Autor Wątek: Woodstock  (Przeczytany 41936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 26, 2003, 07:33:10 am »
a znszz kogos kto jest w stanie zgromadzic 400`000 mlodziezy w jednym miejscu ??

Offline Clayman_

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 26, 2003, 12:29:55 pm »
taa,hitlera :roll:
przeciez mowa jest o prowadzeniu przystanku a nie jego organizacji
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 26, 2003, 12:54:59 pm »
co ma organizacja do zromadzenia ludzi, ktorzy przychodza na przystanek??

Offline Clayman_

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 26, 2003, 02:46:04 pm »
Cytat: "Ferrus"
co ma organizacja do zromadzenia ludzi, ktorzy przychodza na przystanek??

ferrus,ferrus,ferrus,
przeczytaj z łaski swojej moje poprzednie posty bo chyba znowu jakiegos slowa nie zrozumiales
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 26, 2003, 06:35:58 pm »
okej rozumiem

nimniej po prostu twierdziłem, że mało ludzi ma autorytet wsrod naszej buntowniczej i jakze alternatywnej mlodziezy

Offline Pustka_Siostra_Cienia

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2003, 09:13:52 pm »
Poza tym już od jakichś 3 lat <jesli nie wczesniej> wielu ogranom nie podobała sie taka a nie inna idea przyświecająca organizacji przystanku i wiążące się z nią ewentualności <demolowanie pociągów, śmiecenie, dość specyficzne zachowanie młodzieży> Ech.. a to Polska właśnie...
on't try to live so wise
Don't cry 'cause you're so right
Don't dry with fakes or fears
'Cause you will hate yourself in the end

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 01, 2003, 09:31:56 am »
... Polska, mieszkam w Polsce ...

Offline Clayman_

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 01, 2003, 09:53:25 am »
a to tylko w polsce komus sie nie podoba demolowanie pociagow?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 01, 2003, 06:31:48 pm »
Cytuj
a to tylko w polsce komus sie nie podoba demolowanie pociagow?


czy Tobie jak dziecku trzeba tłumaczyć, że poziom młodzieży (i nie tylko) jest jaki jest

secundo - dziwisz sie w sprawie demmolek - jadac 12 godzin na stojaco w cholernym uscisku trudno sie nie dusić dlatego wybijane sa szyby,a kible przepełnione (smieciami tez)

a teraz czepiam sie:

Cytuj
oczywiscie publika bila mu brawa ale czego sie spodziewac po pijanych brudasach


masz problemy - przepijasz wszystko i nie stac CIe na mydło ??

Offline Clayman_

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 01, 2003, 09:08:32 pm »
Cytuj
czy Tobie jak dziecku trzeba tłumaczyć, że poziom młodzieży (i nie tylko) jest jaki jest

no wlasnie widze jaki jest,
a poziom ten mi sie nie podoba czemu daje swoj wyraz,masz z tym jakis problem?
Cytuj
secundo - dziwisz sie w sprawie demmolek - jadac 12 godzin na stojaco w cholernym uscisku trudno sie nie dusić dlatego wybijane sa szyby,a kible przepełnione (smieciami tez)

1.chyba znowu nie zrozumiales
2.skoro juz podejmuje ten temat to stwierdze ze organizatorow ktorzy podstawiaja na cala impreze cztery pociagi powrotne do warszawy nalezaloby ukarac,i to mocno
btw:to w koncu podoba ci sie demolowanie pociagow czy nie?bo chyba nagle zmieniles zdanie

Cytuj
masz problemy - przepijasz wszystko i nie stac CIe na mydło ??

nie pisz takich rzeczy w drugiej osobie bo mam wrazenie ze o mnie chodzi
a problemy bo w pociagu nie moglem wytrzymac od smrodu naszych uroczych punx,moze gdyby sie od czasu do czasu umyli a nie tylko w blocie taplali to by nie musieli tych szyb wybijac
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Pustka_Siostra_Cienia

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 02, 2003, 02:59:35 pm »
Ech.. Kumpel opowiadał mi, ze wybierał się na Woodstock, ale ostatecznie nie pojechał, bo na dworcu panowie policjanci, którzy mieli pilnować porzadku, brali sobie 20 zł od przepuszczenia osoby do pociągu... Nie placisz panu niebieskiemu - nie jedziesz...

Cytuj

... Polska, mieszkam w Polsce ...
on't try to live so wise
Don't cry 'cause you're so right
Don't dry with fakes or fears
'Cause you will hate yourself in the end

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 02, 2003, 03:40:11 pm »
Podejrzewam, ze za wszystkie straty, jakie kolej ponosi z powodu Przystanku, WOSP placi. I nie sa to straty duze, patrzac na to, ile osob co roku na Przystanek przyjezdza (przyjezdzalo). O wiele wieksze straty powoduja chociazby "kibice" udajacy sie badz wracajacy z meczu (na mecze nie jezdzi ich 200-300 tysiecy lecz 2-3 tysiace).
Wszelkie wybryki, zlapanie kogos z narkotykami czy pijanego, kradnacego itp. - tak sie dzieje wszedzie i na tak duzej imprezie trudno tego uniknac. Ale o takich sprawach pisze sie i mowi najwiecej, co wypacza ogolny obraz imprezy. Podobnie jest z Parada Techno w Lodzi - wsrod 20-30 tysiecy ludzi zawsze znajdzie sie ktos, kto naduzyje. Ale impreza zawsze przebiega spokojnie, choc to przeciez tlum rozwydrzonej mlodziezy.
Szkoda, ze w tym ma nie byc Przystanku, i to nie ze wzgledow organizacyjnych, a przez jakiegos kolesia, ktory chcial byc lepszy od innych. Nie wiem, jak bylo na tym stoisku, kto kogo napadl i popchnal czy sie potknal. Szkoda ludzi, ktorzy co roku tam jezdzili dla dobrej muzycznej zabawy. A ze Owsiak sobie spiewa?

Offline Rex de Tenebris

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 02, 2003, 06:25:04 pm »
Ja pamiętam, jak mój bracki był na "Przystanku" to była afera, że jakiś dzieciak wypadł z pociągu i go przecieło. Wtedy zachowanie owsiaka było bardzo pochwalne, bo kazał każdemu zadzwonić do rodziców, ale to jusz inny temat. CHodzi o to, ze kilka dni po przystanku impreze nazwano mordownią i rozlewnią krwi i td.. A wszystko dlatego, że jeden dzieciek wypadł z pociągu.

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 02, 2003, 09:46:48 pm »
to tak jak z wystepami antyglobalistów - pokazuje się ich tak żeby wyszło, że są źli, no bo są źli prawda ??

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 11, 2003, 02:31:45 pm »
No i skazali Owsiaka, co prawda w jakims tam trybie zaocznym czy przyspieszonym, ale skazali. Facet bedzie sie odwolywal, co dla mnie jest zupelnie normalne, natomiast troche mnie zaskoczyla informacja o drugim procesie. Organizatorzy Przystanku wyniesli jakichs kolesi do lasu, bo ci zle sie zachowywali i za to maja odpowiadac przed sadem.

 

anything