Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

Czy wychowaliście się na strasznych bajkach?

<< < (2/2)

Seth:
Hmmm ciekawy temat. Ja osobiście za młodu byłem przez moich dziadków częstowany historią o Kuciapie. Według opowieści był to humaidalny  stwór o przygarbionej posturze oraz ogromnych szczękach z ostrymi zebami. jego miejscem zamieszkania był sad dziadka który po zmroku odwiedzałem z wielkim podekscytowaniem, a takze strachem ;)

ICHI_the_Killer:
ja się wychowałem na bajkach typu Krecik ,Koziołek matołek ,Wilk i zając ,Gumisie, He-man , Kaczor Donald Myszka miki i inne tam ,a to były mądre bajki a nie jak teraz ,że wszędzie sobie flaki wypruwają  :P
Lubię jak flaki latają ,ale dzieci nie powinny takich rzeczy oglądać, ale dzisiejszy swiat niedługo będzie pokazywał dzieciom z przedszkola odrażające bajki ,a na  wartosciowe filmy dla dorosłych  typu "Nieodwracalne" wpuszczają od 21 roku życia zamiast np od 16,17 albo chociaż 18 :x dziecinstwo wg. mnie powinno być spokojne,ale od naprzykład 16 roku życia powinno się oswajać osobniki homo sapiens z otaczającym nas pełnym przemocy swiatem ...a nie ,że potem kilkunastoletni dzieciak który wierzy w Wilkołaki i Potwory z bajek boi się w nocy spać przy zgaszonym swietle, nie jest swiadomy ,że na miescie pierwszy lepszy żul może sprzedać mu kosę...jak wiadomo - w dzisiejszych czasach za darmo można tylko w mordę dostać:x .....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej