trawa

Autor Wątek: CZy wytumaczysz / wytłumaczyłeś dziecku co to RPG ?  (Przeczytany 3695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darksphere

CZy wytumaczysz / wytłumaczyłeś dziecku co to RPG ?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 31, 2003, 11:40:13 pm »
Moi drodzy! Czy myślicie naprawdę ,że wasze dzieci (młodsze siostry i bracia) nie wiedzą ,co to RPG ???? Kiedy zacząłem chodzić i spotkałem się z rówieśnikami w szkole zaczęliśmy grać w najlepszego RPGa wszechczasów  "Dobra bawimy się w wojnę!". Dziewczyny preferowały RPGa o nazwie "Pobawmy się w DOM!!!", zaś niektórzy koledzy uwielbiali rowerowe pościgi w słynnym RPGu "Bawimy się w POLICJANTÓW".

Tak na  :D serio :D każdy człowiek od dzieciństwa bawi się odgrywaniem ról (Role Playing Game) jakie przyjdzie im pełnić w późniejszym życiu !!! Dodanie charakterystyk i arsenału akcesoriów tworzy światy w jakich chcielibyśmy żyć i umierać - bawiąc się przy tym doskonale.

Offline asdf

CZy wytumaczysz / wytłumaczyłeś dziecku co to RPG ?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 14, 2003, 12:28:25 am »
Jasne ze bym powiedzial gdybym mial. Co zlego jet w graniu w rpg gorzej gdybym z kumplami szedl krasc wtedy nie wiem czy bym powiedzial ale rpg spoko. Po co dzieciak ma zyc w niewiedzy.
he wall build from the  
bodies  of the enemy
will never lack building
material in times of war

Offline Black Bird

CZy wytumaczysz / wytłumaczyłeś dziecku co to RPG ?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 05, 2004, 10:41:49 pm »
Moim zdaniem powinniśmy uświadamiać młodsze pokolenia i przekazywac im to co mamy najlepszego na tym swiecie m.in. co to jest RPG. Tak wielu ludzi podchodzi do tego tematu z dystansem, uważa nas za grupę dziwaków i psycholi których powinno się zamknąć i trzymać pod obserwacją (jak można zabijać jakieś orki??, a wogle co to jest ten kroasnolud. oni jakiś nierealnych przyjaciół sobie wymyślają). Jeśli uświadomimy młodsze pokolenia co to jest RPG, to ludzie przestaną tak dziwnie na nas patrzeć.
P.S. Może trochę przesadziłem, ale mam już taką naturę, że lubię wyolbrzymiać wszystko.