Autor Wątek: DEVOURERSI-co wy na to???  (Przeczytany 49087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ASGARH

DEVOURERSI-co wy na to???
« dnia: Grudzień 16, 2003, 07:55:49 am »
Z tego co słyszałem to majom siem u nas pojawić koło stycznia/lutego  :) i szczerze mówiąc bardzo na to czekałem bo figurki som piękne, ale... właśnie skończyłem 2 godzinne buszowanie po RACKSCANIE i przeglądanie charakterystyk i analizowanie armi i....doszedłem do wniosku że armia ta jest strasznie droga(chodzi o punkty A.P:D)(droższa niż poczciwe wilki Yilli) a i charakterystyki też ma gorsze (nio może poza AIMEM 3 strzelajacych jednostek  ;) hiehie)
Sprawdzcie sami i napiszcie co sądzicie, chętnie poznam opinie innych o tych "INNYCH" wilkach  :P  :P  :P

p.s Atak naprafffde to WILKI som tylko jedne - YILLIA :D:D:D:D:D

p.p.s jak by ktos nie wiedzial gdzie szukać to to link do strony www.rackscan.net i szukajcie w dziale ARMIES- DEVOURERS(bo o nich właśnie piszem jak by ktos nie załapał:D:D :lol:)!

Offline war2bone

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2003, 11:32:40 am »
chyba zle cos zanalizowales.....
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Fenris

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2003, 08:52:46 pm »
popieram war2bonda :) . Chyba naprawde się źle rozpisce przyjrzałeć.  Są silniej opancerzone od wilków Ylli. Zwórć też uwage na Assasinki naprawde nieźle wymiatają do tego 2 figurki amją skautów i to jakich jeden head hunter i drugi to bohaterek Kassar the Fugitive, no i oczywiście Tyran przy którym wilczy predator  to mały pikuś jest tak więc są terz flesh etersi którzy też mają niezłego powera i są wogóle wyczesani za swoje 57 pkt. tak więc jak dla mnie ta  armia jest naprawde NIEZŁA no i napewno jak  tylko się ukarze będe nią grał :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline war2bone

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2003, 09:01:41 pm »
ta i do tego nalezy zwruicic uwage na ich sojusze .... w aktualnym swiecie sie o wiele berdziej przydaja od wilczarzy ......mozesz wziasc pare tanich naprawde golblinkow tylko po to zeby blokowac ludzi w HtH i dzieki temu masz kupe czasu na wykonczenie modeli prawdziwa sila uderzeniowa
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline ASGARH

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2003, 09:37:51 pm »
może i macie trochem racji :D ale moim zdaniem niektóre jednostki som troszkem za drogie ! ale to juz jest indywidualna kwestia ! jednak sądze że też się na nich skuszę ... po głębszej analizie :D:D :lol:  :lol:  :lol:  :P  pozdrófki for all

Offline Szczur

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2003, 10:03:52 pm »
Taa...niech tylko wyjdą a mój biedny portfelik zrobi się jeszcze lżejszy :cry:  ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Visionary

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2003, 03:09:08 pm »
A ja wlasnie pertraktuje z jednym gostkiem zeby mi cala armie (wszystkie wzory) sprzedal za 120 dolcow...hehe. No ale nie wiem jak to wyjdzie, bo chce ode mnie jeszcze troszke moich archiwalnych grafik z kolekcji a zal mi je oddawac. A co do ich statsow, Asgarh, to wcale nie sa gorsze od zwyklych wilkow, wydaje mi sie nawet, ze skopalyby im dupska, ale to moje zdanie, na razie pokombinuje i moze sie okazac ze sam stawie sie na turnieju z Tyrantem - szkoda tylko ze to nic pewnego jeszcze...

Offline Ryogaty

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2003, 07:53:05 pm »
Co sądzicie o czymś takim:
Bysra Shaman z Bloody offering
Tyrant of Vile-Tis
3x Voracious Warrior
Hunter of Vile-Tis
Łącznie 294 pkt. Można dorzucić jeszcze 2 gobaski po 4 pkt. jako mięsko ew. jakieś czary dla Bysry.

BTW. może ktoś mi podać jak działa Rite of the primal hunt? Army Builder mi się na nim wypluwa  :(
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline BeRsErK

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2003, 07:07:42 pm »
Jedynie Tyrant ma potężnego kopa, reszta średnia siła i dość słabe staty ataku i obrony( jak na armię, która musi iść na jakość a nie na ilość) - mało modeli ze średnimi statami może mieć problemy - napewno spore możliwości otworzy Ci przybycie w Lutym półelfów do tej armi, które to wybalansują drożyzne tej armii ;)
Może warto spróbować wziąść trochę jednostek od Gobosów, tak na przyjmowanie szarż - jedyny minus to dość poważne spowolnienie Twojej armii :/

Offline Ryogaty

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2003, 08:22:24 pm »
ok zmieniłem :D
1) Master of carnage (warrior-mage z born killerem i war fury :D i 17,5 Mv)
z czarkami:
- Exaltation of Suffering - model pod wpływem tego czaru może dodać sobie +2  do Res w momencie otrzymania  rany - czyli taki tyrant ma nagle 13 res :D
- law of Nature - daje modelowi możliwość rzutu na regeneracje na 5 jeśli wykończył swojego przeciwnika - z poprzednim czarem może być całkiem sympatyczny :D
2) Tyrant - czyli główny ass-kicker
3) Flesh Eater - czyli środkowy pomocnik ;)
4) 2 Voracious Warriors - czyli asystenci ass-kickerów
5) Hunter of Vile-Tis - scout, 17,5Mv, great star - zastosowania tłumaczyć nie trzeba chyba :D

Łącznie 6 modeli 315 pkt. (najtańszy 30 pkt)
Do tego Master of carnage ze swoim Way of Perfection może dopakowywać Attack, Def albo wound roll Fleash Eatersowi bądź Tyrantowi :D bo reszcie nie specjalnie się opłaca - strata gemów, chyba że na jakąś specjalną okazję (święta/libacja u Gorgony/Sylwek w Cadwallon - nie potrzebne skreślić)
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline Jaskier

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2003, 08:25:39 pm »
hmm, co do armii to się jeszcze nie wypowiem bo właśnie zaczynam czytać statsy porzeraczy, chciałbym się natomisst spytać was co sądzicie o Eclipsantach??? figurki ładne,  jednostki nie za drogie a z assasinem, ale osiągi pozostawiają wiele do życzenia (5, 5/7 5/5) a te ich specjalne zdolnności jakieś dziwne... :/
9chce sobie z nich zrobić armijkę zanim elfki bedą dostępne i nastawiam się raczej na estetykę, ale też kilka gier chciałbym wygrać :) )

Offline war2bone

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2003, 10:05:47 am »
ciekawe maja zdolnosci .... poczekajmy na rozwoj armi moze dostana jakiegos bnusa niczym valkirie w lwach :P
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Maru1

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 12, 2004, 03:38:38 am »
Co do devków - hym po nabyciu Mastera :)
długo nad nim dumałem i wreszcie zczaiłem o co hodzi z Ekliptynkami :)
- jago zdolnosc i czary dopalajace łacza sie z nimi i staja sie bardziej przykre
poza tym Hed hunter - niby nic gdyby nie jego bumerang walacy w dwa cele - tak na zapas gdybys nie trafil pierwszym (czyli w sumie zasieg ma 40 cm :D)
poza tym sam masterek poprzez swoje zabawki moze stac sie przykry - blond kiler + Wor futra (war Fury) + jego zdolnosd i mamy albo 5 ataków z 4-8 albo 4 z 6-10 !!!
Vorakluski - jedyna zalera to 5 w defie - to sporo wiec majaszanse ustac (zwlaszcza wsryd wroguw z zabujcza umiejetnoscia -2/3
no i jkest Kailer przebudzony czy jak mu tam - o zdziwko niejest zły (hoc wydaje sie zadrogi na pierwrszy rzut oka -93p !!
ale:
7-7 w defie , 5 ini i 3 dyscypliny - nieesamowiciedurzo jak na ta nacie
no i komand 12,5 - no i straszak z 7
ale ten pan prosi sie arz o tzw Clawof stars - tak rzeby miał instant killa :) jak trafi (no i strach 8)
of corse jest tysz tyrancik - czyli czołg z 15 ruchu i 6-11 oraz 8 strachu - nic wjecej nie trzeba (zwłaszczaz czarami Mastera żezi  :rotfl: )

tak czy siak rospiska ktura mozna teraz zarzezbic wyglada mniejwiecej tak :
Tyrancik
Kisiel przebudzeniec
Flamasterek (z czarami)
Vorakle x2
(no i Hed hunter - jesli bez czarów lub z czarami ale bez jednego Vorka)
wzasadzie morzna wogule bez Vorków tylko dorzucic landrynki Drunowe z Skałtm - x3 (wsam raz przyblokuja przeciwnika strzelacza nim cos wiekszego przypelznie (a o zgrozo statsy maja niewiele gorsze - tzn do tego do czego były by urzywane)
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline BeRsErK

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 12, 2004, 11:43:50 am »
Cytat: "Maru1"
poza tym Hed hunter - niby nic gdyby nie jego bumerang walacy w dwa cele - tak na zapas gdybys nie trafil pierwszym (czyli w sumie zasieg ma 40 cm :D)


Jeśli dobrze tłumaczę to nie wali w 2 figurki a jedynie jeśli spudłuje w pierwszą to może podjąć próbę trafienia modelu w 5 cm od pierwotnego celu a to troszkę zmienia postac rzeczy ;)

Offline Maru1

DEVOURERSI-co wy na to???
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 12, 2004, 02:03:03 pm »
hym czasami sie opłaca nie trafic :) - tzn wybrac cel na kturty trafia sie na 6 + tylko poto by w zasiegu znalazł sie taki Mag lub cos w ten desen :)
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy