Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) > Forum Star Wars

special edition

(1/5) > >>

dnaoro:
a co myslicie o SPECIAL EDITION klasycznej trylogii?

dnaoro:
moim zdaniem special edition jest po prostu mistrzowstem. bez drastycznych zmian, bez przesadnych efektów. Lucas i jego team spisali sie swietnie - obraz i dzwiek słusznie i dobrze odświeżone, efekty ubarwiaja tło filmu, nie ma zbytnich zmian fabularnych i nie ma przesady w zmianach wizualnych. piękna robota.
jednak niestety jak sie okazalo efekty te jezeli przesunac na plan pierszy (nie tylko w tle) wypadaja koszmarnie. ale cóż w dzisiejszych czasach trudno jest robic tandetne efekty..... ;)

Manki:
SW SE jest The Best!!! Rzeczywiście wszystkie dodatki sa dolozone z umiarem, bez zbytniego narzucania sie. Skoro cos bylo super, to to samo + dodatki chyba zazwyczaj wychodzi na "wieksze super", czyz nie? :)

Scena rozmowy z Hana z Jabba jest swietna, natomiast denerwuje mnie dodany wystep tych panien od Biba Fortuny w siedzibie Jabby to, wedlug mnie najwieksza wtopa Special Edition - cos nie ma klimatu :) Zawsze przewijam te scenke, jak ogladam SW :)

Dinki:
Ja kupiłem sobie Specjal Edyszion w trójpacku na VHS i jest dziesięć razy lepsze od poprzedniaj wersji.
Ale czy wydane zostało wogóle specjal edzyszion na DVD(niekoniecznie w Polsce)?

dnaoro:

--- Cytat: "Manki" ---Scena rozmowy z Hana z Jabba jest swietna, natomiast denerwuje mnie dodany wystep tych panien od Biba Fortuny w siedzibie Jabby to, wedlug mnie najwieksza wtopa Special Edition - cos nie ma klimatu :) Zawsze przewijam te scenke, jak ogladam SW :)
--- Koniec cytatu ---


mi sie tam podoba. co prawda, gdyby bylo wiecej tego typu rtzeczy, edycja bylaby do dupy.
oprocz tego, ze to najwieksza wtopa, to jeszcze najbardziej widoczna zapowiedz stylu naswtepnych czesci (niestety)..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej