trawa

Autor Wątek: Woodstock  (Przeczytany 41935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Woodstock
« dnia: Listopad 24, 2003, 11:38:27 am »
Niepokojące słowa o zamknięciu tej imprezy wypowiedział sam Jurek Owsiak. Co się właściwie stało? Owsiak został pozwany do sądu i grozi mu kara więzienia. Podczas Przystanku Woodstock został zdemolowany kram z okularami, a właściciel stacji bensynowej, na której stoisko stało, ma uszkodzoną rękę. Odpowiadać ma za to Owsiak. "W życiu nie myślałem, że spotka mnie tak durne oskarżenie i że stało się to właśnie na Przystanku Woodstock, który zwłaszcza w tym roku należał do najbardziej spokojnych miejsc na świecie" - napisał w swoim oświadczeniu.
Jak myślicie, tylko prowokacja? Czy taka impreza może być zamknięta z powodu jednego człowieka, któremu się nie podoba? Czy następny Przystanek Woodstock odbędzie się po prostu w innym miejscu i w innej formie?

Offline Clayman_

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2003, 02:26:19 pm »
kto byl w tym roku ten pewnie wie o tym incydencie(oczywiscie sprawe traktuje w kagorii plotki bo nie widzialem tego na wlasne oczy)w ktorym owsiak razem z ochroniarzami niezbyt delikatnie obszedl sie ze sprzedawca ktory nie mial zezwolenia,dziwie sie ze jest teraz taki zaskoczony istnieniem tego oskarzenia skoro tlumaczyl sie z tego juz na drugi dzien ze sceny,oczywiscie publika bila mu brawa ale czego sie spodziewac po pijanych brudasach,cieszy mnie ze w koncu ktos sie przeciwstawil owsiakowi bo juz dawno uwazalem go za rockowa wersje  rydzyka a po przystanku doszedlem do wniosku ze ma cos jeszcze z leppera gdy przemawia ze sceny(jak wtedy gdy mowil o tym ze plyty sa za drogie i ze bardzo go to boli ze mlodziez nie ma na nie pieniedzy,bydlo oczywiscie sie zaczyna cieszyc a ja sie zastanawiam po co on to mowi,ma zamiar to zmienic?nie,wiec o co chodzi,o brawa?o poparcie?o wspolny jezk z mlodzieza?zalosne)

moze teraz w miejsce przystanku powstanie prawdziwy rockowy festiwal a nie taki gdzie wiekszosc zespolow gra folk albo jamajke
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2003, 03:02:09 pm »
Cytat: "Clayman_"
moze teraz w miejsce przystanku powstanie prawdziwy rockowy festiwal a nie taki gdzie wiekszosc zespolow gra folk albo jamajke


Nie powtanie. Jakby mial powstac, juz dawno by powstal. Nie sadze, zeby znalazl sie ktokolwiek, kto zorganizuje taka darmowa impreze muzyczna. A na biletowana nikt nie pojdzie (patrz klapa reaktywacyjna Jarocina).

Offline Rex de Tenebris

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2003, 03:32:48 pm »
Cytat: "Waltari"
Cytat: "Clayman_"
moze teraz w miejsce przystanku powstanie prawdziwy rockowy festiwal a nie taki gdzie wiekszosc zespolow gra folk albo jamajke


Nie powtanie. Jakby mial powstac, juz dawno by powstal. Nie sadze, zeby znalazl sie ktokolwiek, kto zorganizuje taka darmowa impreze muzyczna. A na biletowana nikt nie pojdzie (patrz klapa reaktywacyjna Jarocina).


Z tym się akurat zgadzam.

Ale ja uwarzam, że Owisiak powinien tylko organizowac tekie imprezy i brać sporadyczny w nich udział, bo Przystanek Woodstock mozna by nazwać Jurek Owsiak Show.

Offline Clayman_

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2003, 06:11:13 pm »
Cytat: "Waltari"
Cytat: "Clayman_"
moze teraz w miejsce przystanku powstanie prawdziwy rockowy festiwal a nie taki gdzie wiekszosc zespolow gra folk albo jamajke


Nie powtanie. Jakby mial powstac, juz dawno by powstal. Nie sadze, zeby znalazl sie ktokolwiek, kto zorganizuje taka darmowa impreze muzyczna. A na biletowana nikt nie pojdzie (patrz klapa reaktywacyjna Jarocina).

dopoki jest przystanek napewno nie powstanie,bo po co?
a ja wcale nie chce darmowej imprezy,chce konkretnego festiwalu,z konkursem amatorskich kapel i dobrymi zespolami jako gwiazdy
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2003, 06:16:11 pm »
Clayman_ napisał:
Cytuj

moze teraz w miejsce przystanku powstanie prawdziwy rockowy festiwal a nie taki gdzie wiekszosc zespolow gra folk albo jamajke


dla mnie gwiazdy tego przystanka byly ok: Dzem, Killing Joke, Hunter, zaluje ze nie byłem

Offline wiśnia

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2003, 07:36:18 pm »
szkoda by bylo, bo na najblizszy sie wybieralem. wreszcie mam z kim i mialem nadzieje ze starzy mnie puszcza :P
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline palik

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2003, 10:21:23 pm »
Cytat: "Rex de Tenebris"

Ale ja uwarzam, że Owisiak powinien tylko organizowac tekie imprezy i brać sporadyczny w nich udział, bo Przystanek Woodstock mozna by nazwać Jurek Owsiak Show.


kurde, zaraz padne na glebę... czy ty byłeś chociaż raz na przystanku?? Jurek Owsiak Show  :wall: ... a jakbyś zorganizował impre na trzysta tysięcy, zaprosił kilkadziesiąt (!) kapel, załatwił setki osób obsługi... to co wszystko byś zrobił i się nie pojawił nawet na scenie??

człowieku, to jest nawet nie smieszne co piszesz po prostu, drugiego takiego koncertu w Polsce nie ma i nie zanosi się na to żeby był, a takie komentarze tylko dobijają gwóźdź do jego trumny....

To samo sądzę o pierwszej odpowiedzi. Nie potraficie docenić tego co zrobił ten gośc... nie trzeba go kochać ale sprawiedliwość się mu należy... dla mnie może się pokazywać i przemawiać co trzeci kawałek, i tak bym jeszcze raz tam pojechał, bo to nie Owsiak jest ważny tylko MY....

pozdrawiam w nadziei że całe to zamieszanie jakoś da się odkręcić

aha - wcale nie jestem jakimś fanem JO, nie popieram tego co zrobił (jeśli to zrobił), powinien zawołać policję czy coś...

PS. witam wszystkich na forum... cos mi mowil nick moderatorki naszej ale musialem az dotrzec tu zeby te oczka mi przypomnialy skad sie znamy :P ciekawe czy mnie pamięta  :lol:

Offline mazeer

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2003, 07:23:21 am »
ja powiem tak . Byłem na woodsttoku 2 razy w przeciwieństwie do coniektórych tu wypowiadających sie i wiem, jaka atmoswera tam panuje. To że jurek krzyczy do tłumu i mówi im rzeczy które tłum chce słyszeć zwiazane jest po pierwsze z tym że taki tłum później łatwiej jest udobruchac a po drugie wydaje mi się że było by to chore jak by Jurek wyszedł na scenę i powiedział : Wy darmozjady, nie praujecie a jak nawet to zarabiacie grosze i płaczecie że nie stac was na płyty !!!! Dajcie zarobić artyście!!!!
Pomyślcie co mogła by wywołać taka wypowiedź.
Uważam wiec ze jakie kolwiek skandowanie do tłumu jest na miejscu. A tym którzy nie byli szczerze współczuję .
Pozdrawiam

Anonymous

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 25, 2003, 01:09:15 pm »
Chciałam zauważyć, że PW jest to podziękowanie za WOŚP, finansowane z odsetek z uzbieranych pieniędzy. Dla mnie brak tej imprezy będzie ogromną stratą, ponieważ po prostu ją uwielbiam... było tam super, taki odstrzał od codzienności, od rzeczywistości.
Nie popieram Owsiaka w rozwalaniu stosik, popieram go w zbieraniu pieniążków na dzieci (jakby komuś z was albo waszemu rodzeństwu taki sprzęt z serduszkiem żydie lub zdrowie uratował inaczej byście mówili). A PW był fajny i mi go szkoda.
palik: ze starego jotenjota?

Offline palik

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2003, 05:46:30 pm »
Cytat: "Ad'Ghe'Rheia"
palik: ze starego jotenjota?


no taki stary to on nie jest, no chyba ze w sensie ze juz sie nazywa inaczej... :)

coby nie poscic po próżnicy to ktoś podnosił na innym forum argument że zespoły nie takie grają na PW jakie powinny, bo za dużo tego, za mało tego... jeśli ktoś jeździ tylko żeby posłuchać muzy to rzeczywiście PW mu niepotrzebny chyba, wystarczy wieża i duży głośnik, a najlepiej dwa... tylko nawet wtedy nikt mu nie da płyt ZA DARMOCHĘ :)... a Owsiak w przenośni oczywiście 'Daje za Darmochę'...

a w ogóle to myślę że wszystko to podpucha :P

pzdr

Offline Boodzik

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2003, 06:02:17 pm »
W tym roku nie edzie PW?? Cholera, miałem się wybrać :( :(
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Clayman_

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 25, 2003, 06:35:10 pm »
Cytat: "mazeer"
To że jurek krzyczy do tłumu i mówi im rzeczy które tłum chce słyszeć zwiazane jest po pierwsze z tym że taki tłum później łatwiej jest udobruchac a po drugie wydaje mi się że było by to chore jak by Jurek wyszedł na scenę i powiedział : Wy darmozjady, nie praujecie a jak nawet to zarabiacie grosze i płaczecie że nie stac was na płyty !!!! Dajcie zarobić artyście!!!!

no i wlasnie dlatego przypomina mi leppera
Cytuj
kurde, zaraz padne na glebę... czy ty byłeś chociaż raz na przystanku?? Jurek Owsiak Show  ... a jakbyś zorganizował impre na trzysta tysięcy, zaprosił kilkadziesiąt (!) kapel, załatwił setki osób obsługi... to co wszystko byś zrobił i się nie pojawił nawet na scenie??

pojawianie sie na scenie i zgrywanie sie na mistrza ceremonii to jeszcze nic,gorzej gdy owsiak pojawia sie razem z grajacymi kapelami i zaczyna spiewac,to juz jest przesada
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 25, 2003, 08:32:36 pm »
Cytuj
pojawianie sie na scenie i zgrywanie sie na mistrza ceremonii to jeszcze nic,gorzej gdy owsiak pojawia sie razem z grajacymi kapelami i zaczyna spiewac,to juz jest przesada


a moim skromnym zdaniem jest jedna z niewielu osob ktore potrafia sciagnac tyle mlodziezy w jedno miejsce i nikt inny w polsce nie ptorafilby prowadzic Przystanku

Offline Clayman_

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 26, 2003, 05:25:52 am »
Cytat: "Ferrus"
Cytuj
pojawianie sie na scenie i zgrywanie sie na mistrza ceremonii to jeszcze nic,gorzej gdy owsiak pojawia sie razem z grajacymi kapelami i zaczyna spiewac,to juz jest przesada


a moim skromnym zdaniem jest jedna z niewielu osob ktore potrafia sciagnac tyle mlodziezy w jedno miejsce i nikt inny w polsce nie ptorafilby prowadzic Przystanku
teraz to przesadzasz,naprawde uwazasz ze wsrod calej naszej ludnosci nie ma nikogo lepszego od owsiaka?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

 

anything