trawa

Autor Wątek: Epizod III  (Przeczytany 57426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dnaoro

Epizod III
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:25:05 pm »
yeah

Offline Dinki

Epizod III
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2002, 06:52:49 pm »
Mam nadzieje że będzie tak mrocznie że aż nic nie będzie widać na ekranie :D
MROK...MROK :twisted:

Offline surmik

Epizod III
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2002, 08:54:28 pm »
Oby nie był tylko przerażający w złym tego słowa znaczeniu... hehe..
Pozdrowienia,
Marek

Offline dnaoro

Epizod III
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 11, 2002, 08:15:51 pm »
Dinki - tak ciemno, ze az komputerowe efekty specjalne, przygotowane przez speców z IL&M beda nie widoczne... ;)
(podczas mrocznego widma mowilem 'nie chce na to patzrec..', jak bedzie ciemno, nie bede musial tak mowic..;) )
a tak serio, to mam nadzieje na poprawe klasy sagi. :D

Offline Kane

Epizod III
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2002, 02:21:48 pm »
Ja mam nadzieję że tworząć E III Lucas nawiąże do jakiś książek SW które powstały. Zwłaszcza zależy mi na nawiązaniach do Trylogii Thrawna. Z chęcią zobaczyłbym młodego Thrawna, lub mistrza C`Baotha, albo pojedynek Yody z ciemnym Jedi na Dagobah...
Bo jak dla mnie to w E II Lucas po prostu olał książki Kevina J Andersona w których przedstawił on naukowców pracujących nad budową Gwiazdy Śmierci.
odpisu chwilowo brak

RAJ

  • Gość
Epizod III
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 19, 2002, 07:12:24 am »
Cytat: "Kane"
Bo jak dla mnie to w E II Lucas po prostu olał książki Kevina J Andersona w których przedstawił on naukowców pracujących nad budową Gwiazdy Śmierci.

Bo zasadniczo Lucas olewa wszystkie ksiazki cieplym moczem. I w sumie nie tylko ze mu sie nie dziwie ale nawet go popieram. Bo gros z nich nadaje sie do wyrzucenia.

Offline Kane

Epizod III
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 19, 2002, 04:41:21 pm »
Fakt, że nie wszystkie są dobre/zjadliwe ale po co w takim razie Lucas rozdawał tyle licencji?
odpisu chwilowo brak

Offline Cujo

Epizod III
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2002, 06:03:15 pm »
Żeby mieć cieższą sakwę?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. To, że sprzedał prawa, nie zobowiązuje go do wykorzystywania pomysłów z tych (w znacznej wiekszości) porażek.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Kormak

Epizod III
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 19, 2002, 06:39:59 pm »
Kiedyś gdzieś wyczytałem, że Lucasowi spodobały się tylko książki SW napisane przez T. Zahna. Jest więc mała nadzieja, że coś przemyci...

Ja bym chciał i Thrawna, i Marę Jade! tylko że ona to chyba musiała być noworodkiem  :cry:

RAJ

  • Gość
Epizod III
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 20, 2002, 11:23:58 am »
Cytat: "Kormak"
Kiedyś gdzieś wyczytałem, że Lucasowi spodobały się tylko książki SW napisane przez T. Zahna. Jest więc mała nadzieja, że coś przemyci...

Wyczytales to wypowiedziach tych, ktorzy tez wyczytali to w wypowiedziach tych, ktorzy tez...

Offline Macias

Epizod III
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 20, 2002, 04:54:05 pm »
e2 byl z 10 razy lepszy niz mw, ale to kwestia gustu,w e2 najbardziej mnie rozmieszyl (ale w negatywnym znaczeniu)  yoda i jego zwinnosc podczas walki na miecze.ledwo sie porusza w calym filmie,steka,jeczy,cos tam pulta pod nosem, a potem taki fighter.dno....

Offline Kormak

Epizod III
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 20, 2002, 09:30:54 pm »
jakie dno?  po co ma się na co dzień poruszać jak błyskawica? tylko w walce jest to konieczne, wtedy jego stare ciało ożywione jest dzięki przepływającej Mocy...
widziałeś żeby Luke czy Obi Wan cały czas skakali, biegali, podnosili ciężary na odległość itd.?

Offline Macias

Epizod III
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 20, 2002, 09:44:17 pm »
nie zrozumiales mnie.przez czaly e1 i polowe e2 yoda zachowywal sie jak emeryt-paralityk,natomiast potem dal pokaz.fajnie,ale mnie to nie przekonuje,wiem,chodzi o to,ze yoda jest taki mocny itp.ze sttara sie tego nie uzewnetrzniac.spox.ale nalezalo to zostawic jakjoniedomowienie,a nie pokazywac.ja to tak widze

Offline Kormak

Epizod III
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2002, 09:54:49 pm »
ok, ty tak to widzisz, masz swięte prawo. ja właśnie odwrotnie, uważam, że to świetny pomysł scenarzysty był. nareszcie zobaczyliśmy, jak walczy Jedi-nieczłowiek  :D
Skończmy ten wątek, bo jest offtopicowy.

Offline Kane

Epizod III
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 21, 2002, 08:09:45 am »
Macias, masz rację. Przynajmniej ja też tak to odebrałem.

A wracając do tematu: jak myślicie, może Lucas powinien powierzyć reżyserowanie E III komuś innemu? Tak jak np przy Imperium Kontratakuje. Nie było reżyserowane przez Lucasa a było zrobione genialnie.
odpisu chwilowo brak