Autor Wątek: "Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)  (Przeczytany 10789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daauyi

"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2004, 06:53:11 pm »
dobra napisze to. a co mi tam. najwyzej mnie zjecie :P

wlasnie przeczytalem patterna.
wg mnie to najlepszy polski komiks jaki czytalem i ogladalem, a czytalem chyba wiekszosc (:

do pana g. i k.
zmieniliscie panowie moj poglad na polski komiks. pokazaliscie ze w polsce mozna narysowac i napisac cos co zahacza o wybitnosc. dzieki (:

i tyle
zdrv
maciek

ps. kiedy bedzie ciag dalszy???
_et in arcadia ego

Offline pookie

"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 22, 2004, 07:10:01 pm »
Odpowiem za autorów: ciągu dalszego nie będzie. Pattern jest pomyślany jako one-shot, ale jeśli komiks chwyci (znaczy dobrze się sprzeda) to Gene ma pomysł na ciekawą mini-serię.
 for Pookie

N.N.

  • Gość
"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 22, 2004, 11:05:38 pm »
Cytat: "daauyi"

wlasnie przeczytalem patterna.
wg mnie to najlepszy polski komiks jaki czytalem i ogladalem, a czytalem chyba wiekszosc (:

do pana g. i k.
zmieniliscie panowie moj poglad na polski komiks. pokazaliscie ze w polsce mozna narysowac i napisac cos co zahacza o wybitnosc. dzieki (:


Eee, bez jaj. Dobry komiks, ale swoim twierdzeniem zmiotłeś na kupke wiele rzeczy zahaczających o wybitność, a nawet więcej niż zahaczających. Powiedziałbym nawet, że bez tych innych, wczesniejszych "Pattern" nie miałby szans zaistnieć.

Offline Maciej

"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2004, 12:59:42 pm »
Kupiłem.
Jeszcze nie czytałem, ale graficznie mnie wzięło.
Gdyby to była produkcja zza oceanu, na pewno stałaby się hiciorem.
A tak... poczekamy, zobaczymy. ;)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 23, 2004, 01:27:49 pm »
komiks dobry, świetny graficznie, ale do Rewolucji i Fasta się nie umywa :P  - moim zdaniem.
swoją drogą to chyba niewielu nas było po autografo-rysunek autorów

Offline Mandella

"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 23, 2004, 01:51:04 pm »
A ja bym prosil o linka z rysunkiem postaci jesli mozna, bo ze krajobrazy ladne, wierze, to potrafimy rysowac, ale z postaciami jest duzo, duzo gorzej. A na slowo tez nie uwierze  :twisted:

N.N.

  • Gość
"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 23, 2004, 04:00:20 pm »
Cytat: "timof"
komiks dobry, świetny graficznie, ale do Rewolucji i Fasta się nie umywa :P  - moim zdaniem.
swoją drogą to chyba niewielu nas było po autografo-rysunek autorów

Z nas może i niewielu, ale tłum się wokół nich kłębił taki, że zwątpiłem i odstrąpiłem od zamiaru stania w kolejce (mogłem sobie na to pozwolić - złapię ich w Trójmieście).

Anonymous

  • Gość
"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 23, 2004, 05:01:56 pm »
Cytat: "N.N."
Cytat: "timof"
komiks dobry, świetny graficznie, ale do Rewolucji i Fasta się nie umywa :P  - moim zdaniem.
swoją drogą to chyba niewielu nas było po autografo-rysunek autorów

Z nas może i niewielu, ale tłum się wokół nich kłębił taki, że zwątpiłem i odstrąpiłem od zamiaru stania w kolejce (mogłem sobie na to pozwolić - złapię ich w Trójmieście).


chyba że tłum na początku nie wiedział kim oni są 8)
ja wziałem jako drugi, a przede mną jakaś laska, potem jeszcze przez kilka minut nie było chętnych

Offline Gashu

"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 25, 2004, 11:29:23 am »
wegług mnie - zdecydowanie najlepszy polski komiks ostatnich miesięcy, umieszczenie akcji we Francji tworzy klimat a'la "Delikatesy"
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Maciej

"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 25, 2004, 11:46:11 am »
Fabuła strasznie chaotyczna... nie za wiele z akcji załapałem :(
Ale graficznie bardzo ciekawe.
Objętość spoko- konkrecik ;)
Tylko druk strasznie ŚMIERDZI :wall:
błeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ogólnie- nie żałuję zakupu :)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Rhobaak

"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 25, 2004, 08:22:29 pm »
Świetny graficznie, bardzo dobry scenariusz, mroczny, steampunkowy klimat... Jeden z ciekawszych ostatnio wydanych komiksów.

PS. Zapach też jest OK, tylko nie można się zaciągać;)
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Pattern
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 29, 2005, 11:23:41 pm »
Czy ten komiks obwieszcza (między innymi oczywiście) definitywny koniec romantyzmu, wzniosłych uniesień oraz tolerowania poezji romantycznej w szkołach? Bo umierająca Matka Wszystkich Pająków ma twarz Adama Mickiewicza...

Czy ktoś zawiadomił był profesor Marię Janion?

Offline Julek_

"Pattern" (Kowalski / Gosieniecki)
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 17, 2006, 02:25:36 pm »
nie, nie obwieszcza, bo romantyzm nigdy nie umarł i nie umrze nigdy, póki Włodziemierz Szturc żył będzie i z równym przejęciem będzie recytował Beniowskiego, co zaciekle <dysputował> z szanownej madame Janion ...

 

anything