Gildia Literatury (www.literatura.gildia.pl) > Forum Literatury

PlaneScape: Torment - Warto czytać ??

(1/3) > >>

Szarak:
Hejka, zastanawiam sie nad kupnem "Udręki", lecz nie wiem czy warto. Czytałem już Strony Bólu i nawet mi sie spodobały, ale to nei oznacza ze inne książki z tego cyklu też będą ciekawe ??

Podzielcie sie swymi opiniami. Warto czytać czy nie ?? :twisted:

Adam Waśkiewicz:
Ja przeczytałem tę książkę, zanim miałem okazję poznać grę. I męczyłem się strasznie, jedynym ratunkiem przy przegryzaniu się przez kolejne strony była dla mnie znajomość starego berstiariusza do Outer Planes - inaczej nijak nie byłbym w stanie zorientować się wśród rozmaitych demonicznych stworów, jakie spotyka bohater. Generalnie - książkę polecałbym tylko i wyłacznie fanatykom gry komputerowej; pozostali mogą ją sobie z czystym sumieniem odpuścić.

 Pozdrawiam,
 Adam

Iberales:
Jako fanatyk gry komputerowej muszę zdecydowanie odradzić tego gniota

ner:
no cóóóóóżżż... ja przeczytałam tą książkę tylko pobieżnie znając grę (kumpel mi o niej opowiadał) a i tak mi się  podobała.  Owszem - może nie jest porywająca ale z tego wydawnictwa żadne nie są (moim zdaniem) nie mniej warto tą pozycję przeczytać bo  - po prostu - jest ciekawa

TYSY:
Ja jestem fanem gry i uważam że książka jest całkiem niezła. Jest chyba najlepszą adaptaccją gry w formie książki. Wybitną literaturą to bym tego nie nazwał, ale do pewnego stopnia trzyma klimat gry, nie będąc jednocześnie sztywną kopią scenariusza. Po za tym całkiem fajnie się czyta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej