Autor Wątek: ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??  (Przeczytany 18502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zim

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 06, 2005, 08:36:15 pm »
Cytat: "Alchemik"
własciwie jestem ciekaw jak wiele osób zdaje sobie sprawe ze nawet alchemikami nie gram a ja jestem Alchemikiem nie od armii :))

ja sobie zdaje sprawe ;)

Cytat: "Alchemik"
cierpliwości zim - krakowiacy tez sie wkońcu zarażą :))) <buachacha>

oby to sie zdarzylo jeszcze zanim skoncze studia ...bo pozniej to raczej bedzie mnie jush szczypac :roll:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Nosferatu

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 07, 2005, 10:22:19 am »
Cytat: "zim"
w tym momencie popelniles najwiekszy blad swojego zycia :?
powiadam Ci pozbadz sie figurek WFB i zainwestuje w Rag'Narok > na pewno nie pozalujesz...


....APEL DO KRAKOWIAN > grajcie w konfre! dajcie sobie spokoj z systemami GW (szczegolnie WFB) bo to straszna bieda w porownaniu z systemami Rackhama


No po takiej zachecie :roll:  napewno sie wszyscy przestawimy :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Dabi

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 07, 2005, 10:27:06 am »
Zim jak zwykle przesadza i to mocno :P
Propagowanie w ten sposób systemu nie ma sensu i przynosi raczej odwrotny skutek ... zamiast pokazywac i na siłe mówić to lepsze tamto be...
Nalezy pokazać, że można inaczej i nie tylko GW istnieje. A figsy ładne i nawet jak się gra nie spodoba to na chempionów oddzialó się figsy do battla zdadzą. U nas to zadziałalo i nie patrzą na nas jak na dziwaków :P
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Nosferatu

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 07, 2005, 10:36:30 am »
Po prostu trzeba sie pokazywac, nie tylko na konwentach.
Ostatnio spotkalem starych znajomych i okazla sie ze "zbieraja konfrontacje" bo grac to za bardzo z kim nie maja.

Choc Zim ma racje z tym ze brak sklepu ktory bylby tym zainteresowany znacznie to utrudnia, no i chyba lepiej tez poszukac nowych graczy niz kombinowac jak ich podebrac innym systemom.
Zeszta w Battla aktywnie tez znowu tak duzo osob u nas nie gra.
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Maciej Skowronek

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 07, 2005, 10:49:40 am »
U nas w Katowicach nie ma sklepu ani żadnego zorganizowanego wsparcia (np klub) a jakoś sobie radzimy, w niedzielę był turniej było tylko 9 graczy, ale jest sesja no i potencjał jest większy tak że nie jest źle
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Nosferatu

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 07, 2005, 10:53:00 am »
Wiec z tego wynika, ze albo  u nas sobie nie radza albo wola grac w malych grupkach znajomych niz w zorganizowanej grupie.

Ale chyba w Katowicach macie jakis lokal do gry w Konfre z tego co czytalem.
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Dabi

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 07, 2005, 10:37:10 pm »
Nikt nie zabiera ludzi z innych systemów ot proponujemy alternatywę lub jeśli ktoś rezygnuje z systemu (np Chronopia) to podsuwamy mu Konfrontacje :)

U nas bez sklepu, dzieki ludziom z forum udało się zacząć od jednego stołu w klubie lokalnym gdzie grało 4 graczy dośc do tego że teraz graczy jest 14 przychodzacych na regularne rozgrywki cotygodniowe a paru pojawia się na turnieje nie licząc przybyłych z okolicznych miast
Tak wiec nie jest źle :) I wiem że ludzie mają figurki ale brakuje im wiedzy o tym że można w nie grać i jest z kim:)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline zim

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 07, 2005, 11:53:42 pm »
a Wy jak zwykle bierzecie takie glupoty zima na powaznie :lol:

hehe poza WFB ktory uwazam za system raczej nudny, do pozostalych nic nie mam zupelnie. wrecz rpzeciwnie gdyby nie ceny GW sam chetnie bym gral w W40k :D

@Nosferatu
w sobote na 11 jestem umowiony ze znajomym w Bardzie na meczyk w konfrontacje. jak faktycznie chcialbys blizej poznac system to zparaszam. chetnie odpowiem na wsystkie pytania. bardzo mi zalezy zeby sie jakos ta konfra rozruszala. albo zeby sie gracze ujawnili co by jakac lige badz turnieje organizowac :) jak tyko sie stworzy ekipa to i mozna by myslec nad wynajmem jakiegos lokalu raz na tydzien :roll:
takze raz jeszcze zapraszam i z przyjemnoscia Cie zainteresuje tym systemem ;)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Nosferatu

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 08, 2005, 06:30:28 am »
Zim dzieki za checi ale niestety nie przyjde raz ze jade na narty w sobote dwa nie mam kasy ani czasu na kolejny system (zwlaszcza ze nawet na wfb juz nie mam czasu) a nie naleze do graczy co graja we wszystko i jeszcze wiecej.

Ale porozwieszaj ogloszenia w Bardzie i Siekierce, daj kontakt, zeby ci ludzie wiedzieli ze ocs sie dzieje.
A co do lokalu to jest na ul. Masarskiej klub Strych. Graja tam ludzie w Warzone Chronopie, Mordheima czasem tez. Kolejny sytem chyba tam nie zaszkodzi. Turnieje tez mozna tam robic tyle ze trzeba sie dogadac z miesiecznym wyprzedzeniem.
Skladka to chyba 5 zeta na miesiac.
Przejdzcie sie i dogadajcie.

Mozesz tez zajrzec na jedrusia (os. centrum A blok 6 a)w ten weekend. Co prawda w sobote ma byc lotr, w niedziele wfb i wh40k ale moze znajdzie sie jakas samotna dusza co by zagrala w konfre. O ile chces zaryzykowac wyjazd do Huty.
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Lord_Masciarz

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 08, 2005, 08:30:18 am »
Cze chyba zaczne zbieraćalehemików (fajnie wyglądają)
Wypowiewdźcie sięo tej armi jakie ma plusy , jakie minusy, co musze kupić ...za ile
 mam was w... znaczy się jak chcecie pogadać to piszcie na GG2375154


http://www.gracz.com.pl/ -> Najlepszy i najtańszy sklep internetowy
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1491768

Offline Alchemik

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 08, 2005, 08:57:31 am »
Widzisz alchemicy są taką armią która ma kontrowersyjną zdolność mutagen. Dzięki temu jest ona uważana ze najmocniejszą armie w konfrontacji.
Według dostepnych informacji zostanie ona troche ukrócona po zmianie zasad ale i tak chyba będzie okropmie mocna :)

Jak juzpisaliśmy w wczeniejszych postach w tym temacie to zależy jak chcesz grać ale zasadniczo Konfra nie wychodzi na drogi system.
Zazwyczaj jednorazowo na stole masz koło 15 / 20 modeli

Oczywiście możesz zrobić tak jak wiekszość z nas, kupować wszystko jak leci i wtedy suma sie zwieksza, ale ze jest to rozbite na comiesieczne dokładanie nowości nie bije aż tak bardzo po kieszeni :))
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Lord_Masciarz

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 08, 2005, 09:27:53 am »
A więc co radzisz kupić do armi Alchemików??
 mam was w... znaczy się jak chcecie pogadać to piszcie na GG2375154


http://www.gracz.com.pl/ -> Najlepszy i najtańszy sklep internetowy
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1491768

Offline zim

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 09, 2005, 07:16:25 am »
na pewno musisz kupic:
Miot Heresiarchy
Skorize
Biopsyste
Klony Centurusa
to mi sie wydaje byc solidna podstawa do tworzenia rozpisek.

dodatkowo wypadaloby dokupic jakiegos bohatera:
Arkeon jest calkiem smakowitym kaskiem
troche miesa:
Wojownicy Świtu
Klony Belisariusza

i z tego mozesz jush montowac calkiem mocne rozpiski. kolejne figurki kupuj wg wlasnego uznania. co Ci sie podoba badz tesh co Ci ktos zaproponuje jako dobre uzupelnienie rozpisek :)

generalnie zapraszam na forum konfrontacyjne > http://forum.mythos.pl/
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline zombie_dragon

ile mnie wyniesie armia do konfrontacji??
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 09, 2005, 04:10:38 pm »
większość bohaterów alchemickich jest bardzo grywalnych... może poza 2 inkarnacją cyphera, sethin i razeemem (nie mówię o ragnaroku, oczywiście)

zwłaszcza sin asyris i kayl kartan, to są bez wątpienia bardzo dobrzy bohaterowie, można ich śmiało polecić.
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D