Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) > Forum Star Wars

Intryga polityczna w Ataku klonów

(1/4) > >>

RAJ:
Ciekaw jestem co Wy sądzicie o mojej teorii spiskowej, którą przedstawiłem w
tym tekście. :)

Manki:
Chyba obejrzę sobie Atak jeszcze raz :) Tylko się za bardzo nie ciesz:P Ale szczerze: tekst naprawdę dobry, napisany z głową :) Kurde, że też udało Ci sie mnie przekonać. Jak Ty to zrobiłeś? Ja sam mam z tym problemy:D

naberre:
wydaje mi sie, ze lucas celowo dal "ukryta intryge", aby nikt nie mogl mu zarzucic, ze zrobil kolejny film dla dzieci ( jak bylo w przypadku epizodu I)...  choc tak prawde mowiac moj 13 letni brat nie mial problemow, zeby sie w tym wszystkim polapac ;)

RAJ:
Dwie odpowiedzi w jednym poscie :)


--- Cytat: "Manki" ---Chyba obejrzę sobie Atak jeszcze raz :) Tylko się za bardzo nie ciesz:P Ale szczerze: tekst naprawdę dobry, napisany z głową :) Kurde, że też udało Ci sie mnie przekonać. Jak Ty to zrobiłeś? Ja sam mam z tym problemy:D
--- Koniec cytatu ---


Ciesze sie bardzo. :)


--- Cytat: "naberre" ---wydaje mi sie, ze lucas celowo dal "ukryta intryge", aby nikt nie mogl mu zarzucic, ze zrobil kolejny film dla dzieci ( jak bylo w przypadku epizodu I)... choc tak prawde mowiac moj 13 letni brat nie mial problemow, zeby sie w tym wszystkim polapac
--- Koniec cytatu ---


Czy aby na pewno? Bardzo wielu ludzi sobie tego nie uswiadamia.
A juz na pewno zaden z tych ktorzy ogladali AOTC jeden raz.
Wiem z rozmow ze nawet dla wielu fanow to bylo kompletne zaskoczenie.
Wielu wyszlo z zalozenia "to jest blad i niekonsekwencja Lucasa, mniejsza z tym" i juz nie dopatrywali sie ukrytego dna.

naberre:
:)
ok ale sam piszesz, ze to nie byl raczej przypadek... wiec kto to wymyslil? moznazysci? a moze zadzialala Moc?
a poza tym filmy z tej serii oglada sie wielokrotnie za kazdym razem pod innym katem (przynajmniej ja tak robie)...
:)

pozdrawiam
naberre

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej