trawa

Autor Wątek: Jak zacząć?  (Przeczytany 2558 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline swistak

Jak zacząć?
« dnia: Listopad 23, 2003, 04:10:00 pm »
Nowiec mam taki problem (trzeba się wyrzalić  :) ). No więc jestem z małej miejscowości i tak sie składa, że nikt tu nie gra w karcianki i RPG. Jest obok Leszna (100km od Poznania). Chciałbym sobie pograć w MG i mam pytanie czy w mojej okolicy ktoś gra w karcianki albo są jakieś turnieje dla początkujących albo coś podobnego (mogą być też w Poznaniu albo Wrocławiu)?
 Jak ja mogłem w takim miejscu się urodzić gdzie nikt nie czyta fantasy i nie gra w karcianki  :x  :P .
...AND FOR A TIME IT WAS GOOD.

Offline Khorne

Jak zacząć?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2003, 05:21:40 pm »
hehehehe we Wrocławiu jest Bard(Ruska 48 ) tam gra sie turnieje, pre -release i w ogole sie trajduje :)
MG-pewnie chodzilo ci o Magic the gathering,jak tak to wejdz na http://mtg.rpg.net.pl tam sie mozesz powymieniac przez neta i pogadac o tej zarąbistej karciance :D
w poznaniu tez chyba jest cos takiego,tam w ogole jest duzo turniejow
w lesznie o ile sie nie mylę tez jest chyba Bard
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline wiśnia

Jak zacząć?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2003, 05:46:07 pm »
w Poznaniu dzial Bard i Wilczek, a jako ze bardziej przepadam za tym drugim
http://www.wilczek.poznan.pl
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Pudel

Jak zacząć?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2003, 10:36:26 pm »
Jak piszesz, mowisz etc o Magic: The Gathering to pisz M:tG lub MtG, a nie MG. :| Karty zbierac mozna i bez grania. Jak zaczniesz, to zarazisz tym innych. Ze mna tez tak bylo. Poza tym powodzenia (przyda sie) i samozaparcia (niezbedne). I forsy (absolutnie niezbedne).  :)
Bywaj
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline swistak

Jak zacząć?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2003, 10:46:01 am »
O forsie wiem bo na inne karcianki dużo jej wydałem  :)
...AND FOR A TIME IT WAS GOOD.

Offline Voyteck

Jak zacząć?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2003, 12:24:00 pm »
Odpuść sobie granie w MTG.Polityka Wizarda doprowadziła wielu starych graczy do rezygnacji.

Offline Gaweł

Jak zacząć?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2003, 12:45:37 pm »
Tak zachęcasz nowych graczy?? W niektórych przypadkach wizardzi przegięli, ale nie na tyle by w magica wszyscy przestali grać!!
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline wiśnia

Jak zacząć?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2003, 07:30:48 pm »
u mnie w klasie tez szybko sie zarazili. na poczatku roku bylo 2-3 graczy aktywnych + 2-3 pasywnych, a teraz mozna by zrobic klasowy turniej na przynajmniej 14 osob. a po za tym dziewczyny tez tym zaczynaja sie interesowac :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2003, 11:44:52 am »
Swojego czasu u mnie w klasie gralo ok. 5-6 osob. Na dzien dzisiejszy chyba nikt. Ja mam dalej karty ale trzymam je (moze kiedys sie przydadza). Zamierzam zagrac w DT.

Offline rea

Jak zacząć?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2003, 10:04:33 pm »
Cytuj
Tak zachęcasz nowych graczy?? W niektórych przypadkach wizardzi przegięli, ale nie na tyle by w magica wszyscy przestali grać!!

zawsze lepiej ostrzec złożyłby sobie chłopak jakiś dek a tu nagle by mu karty pobanowali,zapewne ni ucieszyłby się z tego oto powodu....