trawa

Autor Wątek: Władca Pierścieni FGB  (Przeczytany 26040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jankiel

  • Gość
Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 12, 2003, 08:48:45 am »
Jeśli twojemu goblinowi zasłania choć kawałek celu inny goblin, to ten drugi znajduje się na linii strzału. A Bohaterowie mają taki defens, jaki jest zapisany w charakterystykach, nic więcej się już nie zwiększa (Lurtz ma tylko 6, bo ma jeszcze łuk).
BTW, ma ktoś pomysł, jak pokonać Balroga w otwartym polu? W najlepszym wypadku Elrond i gromadka elfów z dwurakami sprowadziła go do jednego wounda.

Offline SeeM

Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 12, 2003, 03:08:40 pm »
thx za rady.... a co do balroga to jeszcze nie wiem... nie mam balroga ani jeszcze nie symuowałem z nim bitwy... ale jeśli balrog to już kłopot to looknijce na statsy Saurona (do ściagnięca na oficjalnej stronce games workshopu) tego to dopiero cieżko zabić!

Jankiel

  • Gość
Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 12, 2003, 06:41:10 pm »
No, ale ma tylko 3 ataki i mniej siły woli, więc będzie można sobie poradzić. A Balrog? 4 kostki, wystarczy, że na jednej z nich wypadnie szóstka i już przegrywam :evil:

Offline SeeM

Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 13, 2003, 10:04:08 am »
dobrze.. ale co z tego ze taki sauron przegra... niech nawet mu zadadzą ranę (przy obronie 10 jest to prawie niemożliwe) to skubaniec ma jeszcze 5/6 szans że tej rany wogule nie otrzyma!!!! (jeśli ma pierścień to rzuca kością. jeśli wypadnie 1 to otrzymuje daną ranę jeśli nie to figa z makiem...! a przy 5 życiach?? wymiata!)

Offline MMX

Lurtz
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 13, 2003, 06:48:51 pm »
Piszesz, że Lurtz ma obronę 6, a co jak on nie kożysta akurat z łuku tylko z miecza i tarczy? nie może mieć obrony mniej niz kapitan uruk-hai!!!
A jak widzicie sprawe z Galadrielą, nie musicie być pewni na stuwę, jak myślicie?
img]http://webcindario.com/montehapkido/gif/Samurai.gif[/img]

Offline ToudiMG

Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 15, 2003, 07:26:15 am »
ma kotś może jakiś pomysł jak pomalować model Arweny (arwena z mieczem) może było w jakimś WhiteDwarfie... jeśli było byłbym wdzięczny za skan...
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Jankiel

  • Gość
Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 15, 2003, 11:26:25 am »
W LotR nie ma jak w battlu możliwości korzystania z kilku rodzajów ekwipunku. Zresztą, napisane jest przy łucznikach - dając im tarcze nie zwiększasz im defence'a, a jedynie dajesz możliwość bronienia się tarczą.

Offline Iberales

Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 15, 2003, 09:33:23 pm »
Cytat: "SeeM"
dobrze.. ale co z tego ze taki sauron przegra... niech nawet mu zadadzą ranę (przy obronie 10 jest to prawie niemożliwe) to skubaniec ma jeszcze 5/6 szans że tej rany wogule nie otrzyma!!!! (jeśli ma pierścień to rzuca kością. jeśli wypadnie 1 to otrzymuje daną ranę jeśli nie to figa z makiem...! a przy 5 życiach?? wymiata!)


Wydaje mi się, że pierścionek działa tylko przy ostatniej ranie...
Tyle, że Balrog ma 10W a Sauron "zaledwie" pięć...
Z naszych dwóch pojedynków wynikało, że zakładając, że Sauron jest zbyt dumny aby uciekać i miotać czarami aż do zakończenia Willa Balroga ten zjada go na śniadanie - witka wszystko zmienia...
(nawiasem mówiąc - czy balrog ma odnawialne punkty willa? tj. czy stale ma ich tyle ile woundów? jak tak to poprawka - Sauron i tak ma przerąbane...)
Do niedawna można było obrzucać balroga goblinami by utzymać go w miejscu ale wprowadzono erratę.
Teraz nie mam zadnych pomysłów - na razie wydaje się byc neipokonanym...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Jankiel

  • Gość
Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 16, 2003, 09:18:43 am »
Niestety ma odnawialne. Ale jednym z lepszych sposobów jest rzucanie na niego pojedyńczych kolesi (rohirrimów na przykład). Co z tego, że ich zmiażdży - za 6pts masz spokój na jedną turę.

Offline ToudiMG

Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 16, 2003, 01:16:47 pm »
hm.... rzucanie na takiego wypakowańca po jednym żołdaku nic nie da chyba że chcesz tylko go zatrzymać lub zyskać na czasie... ale żeby go utłuc to trzeba rzucić na niego kupe hero....
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline Iberales

Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 18, 2003, 11:51:17 am »
Cytat: "Jankiel"
Niestety ma odnawialne.


 :shock:
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Alchemik

Wladca Pierscieni FB
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 21, 2003, 08:27:58 pm »
CZy dobra moze byc gra ktora bedzie istaniała tylko do momentu premiery trzeciej częsci kinowej wersji Władcy Pierścieni? :), z figurek właściwie tylko Nazgule są na poziomie:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Iberales

Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 21, 2003, 08:32:05 pm »
A mi sie na przykład Jeźdźcy Rohanu podobają...
Fajni byliby na squiresów ale za mali... :cry:

Poza tym zawsz jakaś odmiana od Battla...
Kupujesz WD  i mozesz przy okazji o tym poczytać więc nic nie taracisz...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Alchemik

Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 21, 2003, 08:43:35 pm »
O wlasnie a propo WD czy nie uwazacie ze ta gazeta to najbardziej genialny pomysl GW, ludzie placa kase za jeden wielki folder reklamowy:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Jankiel

  • Gość
Władca Pierścieni FGB
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 21, 2003, 09:16:03 pm »
A mnie podobają się wszystkie modele z Dwóch Wież, z Fellowship... już jest trochę gorzej (Haldir jest tragiczny). Wreszcie jakieś proporcjonalne.