Autor Wątek: Balrog  (Przeczytany 7100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dzik1

Balrog
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2004, 12:05:02 pm »
Co do przedmiotow - warto podeprzec sie stara karcianka middle earth, wydawana przez kiedys przez firme, ktorej nazwy nie pamietam ( ale fajna byla karcianka, w starterach unlimited mozna bylo zassac 60 rarow :P ).  Ale wracajac do tematu, jest dam dobre porownanie sily przedmiotow, i nie wyjdzie ze Glam jest mocniejszy od orcrista :)

Offline dan15

Balrog
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2004, 10:53:55 am »
nie próbujcie balroga zatrzymywać czarami ma tyle woli ile mu zostało życia więc pewnie w 10 kostkach znajdzie się liczba powyrzej 4 :(

Offline Rav-SD

Balrog
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 08, 2004, 02:56:17 pm »
Moim zdaniem najlepiej rozwalić Balroga Volly Fire jego podstawka jest większa niż 40 mm więc może dostać strzałą od każdego łucznika używającego Volly fire.

Załużmy, że strzelasz 10 łucznikami i wyrzucasz na 10 kostek 4 szóstki, jeśli wokól Balroga(14 cm) nie ma żadnego wojaka to balrog dostaje 4 ranki a jeśli są jacyś obok to 2 ranki i tak aż Balrog padnie naszpikowany strzałami :)  NA 10 czy 8 kostek jest conajmniej pewna 1 szóstka :P
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Jankiel

  • Gość
Balrog
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 08, 2004, 04:22:04 pm »
Trzeba się jeszcze przebić, a to już nie jest takie proste.

Offline Rav-SD

Balrog
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 08, 2004, 05:34:17 pm »
Jankiel o co Ci chodzi z tym przebiciem się?? Przecierz Volley Fire dla Elfich łuczników może być wykonany nie bliżej niż 42 cm a dalej niż 112 cm więc jak Balrog jest w tym pierścieniu to można w niego próc ile wlezie nawet jak jest otoczony 60 Gobaskami. Jeden warunek któryś z twoich żołnierzy musi go widzieeć i nie musi to być łucznik. A Balroga łatwo widać :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Gorim

Balrog
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 08, 2004, 07:37:14 pm »
Chodzi chyba o to, że nawet jak trafisz to musisz zranić, a z taką obroną, strzały z łuku nie zrobią mu zbyt wiele.. Ale nie chce mówić nic na pewno bo nie jestem zaznajomiony ze wszystkimi zasadami tej gry ( dobrze znam tylko zasady z TFOTR i dodatek Shadow & Flame ).
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline Rav-SD

Balrog
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 08, 2004, 07:48:50 pm »
To bardzo możliwe, że o to chodziło :)  Bo w instrukcji jest napisane, że 6 trzeba wyrzucić żeby trafić a nie zranić. Ale dość jasno to nie jest napisane i teraz troszkę się skołowałem :?
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline dan15

Balrog
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 09, 2004, 02:24:56 pm »
dokładnie 6 by trafić a potem 6 i jeszcze 6 :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:

Offline Ribald

Balrog
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 18, 2004, 10:09:53 pm »
Wpadł i w łapy podręcznik z FOTR i zrobiłem symulację z Balrogiem w roli głównej(Oscar :P ). Otóz w 13 tur skosił on ekipę dobra pod tytułem Elrond, Gil-Galad, Gwaihir, Aragorn, Boromir, Elendil. Sam otrzymał jednego wounda od Syna Earendila. Można się załamać :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Rav-SD

Balrog
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 18, 2004, 10:43:20 pm »
Symulacja to nie to samo co walka a w walce bywa różnie nawet z Balrogiem. :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Ribald

Balrog
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2004, 11:22:01 pm »
Ale nie wiem czy LOTR jest do tego stopnia losowy, żeby Balrog mógł przegrać wyżej wspomnianą walkę. Przeciwnicy i tak mieli szczęście, że przeżyli tyle tur. Dlatego lepiej już rzucac na demona z udun elfy z dwurakami, a bohaterów przeznaczyć to bardziej sensownych celów niż masowe samobójstwo :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Gaweł

Balrog
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 19, 2004, 07:26:15 am »
W wyżej wymienionej walce punktowo wygrywają oczywiście bohaterowie, ale przecież sami bohaterowie wszystkiego nie załatwią. Gdyby za Gwaihira i Elendila włożyć kupę wojowników, np gondorczyków to wydaje mi się że przy odpowiednim ustawieniu, okrążeniu go jest bardzo możliwe... To tak samo jakby walczyć Gil-Galadem + Elrondem na powiedzmy 70 orków. Wydaje mi się, że w końcu by padli...
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Lugburc

Balrog
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 19, 2004, 08:03:49 am »
No pewnie, że Gil i Elrond by padli. Bo w końcu:
NIE MA TEGO DOBREGO, CO BY NA ZŁE NIE WYSZŁO!!!!!!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Ribald

Balrog
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 19, 2004, 11:04:39 am »
Cytat: "Gaweł"
To tak samo jakby walczyć Gil-Galadem + Elrondem na powiedzmy 70 orków. Wydaje mi się, że w końcu by padli...


W Silmarillonie był człowiek nazwiskiem Hurin. Osłaniając odwrót Turgona po bitwie nieprzeliczonych łez zabił własnoręcznie 70 trolli. A nie przypuszczam, żeby miał lepsze skille niż Gil-galad.  Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline pablooss1

Balrog
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 28, 2004, 09:22:31 am »
Bo to była wersja mini trolla a własciwie 70. No nie ma co Balrod to razem z Sauronem najwieksze i chyba jedyne kosiory w armii dobra>
Zauwazcie ze zło nie ma tylu bochaterów posrednich.
Ma albo super hero albo nedzne kreaturki lurtz, sharku tak wiec dobre ludy niech nie narzekaja bo to my bardziej przej.... :cry:
alczący z potworami winien uważać aby nie stać się jednym z nich.

 

anything