trawa

Autor Wątek: !! -= |Muzyka Bitewna| =- !!  (Przeczytany 10824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blacksheep

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 17, 2003, 07:03:16 pm »
Taki temat juz byl !  :P  :P  :P
 
ja lubie sluchac czegokolwiek na bitwie, nawet radia. wazne zeby cos lecialo w tle,,a czy to Metal Warriors czy Kiedys Cie znajde to juz nie ma takiego znaczenia :)

Offline Sadow

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 17, 2003, 07:04:49 pm »
Cytuj
Tyle postow, a dotad tylko jeden- Jacha- byl zgodny z tym o co prosil autor tematu.


Eeeee...... tam, czepiasz sie ;]

Cytuj
A czego wy macie sluchac na tej swojej wsi


No w sumie racja :), tylko ze my mamy coś wspaniałego: możliwość słuchania naszej bitewnej muzyki "na żywo"

No a tak serio to hmm..... Słucham zwykle muzyk albo z gier albo z filmów podczas gry w battla w 40k albo inquisitora, albo......
Dobry jest jeszcze Ajron i Metallica 8)
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline yanczi

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 17, 2003, 07:22:51 pm »
enya jest spoxik :d       ale nie macie  jkaijs muzy ( nie metal ) bez slow sama muzyka
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Kelior

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2003, 09:50:09 am »
jak ktos lubi klimaty enyii to polecam Lorrene Mckennitt... jest swietna...
a z ciezszej nuty polecam March of the Gods zespolu Manilla Road, jest naprawde dobry :)
Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także."
Winston Churchill

Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy.

"Każdy nazywa swoje błędy doświadczeniem."
Oscar Wilde

Offline sas

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2003, 11:45:38 am »
no to widzę, że metal króluje ...

ja muzyki do bitew słucham rzadko (bo zazwyczaj gram w morionie)

chyba tylko raz sobie z calem puściliśmy theriona, ale jako, że nasze bitwy są śmieszne, a nie patetyczne (oooo nie !!! włócznicy wysokich elfów! armour of the stars ??? co ja teraz zrobię ??? zastrzelę ich rangerami !!! itd) to te urocze chórki jeszcze dały możliwości żeby się pośmiać ...

ogólnie do battle najbardziej pasuje chyba jakiś power/heavy metal, taki galopujący (Manowar, Running Wild) albo kiczowo - patetyczny (Rhapsody) ewentualnie już wymieniony nowy Therion ...

ktoś chciał nie metalową muzykę bez słów ... polecam Mortiisa i Black Guard. może trochę za spokojne, ale bez wokali znaczniejszych)
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Grotsnik the Terrible

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 18, 2003, 12:17:38 pm »
Ja uważam, że do batla nie pasuje metal. Chociaż sam słucham takiej muzyki. Najlepszy klimat przy bitwie tworzy muzyka celtycka i gotycka. W końcu WFB bazuje na celtyckich legendach itp. W tym temacie polecam Dead Can Dance, Clannad i Enya. Rewelacja.  :lol:   :)

Natomiast do 40k lub innych gier, które odbywają się w przyszłości, że tak powiem, to najlepszy jest jakiś industrial, w stylu Fear Factory "Demanufacture" na ten przykład. Ale bardzo ciekawy klimat dają też kawałki zespołów typu Paradise Lost (do płyty Draconian Times), Tiamat itp. A na zarzynanie jakiegoś generała polecam Panterę  :twisted:   :wall:
rotsnik the Terrible
WAAAAAGGGGHHHH!!!!!!!!!
Zieloni górą

Offline yanczi

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 18, 2003, 03:02:32 pm »
Cytat: "Grotsnik the Terrible"
Ja uważam, że do batla nie pasuje metal. Chociaż sam słucham takiej muzyki. Najlepszy klimat przy bitwie tworzy muzyka celtycka i gotycka. W końcu WFB bazuje na celtyckich legendach itp. W tym temacie polecam Dead Can Dance, Clannad i Enya.



popieram
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Kelior

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 18, 2003, 07:13:40 pm »
dla mnie dead can dance jest bardzo dobry ale do rpg... naprzyklad do swiata mroku ( szczegolnie wampira) i zew ctuhlu najlepszy :)
Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także."
Winston Churchill

Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy.

"Każdy nazywa swoje błędy doświadczeniem."
Oscar Wilde

Offline yordi

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 18, 2003, 07:59:44 pm »
Uważam, że do bitwy najbardziej pasuje Manowar zwłaszcza "The Warriors Prayer" z płyty Kings Of Metal.  :twisted: to jest klimacik
A co do inncyh pasujących to może Blind Guardian, Tristania, muzyka filmowa Co kto lubi. Każdemu pasuje co innego!! My słuchamy co na co mamy ochote najczęściej ironki manowarek i AC/DC!

pozdrawiam

Offline Elrond

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 20, 2003, 09:59:44 am »
Witam.
Ja tam uważam, że każda muzyka jakoś sie nadaje. Każdy lubi słuchać czegoś innego. Ja np. nie słucham podcza bitwy metalu tylko jakieś spokojniejsze kawałki. Zwyklke to puszczam muze z filmu LOTR, Gladiator itp. a ostatnio także Stara Baśń - kilka mrocznych kawałków. Po zatym ta muzyka nadaje się do RPG. Wszystko co pasuje do RPG pasuje też do WFB.
Tell me Gandalf what I must do now.."

"Nie okazujcie im łaski, bo sami jej nie doświadczycie".

Offline Nilgar

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 23, 2003, 10:49:05 pm »
Dobra jest muza z Braveheart, albo Mythodea Vangelisa. Kumpel od Skavenów zawsze puszcza Berserka - ja sie nie znam ale to dopiero jest metal! Ja gram Elfami Wysokiego Rodu, więc puszczam Celtic Warrior, Midgards Soner, Division S i takie tam...

Offline Gorthuar

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 24, 2003, 12:54:03 am »
Dla mnie w sumie nie jest ważne co leci w czasie samej bitwy, ale na przykłąd wystawiając kolejne regimenty moich truposzy lubię słyszeć posępne bicie dzwonu z początku "For whom the bell tolls" Metallici. Znalazłbym też kilka utworów tego zespołu pasujących do poszczególnych armii jako "utwór przewodni", ale to nie do końca pokrywa się z tematem posta.


Lord Gorthuar de Veris
z Kultu Nagasha

Offline Crow4

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 24, 2003, 02:05:56 pm »
Ja tam słucham Ironów, Helloween, Hamerfall, Nightwish, Rhapsody ( ten ostatni nadaje sie do Bretonii, Imperium, Dwarfów szczególnie)
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline Dark master

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 24, 2003, 04:35:20 pm »
ja proponuje ci sepulturke jest zajebista szczegolnie jesli zbierasz armie z mrocznym kklimatem :twisted:
iemny Mistrz-Prawdziwy Mistrz

Offline Sigmar

!! -= |Muzyka Bitewna| =- !!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 24, 2003, 07:23:52 pm »
Witam

Ja poleciłbym muzykę z Ostatniego Mohikanina, Gladiatora i Walecznego Serca, z twierdzy też może być.

 

anything