. Straszne, nie? Byc otoczonym przez debili... Tylko isc na wolontariusza do hospicjum albo oddac krew.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Anonymous

  • Gość
Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 10, 2002, 02:36:00 pm »
a moze zaczniesz kariere na forum od pisania o komiksie?

Offline Cujo

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 10, 2002, 02:55:42 pm »
Cytat: "2dope"
a moze zaczniesz kariere na forum od pisania o komiksie?

Majac w pamieci jego wczesniejsze slowa:

gdzies tam ukryte jest odrobine skromnosci, ktore ma na czole wytatuowane "cholera, przeciez jestem nikim i nie mam nic do powiedzenia, to co bede ludzi nekal swoja mikra publicystyka, lepiej popracuje w hospicjum jako wolontariusz, albo oddam krew?"
i
stosujac sie do wlasnych zalecen bede swiadomie i z konsekwencja unikal nadmiaru zbednych wypowiedzi

Chyba przyszedl tylko potrollowac. Nie podyskutowac, wyrazic opinie (niegodzien), tylko pojedynkowac sie z kims slownie. Tytul tematu, na ktorym zaczal trollowanie jest tutaj glownym tropem.
/me calls for Troll Slayer
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline wiktor wektor

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:06:12 pm »
Cytat: "CujoHmm... Swoja droga kryteria intelektualne, jakie tu nam narzuciles sa na tyle wysokie, ze jakies 99% ludzi na tym forum powinno zaczac sie gleboko zastanawiac nad dalszym uczestnictwem w dyskusjach. [irony mode: off



wczesniej bym Cie nie podejrzewal o taki przejaw madrosci

internet umozliwil zalew bucowy
tam gdzie wczesniej bylo intelektualne sito (ludzie w masie tak naprawde nigdy nie byli samokrytyczni, massmedia pozwolily im sie policzyc i zobaczyc swoja sile)

do innych mediow dostac sie juz trudniej
albo trzeba miec znajomych, albo wiedze i umiejetnosci, albo byc wlascicielem (a najlepiej wszystko na raz)

natomiast w kwestii offtopicowej zawartosci mojej wypowiedzi to sie nie zgodze, temat dotyczy awantur

o ile sie nie myle cujo jest moderatorem
to niech mnie '"wymoderuje" (to juz jest neologizm - mniej lub bardziej smakowity, ale na pewno mieszczacy sie w granicach poprawnego slowotworstwa)
na pewno wielu internautow przyzna mu racje

a co do opinii
kazdy ma wlasne zdanie
ale to jeszcze nie znaczy, ze powinien je radosnie upubliczniac

na przyklad:
moja opinia, ktora upublicznilem dotyczy
intelektualnej marnosci Twoich dotychczasowych wypowiedzi
i cierpien jakich doznalem w trakcie ich lektury
z czysto ludzkiego milosierdzia
chcialem Ci zasugerowac bys sie mitygowal troszku
i na przyklad w ramach zadoscuczynienia
odpuscil sobie pisanine recenzji "Technokaplanow" na gildii

Offline Cujo

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:18:25 pm »
A gdziezbym tam cie smial "wymoderowac", brakuje nam tutaj, wsrod naszego grona kretynow, debili i polglowkow, takiego madrego, swiatlego i inteligentnego dyskutanta.
Nasze pseudointelektualne, bucowe towarzystwo napewno niezmiernie duzo zyska majac wsrod nas, kogos kto nas oswieci i otworzy nam oczy na nasza dotychczasowa ciemnote.
I moze... Moze po dlugim czasie edukowania nas i naprowadzania na jedynie sluszna sciezke, w koncu bedziemy prawomyslni i forum oczysci sie z samozwanczych recenzentow i ludzi, ktorzy wyrazaja opinie na temat komiksow. Znaczy sie - pusto bedzie.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline wiktor wektor

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:29:50 pm »
Cytat: "Cujo"
A gdziezbym tam cie smial "wymoderowac", brakuje nam tutaj, wsrod naszego grona kretynow, debili i polglowkow, takiego madrego, swiatlego i inteligentnego dyskutanta.

bardzo zniesmaczaja mnie rowniez ludzie, ktorzy wyrazaja sie w liczbie mnogiej, coby dodac sobie otuchy i podeprzec sie tlumem

Offline Kurczaczek

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:34:12 pm »
Qrwa znowu jakies bezsensowne przepychanki!!!
Wiktor idz se pisac na innym forum, bo tu wpadasz i po co? Interesuja Cie wogule komiksy, czy chcesz sie pobawic w Miodka? Zajmij sie czyms pozytecznym. Schodzi to wszystko na psy panowie... Juz nie mozna se pogadac o komiksach na zadnym topicu :x
...

Offline Cujo

Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:39:07 pm »
Cytat: "wiktor wektor"
bardzo zniesmaczaja mnie rowniez ludzie, ktorzy wyrazaja sie w liczbie mnogiej, coby dodac sobie otuchy i podeprzec sie tlumem

Przeciez przytaknales, ze 99% ludzi tutaj, zw wzgledu na swoje walory intelektualne powinno sie zastanowic nad dalszym postowaniem.
Po wtóre, wszyscy "kretyni" tutaj uzywajacy ikonografii, adekwatnej do ich intelektu (a jest ich tu masa, zapewniam) niewatpliwie robia to ze wzgledu na nieumiejetnosc w ironizowaniu i na braki w zasobie slow.

A tak z innej beczki. Co ci jest? Pytam w sensie, czy nadepnalem ci jakos na odcisk? Jakas moja wypowiedz nie podpasowala? Urazilem twojego ukochanego tworce? Jestes nie tym, za kogo sie podajesz? Bardzom ciekaw. Bo w zasadzie, w krytykowaniu, ocenach i ich czestosci jakos niespecjalnie odstaje od innych tutaj dyskutantow. Wiec wielce rad bym byl poznac powody zawzietosci i ataku.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Anonymous

  • Gość
Tak, żeby było o co się kłócić
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:40:31 pm »
jest z Zakopanego  :wink:

 

anything