trawa

Autor Wątek: Armia umarłych  (Przeczytany 9178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Armia umarłych
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 14, 2004, 07:20:58 pm »
umarlaki to dobra jednostka, ale jak każda inna bez wsparcia nie zdziala cudów.

Offline Herudaio

Armia umarłych
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 14, 2004, 08:58:00 pm »
Umarlaki zastosowanie - idealny screen dla naszej armi, łuki woundują na 6/4 kusze na 6tkach (nawet jeśli mamy warrior of minas tirith to giną dwa razy częściej czyli co najmniej 14-16 punktów a to jest jeden duch a z drugiej strony zawsze to jeden model stracony a nie dwa, druga sprawa sprawdzają się jako przytrzymywacze frontu, natomiast ze swoim fight nie nadają się na łamaczy szyków zdecydowanie :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline xioze

Armia umarłych
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 14, 2004, 09:01:12 pm »
I Wykładają się całkowicie na Bearsekerach 8)

Offline Ribald

Armia umarłych
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 14, 2004, 09:14:31 pm »
Matko-przecież nie wszyscy grają Isengardem ;)

A co powiecie o Mumaku(jeśli przypadkiem ich nie przewróci :P )
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Herudaio

Armia umarłych
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 14, 2004, 09:15:28 pm »
Wszyscy mówią berserkerzy berserkerzy
jak berserkerzy są po jednej stronie to atakujemy drugą, jak jest ich więcej to znaczy że nas jest więcej i jest jeszcze łatwiej :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline xioze

Armia umarłych
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 14, 2004, 09:24:09 pm »
Cytat: "Herudaio"
Wszyscy mówią berserkerzy berserkerzy
jak berserkerzy są po jednej stronie to atakujemy drugą, jak jest ich więcej to znaczy że nas jest więcej i jest jeszcze łatwiej :)

Niekoniecznie się da.
Dzięki de agostini najczęściej występująco armią jest Isengart, większość rozpisek tegoż Isengartu(silnych)w 500pkt zawiera 12-15barserkerów przy poziomie jednostek rzędu 50 jednostek-a więc nici z przewagi.Niejest to zła jednostka jednak nie jest poprostu uniwersalna

Offline Herudaio

Armia umarłych
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 14, 2004, 09:46:54 pm »
Tak ale wtedy nie mają już wsparcia zbyt dużego, (czyli dużo orków o odwadzie 2!) a 12-15 berserkerów to nie jest dużo (jeszcze)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Glorfindel

Armia umarłych
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 15, 2004, 01:05:58 pm »
polecam Ci pojawić się na Bazyliszku

gdybyś przypadkiem wpadł na 12-15 Berserkerów Lu-trza to śmiało możesz pakować walizki. I nie mówię tego ,żeby Cie przelicytować ale wiem jak Łukasz potrafi z nich wycisnąć 150% możliwości. Widocznie jeszcze nie trafiłeś na gracza Isengardu o odpowiednim poziomie, skoro tak berserkerów lekceważysz.Smutne.
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Lu-trz

Armia umarłych
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 15, 2004, 02:12:59 pm »
Dzięki Xioze i dzieki Glor  :oops: .
Ale bez przesady - obaj macie zaliczone wybicie tychże berserkerów  :cry: .
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline potworek

Armia umarłych
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 15, 2004, 02:58:01 pm »
Ja pojawie się na bazyliszku i przygotowałem już odział konnicy na berserkerów Lu-trz'a.  :)  Chociaż teraz zdaje mi się że moje odziały zostaną zmiecione z powierzchni planszy, zanim zdąże powiedzieć "Po co włożyłeś tyle berserkerów?" :cry:
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Lu-trz

Armia umarłych
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 15, 2004, 03:12:52 pm »
Jeśli to będzie Dol Amroth to kto wie, kto wie  8)
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Herudaio

Armia umarłych
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 15, 2004, 08:41:45 pm »
Z checią bym się pojawił gdyby termin został przesunięty o 7 dni :) później. A co do Berserkerów Lu-trza, nie raz się mierzyłem z berserkerami, i po porstu czekam na starcie z nim, wtedy zobaczymy która rasa będzie panować w Śródziemiu. Mam pytani takie btw czy na Bazyliszku są dopuszczone jednostki z WD czyli Elnaith np.?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Glorfindel

Armia umarłych
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 16, 2004, 11:05:42 am »
oczywiscie, ze nie
tylko jednostki z Rotk, S&F, SoG i Pellenor Fields
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline GICO

Armia umarłych
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 16, 2004, 04:59:15 pm »
Cytat: "Herudaio"
Z checią bym się pojawił gdyby termin został przesunięty o 7 dni :) później. A co do Berserkerów Lu-trza, nie raz się mierzyłem z berserkerami, i po porstu czekam na starcie z nim, wtedy zobaczymy która rasa będzie panować w Śródziemiu. Mam pytani takie btw czy na Bazyliszku są dopuszczone jednostki z WD czyli Elnaith np.?


tens sam ból te 7 dni zmieniło by cały świat dla mnie:D
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Herudaio

Armia umarłych
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 16, 2004, 05:49:54 pm »
Gico zawsze masz Rangerów na koniach trochę drożsi ale nawet bardziej rzeźniccy jedyna kawaleria z 4 Siły
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

 

anything