Autor Wątek: Ludzie i ludziska: BOXY<--- przeczytajcie  (Przeczytany 2294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kapelusznik

Ludzie i ludziska: BOXY<--- przeczytajcie
« dnia: Grudzień 04, 2003, 10:01:52 pm »
Zanabyłem drogą kupna Clan Box orków. Nie czekałem długona dostawe od Mythosa. Jednak byłem zszokowany tym co zobaczyłem w środku!!! :wall: Figurki nie zabezpieczone, żadnej gąbki, tylko styropian, dokładniej, miseczka ze styropianu w której luzem były modele. miecz i topór dotarły zgięte. Elementy pomieszane... wielki żal do fabryki:-((
igant- sized body. Goblin-sized brain.

Offline BeRsErK

Ludzie i ludziska: BOXY<--- przeczytajcie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2003, 10:10:15 pm »
Poczytaj temat  Minusy Konfrontacji, ostatnie posty omawiaja właśnie ten problem - na szczęście na razie nie dotyczy to blisterów.
Co do zabezpieczenia to nie pamiętam abym w gangach do nekrosa czy eldarskim avatarze(teraz, o zgrozo jest w blisterach) miał gąbkę a więc i tu nie było przestępstwa "opakowniczego" - problem powyginania czy nawet niedolewu figsów jest zawarty na ww. temacie - mam nadzieje, że to wkrótce zostanie to skorygowane bo jak dotad Rackham był naprawdę rzetelną firmą...

Offline Alchemik

Ludzie i ludziska: BOXY<--- przeczytajcie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2003, 10:12:02 pm »
He tez orki:) no fakt modele w pudlach styropianowych latają - ale chyba nawet w GW nie ma zadnego wypelnienia?
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Ulthran

Ludzie i ludziska: BOXY<--- przeczytajcie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2003, 10:20:27 pm »
w GW jak sa platyki to sa w wypraskach to nie ma so się wyginac etc... A jak sa metale to każdy model jest w pojedyńzej siateczce i jest taka gąbka... Ale metale w pudełkach to raczej rzadkość w GW :)

Offline BeRsErK

Ludzie i ludziska: BOXY<--- przeczytajcie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2003, 10:29:22 pm »
No nie wiem jak teraz bo przestałem zbierać młotka ze 2 lata temu(kolekcjonuje jedynie Krasnoludy Marauderowskie) a w nekrosa to i może ze 3 lata temu przycinałem ale wtedy właśnie tak sie pakowało, ale nie o tym chciałem powiedzieć - pudełka te spokojnie spełniaja funkcje transportowe, uszkodzenia figórek wynikaja zupełnie z czego innego i o tym właśnie piszę na "minusy Konfrontacji" - ale zastrzegam, że nie winię za to Rackhama tylko pewien kraj, który ma się za najważniejszy na świecie i skoro zgodził się łaskawie na otwarcie rynku na Konfrę to wymaga Bóg wie czego - stany... :bored:  :x

Offline cielaq

Ludzie i ludziska: BOXY<--- przeczytajcie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2003, 06:51:35 pm »
Cytat: "Ulthran"
Ale metale w pudełkach to raczej rzadkość w GW :)

No nie do końca: steam tank, rydwany... Ale wtedy są takie zamykane plastikowe "tacki" podzielone na części nawet mniejsze niż blister, i nic nie lata.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"