Autor Wątek: Woodstock  (Przeczytany 41932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baldwin

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 11, 2003, 06:18:34 pm »
Cytat: "Ferrus"
secundo - dziwisz sie w sprawie demmolek - jadac 12 godzin na stojaco w cholernym uscisku trudno sie nie dusić dlatego wybijane sa szyby,a kible przepełnione (smieciami tez)



Zaraz, rozumiem,ze usprawiedliwiasz rozwalanie pociągów tym,ze nie są one na poziomie francuzkich TGV,ze ładuje się do nich masa narodu?
W takim razie, jeśli jutro w drodze na uczelnie bede jechał zatłoczonym Ikarusem, to wybiję jakaś szybę a wspołpasażerom wyjśnie,ze zirytował mnie stan pojazdu oraz fakt,ze za dużo wiary sie do niego wcisnęło...


Cytat: "Ferrus"

masz problemy - przepijasz wszystko i nie stac CIe na mydło ??


To ci dopiero rzeczowy argument....  :|

Offline Baldwin

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 11, 2003, 06:21:18 pm »
Cytat: "Waltari"
Podejrzewam, ze za wszystkie straty, jakie kolej ponosi z powodu Przystanku, WOSP placi. I nie sa to straty duze


No nie żartuj sobie....Juz widzę WOSP płacącą za wybryki huliganów w pociągach...
Starty są duże i wątpię, czy Orkiestra by je pokrywała, nawet gdyby chciała...

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 11, 2003, 06:37:21 pm »
Cytuj
Ferrus napisał:

masz problemy - przepijasz wszystko i nie stac CIe na mydło ??


To ci dopiero rzeczowy argument....


masz problem bo Cie atakowalem na off-topie ?? Walcze z Claymanem - bo pewne jego cechy sa godne pozalowania ... daj sobie spokoj


Cytuj
Ferrus napisał:
secundo - dziwisz sie w sprawie demmolek - jadac 12 godzin na stojaco w cholernym uscisku trudno sie nie dusić dlatego wybijane sa szyby,a kible przepełnione (smieciami tez)



Zaraz, rozumiem,ze usprawiedliwiasz rozwalanie pociągów tym,ze nie są one na poziomie francuzkich TGV,ze ładuje się do nich masa narodu?
W takim razie, jeśli jutro w drodze na uczelnie bede jechał zatłoczonym Ikarusem, to wybiję jakaś szybę a wspołpasażerom wyjśnie,ze zirytował mnie stan pojazdu oraz fakt,ze za dużo wiary sie do niego wcisnęło...


taki z Ciebie patriota - a nie chcesz lepszych pociagow dla Polski ?

a na serio - to wydaje i sie ze woodstock jest troche rzedzszym wydarzeniem i innej rangi niz twoj wyjazd na uczelnie/dopracy ?

Offline Baldwin

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 11, 2003, 07:02:06 pm »
Cytat: "Ferrus"

masz problem bo Cie atakowalem na off-topie ?? Walcze z Claymanem - bo pewne jego cechy sa godne pozalowania ... daj sobie spokoj?


No masz.O twoim udziale w tamtej zadymie nawet nie pamiętałem.Poza tym wyciągasz pochopne wnioski.Chodzi mi o to,ze takie teksty nie wnoszą nic do dyskusji, a tylko ją zaogniają.


Cytat: "Ferrus"

taki z Ciebie patriota - a nie chcesz lepszych pociagow dla Polski ??


A jak to się ima tego co napisałem?Wyjaśnij proszę.
Odpowiem,ze chcę.I co z tego?

Cytat: "Ferrus"

a na serio - to wydaje i sie ze woodstock jest troche rzedzszym wydarzeniem i innej rangi niz twoj wyjazd na uczelnie/dopracy ?


Czy to jakoś usprawiedliwia akty przemocy i pospolitego wandalizmu?Nie widzę zwiazku pomiędzy rangą wydarzenia,a efektem wybryków z nim zwiazanych.
Idąc tą drogą można by dojsc do wniosku,ze jesliby zorganizowano w Polsce igrzyska olimpijskie(to by było dopiero wydarzenie!), to usprawiedliwione by było obrócenie w pezryną jakiegoś średniego miasta(bo przeciez trudno porównać "nieamowitość" Przystanu Woodstock z niecodziennoscią olimpiady).

Ferrus

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 11, 2003, 07:21:03 pm »
Cytuj
No masz.O twoim udziale w tamtej zadymie nawet nie pamiętałem.Poza tym wyciągasz pochopne wnioski.Chodzi mi o to,ze takie teksty nie wnoszą nic do dyskusji, a tylko ją zaogniają.


Ten post byl tylko riposta - Clayman ma prawo w 'kulturalny sposob' wyzywac ludzi od brudasow to ja mam prawo wskazywac mu jego impotencje.

Cytuj
Ferrus napisał:

a na serio - to wydaje i sie ze woodstock jest troche rzedzszym wydarzeniem i innej rangi niz twoj wyjazd na uczelnie/dopracy ?


Czy to jakoś usprawiedliwia akty przemocy i pospolitego wandalizmu?Nie widzę zwiazku pomiędzy rangą wydarzenia,a efektem wybryków z nim zwiazanych.
Idąc tą drogą można by dojsc do wniosku,ze jesliby zorganizowano w Polsce igrzyska olimpijskie(to by było dopiero wydarzenie!), to usprawiedliwione by było obrócenie w pezryną jakiegoś średniego miasta(bo przeciez trudno porównać "nieamowitość" Przystanu Woodstock z niecodziennoscią olimpiady).


ale zrozum tych ludzi !!! Śmiem twierdzic, że sam bys zrobil to samo ... no chyba ze byles na woodstocku, siedziałes (raczej stałes) w pociagu i nie zrobiles niczego podobnego - wtedy rpzepraszam za zarzut.

Offline Baldwin

Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 11, 2003, 08:23:43 pm »
Jechałem gwoli scisłosci.I jakoś nie nachodziły mnie szczególnie mordercze skłonności.
Nic nie usprawiedliwie aktów wandalizmu na taką skalę, na jaką do nich dochodzi podczas Przystanku W.Jeśli komuś nie odpowiedają warunki do jazdu, bo jest taki delikatny, to niech zostaje w domu.
Poza tym niszczenie taboru raczej nie pomaga poprawie stanu kolei.Uspawiedliwianie tego, co się podczas tej imprezy wyrabia jest, stanek pociągów ,czy czego tam jeszcze jest dla mnie zadziwiajace....

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 14, 2004, 02:37:01 pm »
Tymczasem, jak wiesc niesie, na tegorocznym Woodstock chce wystapic 700 zespolow! Czy ten festiwal jest az tak prestizowy? A moze to jedyna okazja, zeby pokazac swiatu swoj nikomu nieznany zespol?

Anonymous

  • Gość
Koniec z Przystankiem Woodstock?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 14, 2004, 03:38:16 pm »
wg moich najlepszych informacji lista zespolow jest juz praktycznie ustalona i czeka na dokladne potwierdzenia i dopiecia etc.

Offline ManiaC

Woodstock
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 06, 2004, 02:33:44 pm »
Kto się wybiera na Woodstock ? e ja sobie odpuszcze nie chce mi sie jechać na drugi koniec Poslki. Jak było w Żarach to co innego. 70 km od mojej jamy. a teraz ?  a poza tym nie lubie masowo pojawiajacych sie PUNKÓW. no i kapele które graja to sama bieda.......
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Anonymous

  • Gość
Woodstock
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 06, 2004, 02:38:02 pm »
Ja jadę, o ile mój wspaniały perkusista pojedzie. Jeżeli nie pojedzie, to najpewniej wybiorę się na zlot grunge'wy w tych okolicach i pojadę potem z nimi (:

Offline ManiaC

Woodstock
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 06, 2004, 02:43:00 pm »
Ja tam powiem szczerze że wolałbym jechać na Castle Party do Bolkowa ale koszta jakie trzeba ponieść sa poprostu masakrujace !!
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Anonymous

  • Gość
Woodstock
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 06, 2004, 03:14:20 pm »
A mnie klimat bolkowa nie odpowiada. Ale topic jest o Woo, trzymajmy sie Woo, ok?

Offline papiesz

Woodstock
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 06, 2004, 05:56:12 pm »
Byłem tam już 4 razy i z każdym razem było coraz gorzej. W zasadzie to jeździłem tam dla stoisk z płytami i towarzystwa, bo niewiele było tam interesującej mnie muzyki. Może też jestem po prostu za stary, bo męczy mnie upał, brud, tłum, no i trąbkarze. Przecież to zmora, kolesiom co sprzedają trąbki należałby się jakiś gwałt zbiorowy, albo oblanie kwasem   :wall:   Nie wykluczam wprawdzie, że nie pojadę w tym roku, ale jak sobie przypomnę tę uroczą jazdę pociągiem niczym sardynka w puszce i fakt, że tym razem nie mam 70 km tylko 2 razy tyle, to wątpię.
Ale tym co będą życzę udanej zabawy  :)

ps.
Poza tym nie lubię masowo pojawiających się METALI  8) .
nothing positive only negative

Offline login

Woodstock
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 06, 2004, 07:39:38 pm »
pytanie od ignoranta:
gdzie w tym roku odbywa się przystanek?
jakie kapele przewidziane są jako 'gwiazdy główne' ?
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Anonymous

  • Gość
Woodstock
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 06, 2004, 07:47:54 pm »
Odp#1: W Kostrzynie nad Odrą.
Odp#2: http://www.wosp.org.pl/przystanek/2004/kto_zagra.php
    Armia
    Carrantuohill + Staszek Sojka
    Dee Facto  
    Dezerter
    Farben Lehre
    Fidget
    Grabaż i Strachy na Lachy
    Hey
    Mech
    Raggedy
    Ratatam
    RAW
    Shahid-Project
    Slammin Seed
    T.Love
    The Ślub
    Twinkle Brothers
    Uliczny Opryszek Oj
    Voo Voo
    Vypsana fiXa
    W.A.R.N.
    Wrinkled Fred
    Zion Train

Gwoli ignoranctwa - http://www.wosp.org.pl/przystanek/2004/

 

anything