trawa

Autor Wątek: Pop Tribute to Nirvana  (Przeczytany 6113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2004, 12:48:56 pm »
A'G'R - Dawaj zawsze źródło newsa bo to rzeczywiscie brzmiało jak kaczka :D

A tu link do wp.pl jakby ktoś nie wierzyl  -> http://muzyka.wp.pl/niusy.html?idn=10472

Zgadzam sie z Raymondem L-Y: płyty posłucham z zaciekawieniem, choc pieniedzy na nia raczej nie wydam :D (no chyba, że bedzie naprawde niezla)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Rex de Tenebris

Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 28, 2004, 03:12:30 pm »
Teraz dopiero bedzie Off Top, ale musze to powiedzieć.

Cytat: "Raymond Luxury-Yacht"
Jestescie naprawde niepowazni.


Ja przepraszam. Ty pewnie chodzisz cały czas pod krawatem i wszystich karcisz do okoa jak to oni się na niczym nie znają. A wiesz co ja nie skończyłem nawet 5 lat zycia i co. Bawie się codziennie w piaskownicy i jestem niepowarzny gburze. Nie morzna wygłosić swojej opinii jak jest ona różna od twojej? Zapewne nie.

Anonymous

  • Gość
Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 28, 2004, 05:30:32 pm »
Cytat: "Raymond Luxury-Yacht"
Po pierwsze: dlaczego ten artykul jest w recenzjach skoro plyta sie jeszcze nie ukazala?
Nie jest. Jest tylko umieszczony w tym katalogu, bo byl najblizszy (?) wymowie tekstu. Podpiety zostal jako felieton.
Cytuj
Po drugie: dlaczego jest tak potwornie nieobiektywny?
A kto powiedzial, ze ma byc obiektywny? To felieton.
Cytuj
Po trzecie: jesli to nie jest kaczka dziennikarska to plyty na pewno przeslucham. Nie chce na nowo zaczynac dyskusji o coverach, ale uwaza ze to jest bardzo ciekawy pomysl.
Tez jej przeslucham. Ale nie spodziewam sie wiele, poniewaz zapowiedziano "popowe aranzacje". Kupic nei kupie.
Cytuj
Zepsoly grajace ostrzejsza muzyke moga nagrywac covery kawlakow popowych, to dlaczego nie ma byc na odwrot?
Hmmm... bo pop gra się dla kasy, a cieższe rzeczy dla przyjemności? (: to duże uproszczenie i żart zarazem, proszę nie komentować.
Cytuj
Jestescie naprawde niepowazni. Mowilem juz nie raz i bede powtarzal wciaz. Jak cos sie komus nie podoba o niech tego nie slucha. Nie do was jest skeirowana ta skladanka, ma zupelnie innego odbiorce, wiec po jaka cholere sie tak goraczkujecie?
A co, zabronisz mi? Jak to nie do nas? A kto powiedział Ci,że nie do mnie? Odbnierasz mi prawo kupienia sobie tej składanki?
Rozumiem, że istnieje "Heavy Metal Tribute to ABBA", że Testor nagrał Smooth Criminal, ale to są rzeczy, których Ci ludzie słuchają, na których się wychowali,które im się podobają. Sądzę, że co najmniej połowa z "Artystów", którzy chcą ten Tribute to Nirwana nagrać, o Nirvanie w swoim życiu jedynie słyszało i marzyło o takiej wierności fanów. I dlatego to robią. I dlatego mnie to denerwuje. mam równe prawo się tym wqrzać, co Ty nie, Raymond. Wybacz, ale jesteśmy w tym względzie równi, nawet jeśli to Cię boli.

pozdr,
A'G'R

P.S. Nie bierzcie wszystkeigo, co ja piszę, do serca...

P.P.S. Kormaku, tutaj źródło było po prostu dość... duże (: Poza tym osoba bezpośredni ozainteresowana prosiła o nieujawnianie nazwiska, i muszę to uszanować.

Offline Kormak

Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 28, 2004, 05:35:09 pm »
Jak Lost Prophets mogło nagrać "Cry Me A River" Timberlake'a... to czemu nie Timberlake Nirvane?

Kurt Cobain zawsze powtarzał, że on nagrywał dobre popowe kawałki. I jeśli wezmą się za nie w/w przedstawiciele popu itd. - to może się okazać, że "Territorial pissings" okaże się nowym hitem J-Lo :D

Anonymous

  • Gość
Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 28, 2004, 05:39:20 pm »
Dlatego że Cobain zawsze był wściekły i nienawidził "pseudo-fanów", którym zdają się być neiktózy z wymeinionych "artystów"?
Szczerze mówiąc, to tylko w shakire i avrill wierzę, że naprawdę _słuchają_ i _lubią_ Nirvanę.

Offline Clayman_

Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 28, 2004, 07:12:01 pm »
Cytuj
Dlatego że Cobain zawsze był wściekły i nienawidził "pseudo-fanów"

byl tez narkomanem i najprawdopodobniej nie byl osoba najzdrowsza psychicznie (normalni ludzie nie popelniaja samobojstw),trudno brac slowa kogos takiego na powaznie
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Ferrus

  • Gość
Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 28, 2004, 07:23:00 pm »
Cytuj
byl tez narkomanem i najprawdopodobniej nie byl osoba najzdrowsza psychicznie (normalni ludzie nie popelniaja samobojstw),trudno brac slowa kogos takiego na powaznie


Nie zapominaj też ze był najwspanialszym człowiekiem na świecie i nie mozesz uznac sie za wartosciowego jak sie na nim nie wzorujesz, w kazdym badz razie nastolatki nie bda na Ciebie leciały  :D

Offline Clayman_

Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 28, 2004, 07:34:53 pm »
taa,co mu z tego ze 15-nastki na niego lecialy skoro ozenil sie z brzydka baba z grubym tylkiem i opadnietymi cyckami?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Anonymous

  • Gość
Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 28, 2004, 09:39:34 pm »
Panowie, upraszam o zachowanie pozrądku. I nie obrażać tu Courtney, też jej nie lubię, ale w końcu to ona wychowuje tę brzydulkę Francese.
I prosiłam, nie brać wszystkiego, co napiszę, na poważnie... ehhh...
Trzymajcie się tematów. Tu rozmawiamy o projekcie Britney i innych.

Offline Kormak

Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 29, 2004, 12:05:04 am »
Cytat: "Ad'Ghe'Rheia"
I nie obrażać tu Courtney, też jej nie lubię, ale w końcu to ona wychowuje tę brzydulkę Francese

Już nie! Sąd odebrał jej prawo do córki po ostatnich narkotykowych ekscesach. Teraz biedna Frances zazna trochę spokoju u babci Cobain...

Wracając do tematu: przecież Britney śpiewała "I love rock'n'roll" - jak możecie wątpić, że jej cover Nirvany będzie niszczący? Zobaczycie, w klipie wystąpi z nią Chris Novoselic.

Ja bym chciał, żeby Christina Aguilera zaśpiewała "Rape Me" - idealny tytuł dla jej stylu ubierania się i osobowości, n'est ce pas?

Offline lopolik

Pop Tribute to Nirvana
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 31, 2004, 12:34:58 pm »
KUR......CZE to już się robi głupie. Co jak co ale jeśli J.Lo zaśpiewa Territorial Pissing to jej dam Oscara Nobla Grammy i wogóle. Niestety pośmiertnie....

 

anything