trawa

Autor Wątek: Armia umarłych  (Przeczytany 9161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiszkA

Armia umarłych
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 15, 2004, 08:45:31 pm »
Podstawa to wykorzystywac luke w zasadach i nie atakowac trupow, tylko np. warriorow ktorzy ich wspomagaja, pozwalajac trupom dolaczac sie do starc dzieki czemu nie trzeba zdawac curage... Inna sprawa, ze trupy wcale nei sa takie mocne... Sa przede wszystkim za drogie....15 pkt to przesada przy S3 i F3...
G: 3248856

Offline Glorfindel

Armia umarłych
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 16, 2004, 07:28:10 pm »
Cytat: "GICO"
recepta jest zmasowany ostrzał innej recepty nie widze przy strzelamiu nie trzeba przeciez robić testów na męstwo (cyba że się myle), tylko jak się szarżuje to się robi


jasne...
z sila 2 orkowych lukow:)
bo chyba nie zmasowany ostrzal kuszników (są za drodzy i w punktach i złotówkach)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline GICO

Armia umarłych
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:15:36 pm »
w punktach raptem o 1 więcej niż łucznik uruk-hai, a ja zrobiłem sobie konwersje tych kuszników z plastików i już mam ich około 10 :P "Potrzeba jest matką wynalazków." jak pomaluje to zamieszcze linke do galerii
może nie są tak piekni jak oryginalni GW, ale i tak nieźle się prezentuja. koszt jednego wyniósł mnie około 4 zł. Policz ile się mieści ich w moim blisterku (blister kosztuje 39zł) około 10 kuszników.
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline GICO

Armia umarłych
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:23:32 pm »
zastanawiałem sie po co królowi umarlaków W2 jak on ma zasade że jak mu ktoś zada rane to ginie  :?
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline drachenfeles

Armia umarłych
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:26:56 pm »
nie pisz 2 postów pod rząd, jak zapomniałeś czegoś dodać, to użyj opcji edit.

A król nieumarłych zabija w ten sposób, nie ginie.

Cytuj

Czy oprócz berserkerów ktoś wymyślił jakiś mądry sposób na radzenie sobie z umarlakami?...


Właśnie wpadłem na pomysł wystawienia własnych nieumarłych przeciwko tamtym, mam na myśli upioiry z kurhanów plus ewentualnie nazgule. Ich zaklęcia powinny ułatwić postępowanie z tymi zdracjami.
A odwaga 6 będzie się sprawdzała.

Offline MiszkA

Armia umarłych
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 18, 2004, 04:32:20 pm »
Taaa... Swoja droga troche mnie dziwi, jak malo osob wykorzystuje upiory Kurhanow... Ich czar jest naprawde baaardzo przydatny... Jezeli bohater nie ma juz mighta lub ma go bardzo malo to przeciwnik musi sie bardzo natrudzic zeby sparalizowanego herosa przywrocic do zycia...
G: 3248856

Offline Ribald

Armia umarłych
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 18, 2004, 05:31:01 pm »
Zapewne wynika to z faktu, że zostałyby uznane za nieklimatyczne  :(
Drach----->to mi przypomina jakieś walki nekromantów :) Ale sama idea jest warta rozważenia
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Glorfindel

Armia umarłych
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 19, 2004, 12:35:47 am »
Cytat: "MiszkA"
Taaa... Swoja droga troche mnie dziwi, jak malo osob wykorzystuje upiory Kurhanow...


a mnie to wcale nie dziwi biorąc pod uwage fakt ze posiadaja 1W co przy ostrzale elfów nie gwarantuje im dlugiego zycia
( i 50 p wyrzucone w błoto)

chyba ze zamierzasz ich chowac na tylach przez 2/3 bitwy
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Ribald

Armia umarłych
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 19, 2004, 05:48:04 pm »
Znów pojawia się kwestia, że warto mieć gobosy, żeby osłaniać silniejsze jednostki....
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline MiszkA

Armia umarłych
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 06, 2004, 08:39:02 am »
Cytuj
chyba ze zamierzasz ich chowac na tylach przez 2/3 bitwy

W lotrze chowanie cennych jednostek przez 2/3 b itwy to podstawa ;]
Patrz - czarodzieje, konnica, itp...
G: 3248856

Offline Draugdin

Armia umarłych
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 06, 2004, 11:43:02 pm »
Jak się wam gra Armią umarłych bo właśnie sie zastanawiam czy ich kupić czy też nie?
here is no better Magic than Steel...

Offline MiszkA

Armia umarłych
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 07, 2004, 07:29:05 pm »
niezle, problem jest jak rywal wystawi wiecej niz 10 berserkerow, wtedy jezeli brakuje inicjatywy to jest strasznie ciezko.
G: 3248856

Offline Ribald

Armia umarłych
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 16, 2004, 09:08:44 am »
Ale berserkerzy to jedyne czego się mogą obawiać, wczoraj wystąpił przeciw nim kapitan Trolli z Mordoru. Nie przeżył pięciu rund :twisted:
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Isembold

Armia umarłych
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 16, 2004, 09:26:31 am »
Berserkerzy jak nie maja inicjatywy albo sa wystawieni na ostrzal to raczej ciezko maja. Przy ich defence (ktory i tak IMHO jest za duzy, ale to jest wina braku rozroznienia tego wspolczynnika na wytrzymalosc samej jednostki i klasy pancerza... :)) to nawet luki z sila 2 rania ich na 6, wiec potrafia ginac bardzo szybko. I dobrze :D
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Sebidell the White

Armia umarłych
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 24, 2004, 03:37:30 pm »
Do Army of the dead mozna tez dresiki albo WoMTy... (w koncu 3 punkty to tez duzo...) A dresiki z Elendilem albo boxik WoMTow zawsze maja szanse powstrzymac berserkerow...  :twisted:
iła moralna bardziej niż liczba decyduje o zwycięstwie.

Napoleon I (Napoleon Bonaparte, 1769 - 1821)