trawa

Autor Wątek: Dark Eden  (Przeczytany 6032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Durgh

Dark Eden
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 07, 2004, 08:49:07 am »
Znalazło by się też zastosowanie dla wodnych jednostek z Templariuszy, nigdy nie używałem talii z wodnymi serretami.

Offline Farseer

Dark Eden
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 08, 2004, 11:55:54 am »
Cytat: "Zhurgon"
Widziałem ten dodatek - niby fajnie się prezentuje ale z niketórymi karcioszkami to troszkę przesadzili. Gdyby wyszedł po polsku prawdopodobnie byłoby tak samo jak z Doomtrooperem i Golgothą - ludzie kożystali by głównie z kart z dodatku.

chyba nie byłoby tak źle w końcu wiekszość jednostek tutaj to miałybyć jednostki wodne :) zreszta zeby coś do talii wstawić musisz coś z talii wyrzućić no chyba że chcesz mieć około 80 kart w talii i wieczny problem brakujących kart :wall:
ylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności.

Offline Zhurgon

Dark Eden
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 31, 2004, 01:01:56 pm »
I tak jadę na talii ok 60 kart i żałuję że nie mogę jej jeszcze bardziej odchudzić  :twisted:  przydałoby się tylko więcej gomoryjskich kastratów i jakiś (i to odnośnie dodatku) konkretniejszy przywódca  :P

Offline Cieniu

dark eden CZYTAJ TO !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2004, 03:52:20 pm »
ludzie grywaja w DARK EDEN ja na to jestem zywym dowodem!!!!

organizujemy turniej !!!! info na www.darkeden.prv.pl a kontakt pod numerem gg 1029027 lub e-mailem cieniakwfrp@o2.pl

dodatek do DE jest troch ....... nierowny?! triadaj jest ZBYT dobra delikatnie mowiac .....

jesli grywasz w karty lub chesz je sprzedac lub chcesz sie wymienic to odezwij sie!!!!

pozdrawiam i czekam

Offline wedge

Dark Eden
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 07, 2004, 09:03:01 am »
Witam,
czy ktoś może jest zainteresowany kupnem zestawu kart do Dark Eden??
Moja kolekcja to około 167 kart. Wszelkie pytania prosze na priva..
pozdrawiam
tone and Steel

Offline Dyd

Dark Eden
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 18, 2005, 08:33:37 pm »
heyah..Dark Eden to moim zdaniem była jedna z najfajniejsyzch i najbardziej oryginalnych karcianek..ale wiadomo, wszystko z czasem przemija :/

Sam grałem mocno luterańską triadą..ah te dawne czasy liceum :), kolega synami rasputina..jeszcze chyba mamy z 2000 kart jakby ktoś chciał coś to niech da znać hehe ;)

 

anything