Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 5359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kormak

  • Gość
Witam!
« dnia: Październik 15, 2002, 08:29:25 pm »
Hej!

Witam wszystkich miłośników tajemnic, a czytelników Gildii Tajemnic przede wszystkim. Na tym forum będziemy mogli, o ile tylko zechcecie, dyskutować na tematykę poruszaną w tym dziale.
Dopiero ruszamy, ale trzymam kciuki.


Kormak - red. Gildii Tajemnic

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Cheloł ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2002, 09:40:32 pm »
I ja ciebie witam. I mam od razu propozycję by forum wykorzystać do przydatnych celów: proponuję by tutaj padły propozycje tematów które chcielibyście zobaczyć/przeczytać na Gildii Tajemnic. Co wy na to?
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Kormak

Postęp!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2002, 03:28:25 pm »
No jak najbardziej... obawiam sie tylko, czy aby czytelnicy GT nie są zbyt tajemniczyi paranoiczni, zeby sie tu wpisywac :)

BTW - jak sie podoba moj avatar?  :twisted:

Offline rorkboy

ERIS VS. HERMES TRIMEGISTOS - KNOCKOUT ROUND 23
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2002, 03:31:43 pm »
witam ! rzuć mózgiem w płot, a demony się odezwą - like my grandfather said . rorkboy
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Stygmaty
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2002, 04:37:21 pm »
Kiedyś był dobry moment (premiera filmu "Stygmaty") na zamieszczenie tekstów o tym zjawisku. Minął rok a u nas nadal nic na ten temat nie ma więc proponowałbym przygotowanie jakichś matweriałów (artykuły, może galerie?). To taka moja propozycja "od ręki". Mam jeszcze kilka ale nie będę zawracał teraz nimi głowy ;-)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Kormak

odp: Stygmaty
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2002, 04:50:39 pm »
Tez wlasnie myslalem nad takim synchronicznym wrzucaniu tekstow na Film i GT.  Proponuje, ze kiedy juz bedzie znana polska premiera "Znakow" (Signs), to podejme sie napisac tekst, galerie kregow zrobic etc.

Jesli masz jakies podobne pomyslyna przyszlosc to smial pisz.

pozdrawiam

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Re: odp: Stygmaty
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2002, 05:08:31 pm »
Cytat: "Kormak"
Tez wlasnie myslalem nad takim synchronicznym wrzucaniu tekstow na Film i GT.  Proponuje, ze kiedy juz bedzie znana polska premiera "Znakow" (Signs), to podejme sie napisac tekst, galerie kregow zrobic etc.

Aaaaaa......! ;-) <krzyk przerażenia :-)> "Znaki" wchodzą już wkrótce na ekrany co chociażby powinieneś wiedzieć z konkursu filmowego wrzucanego również na Gildię Tajemnic. W takim razie masz niewiele czasu na przygotowanie tekstu ale pisz i zamieszczaj też galerie. Skontaktuj się też z bulastym w celu wrzucenia tego newsa (jak już będą teksty) również na filmową.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Piotr Witkowski

Tak a propos filmów...
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2002, 06:53:54 pm »
Skoro już o filmach mowa, to niedawno była u nas wyświetlana "Przepowiednia". Z tej okazji można było zrobić artykuł o historii, czyli stała się podstawą tego fimu, czyli obserwacji Człowieka - Ćmy. W sumie jest to jedna z bardziej "nastrojowych" zagadek, no i można ją podejść z różnych punktów widzenia (kryptozoologii, UFO itd.)

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Witam!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2002, 07:00:23 pm »
O "Przepowiedni" wspominaliśmy już gdzieś tutaj na forum. W październiku ma trafić na kasety video i DVD więc jest okazja. Jeżeli Kormak skontaktuje się z bulastym to (oprócz"Znaków") może to być kolejny temat wspólny dla tych Gildii.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Gollum

Witam!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2003, 03:36:48 pm »
Witam serdecznie!
Noooo, tego mi było trzeba. Widzę po postach, że zagląda tu towarzystwo racjonalne; sam się uważam za skrajnego racjonalistę. No to tez będę tu zagladał często. Jako niewolnik, jestem jeszcze niezorientowany, ale po niezadługim czasie postaram się przelecieć wszystkie tematy.

 

anything