Autor Wątek: Spider-man - splatana sieć  (Przeczytany 7090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SAD

  • Gość
Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 14, 2003, 03:54:27 pm »
Już lepiej, ale M też powinno być duże.

Offline Spajder

Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 14, 2003, 04:57:51 pm »
Przejrzałem i nie kupiłem. Rysunek się mnie nie podoba. Kiedyś amerykańskie komiksy jako tako wyglądały, ale jeżeli Marvel idzie w tym kierunku, to już wiem, czemu tego nie kupuję.

Komiks europejski górą.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

SAD

  • Gość
Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 19, 2003, 06:33:28 pm »
Cytat: "Spajder"
Przejrzałem i nie kupiłem. Rysunek się mnie nie podoba. Kiedyś amerykańskie komiksy jako tako wyglądały, ale jeżeli Marvel idzie w tym kierunku, to już wiem, czemu tego nie kupuję.
Nie idzie, nie idzie. A John McCrea zawsze brzydko rysował.

Offline Błendny Komboj

Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2003, 12:13:45 pm »
Nowy Spider bardzo fajny, lepszy od "Pielgrzyma 2". McRea zrobił duży postęp w rysowaniu, jego praca nie jest już "brzydka", przeciwnie - kreska bardzo czysta, wesoła, fajnie się czyta. No i historia - nie jest to może najmąrdzejszy komiks świata, ale retrospektywy z Tysiącem i małym Parkerem są bardzo ennisowskie :) Poza tym bardzo podobała mi się scena tańca Petera i cioci May - taka ciepła, kameralna. W sumie lepsze niż tom pierwszy.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline sqty

Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 24, 2003, 11:01:15 pm »
Cytat: "Spajder"
Przejrzałem i nie kupiłem. Rysunek się mnie nie podoba. Kiedyś amerykańskie komiksy jako tako wyglądały, ale jeżeli Marvel idzie w tym kierunku...


Zgadzam się.Klasyczny styl Marvela z lat 80 to było TO!Mistrzowska konwencja rozpoznawalna na 1 rzut oka .I w tej konwencji te całe sztaby specjalistów od tuszu ,kolorów i dymków miały rację bytu!
Teraz w Marvelu jest zbyt dużo półprfesjonalnych indywidualistów- i takie podejście nie ma podstaw w miejscu masowej produkcji komiksów jakim jest fabryka Marvela.
Chyba wiem co było przyczyną takich zmian-czy aby nie sukces Todda Macfarlane'a?
lt;<<<<<<<<<<St@y R3b3l>>>>>>>>>>>>

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 26, 2003, 10:47:06 pm »
część 1sza była naprawdę fajna. Odprawa to 100 naboi w wersji G. Rucka. Złamane serce też było ok. takie ironiczne. no i rysunek Leandro Fernandeza miły dla oka.
część 2ga... momnetami rysunki nie bardzo mi się podobały. wolę Mccrea z późniejszych Hitmanów... a sama historia? nic nadzwyczajnego. wolałbym dziesiątki innych z Marvela... choć fajne retrospekcje. aha, Parker bez maski wygląda okropnie u McCrea :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Wojtpil

Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 30, 2003, 11:28:50 am »
Może w nowym roku uda się namówić Egmont lub Mandrę aby wydawał miesięcznik Spider-Man. Chętnie bym go zaprenumerował. :)
A tak serio pod każdą petycją tyczącą się tego aby takie wydawnictwo pojawiło sie w Polsce z góry się podpiszę.
I pewnie nie tylko ja.

Wszystkim fanom Spidego życzę aby w przyszłym roku takowy miesięcznik był do nabycia.   :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

SAD

  • Gość
Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 30, 2003, 12:51:40 pm »
Ja tam się będę cieszył jak po 3. tomiku Egmont nie zakończy serii. Miały być 3 na próbę, a jak sprzedaż będzie dostateczna, to dalej. Czekam więc do lutego (chyba, że przełożą na później) by zobaczyć czy na końcu będzie zapowiedź następnego.

Offline drugstar

Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 31, 2003, 07:51:32 pm »
Sad a skąd wiesz ze niby w lutym??

Ja Spidera zawsze lubiłem, łykne wszystko ze spidim co sie pokaże na rynku ( podobnie jak z Punisherem)

SAD

  • Gość
Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 02, 2004, 09:33:54 pm »
Drugi był 3 miesiące po pierwszym, a 3 miechy po drugim to akurat luty. Ale Egmont coś ostatnio lubi przekładać na później, nawet to, co do tej pory wychodziło regularnie, więc to tylko taki wstępny strzał.

SAD

  • Gość
Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2004, 01:37:44 pm »
No i nie będzie w lutym. :(
Podobnie zresztą, jak Batmana. :(
Najwyraźniej Egmont nie zamierza wydawać regularnie nic poza Kaczorem Donaldem (od biedy jeszcze reedycjami Thorgala, ale tych już dużo nie zostało).

Offline Fisk

Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 17, 2004, 08:34:35 pm »
Pewnie oberwę za ten post ale zaryzykuję  :)
The Amazing Spider-Man doczekał się 102!! numerów w Polsce podobno nawet przy zamykaniu serii i tak sprzedaż szła znośnie.
Pierwszy numer The Amazing Spider-Man`a wydany przez Funmedia bardzo ciekawie się zapowiadał.
Spawna kupiła Mandragora - co oznacza, że licencja na TASM jest do zdobycia
Wniosek: Dorwać tę serię, wydać w TPB lub zeszytach.

Co robi Egmont: Wydaje, nie wiem po kiego czorta, Splątaną sieć i czeka na wynik sprzedaży - to ja im mogę powiedzieć już - WYNIK JEST DO BANI  :wall:

Sorki ale troszkę mnie irytuje ta cała sprawa z Spiderem w Polsce.
Pozdrowienia
hen you see what cannot be,
shadows moves where light should be.
Out of Darkness out of Mind
cast down into the Halls of the Blind.

Offline Macias

Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 17, 2004, 09:23:29 pm »
tez bym chetnie ASM zobaczyl,ale chyba nic z tego w najblizeszej przyszlosci.a batmana mi szkoda,ale mozna bylo przewidziec,ze poliytka 10zl/ponad 50 stron na dobrym papierze sie nie sprawdzi....

SAD

  • Gość
Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2004, 08:01:47 pm »
Ja czytałem, że Tangled Web to dobra seria. Nie wszystkie odcinki co prawda, ale sporo. Egmont jakoś dziwnie wydaje: ani po kolei, ani powybierane najlepsze, za to zaczynają jakby od gorszych. :? Wciąż jednak mam nadzieję, że Spidey w Polsce powoli się rozpędzi.

Offline lone_wolf_in_run

Spider-man - splatana sieć
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 24, 2004, 01:45:34 pm »
Oby się rozpędził, ale nie w Tangled Web... Ta seria to koszmarny gniot- próba wyłudzenia hajsu od fanów spidera. Pewnie licencja była tania i dlatego Egmont spróbował zarobić małym kosztem. Najbardziej wkurzyło mnie to, że okładka 1 numeru jest z 1 trade ASM Straczynskiego- pewnie miała przyciągnąć komiksiarzy. Egmont powinien dokończyć którąś z zaczętych przez Fun Media serii albo wziąć się za Spectacular Spider-Man!