trawa

Autor Wątek: Fear Factory  (Przeczytany 6052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zim

Fear Factory
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 29, 2004, 04:14:56 pm »
ogolnie plyta bardzo udana
jak dla mnie jedno z najwiekszych pozytywnych zaskoczen roku :P niewiele sie spodziewalem po raczej sredniej choc milej poprzedniej plytce DIGIMORTAL.
zreszta ten rok obfituje w odrodzenia zespolow:
Fear Factory
Korn
Machine Head

szczegolnie ten ostatni zmasakrowal mnie najnowszym LP. poki co 'Through the Ashes of Empires' dla mnie plytka roku ...no ale nie o MH to topic :P
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Heimnar

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Total likes: 0
  • Fire For The FORGE!!!
Fear Factory
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 30, 2004, 01:15:29 pm »
Dla mnie - jak napisałem - "płyta-cudo".
Faktycznie po "Digimortalu" jest to Bardzo miłe zaskoczenie. Nie powiem - też był to udany album, ale bez tego "czegoś" co jest w "Archetype" - naprawdę doskonałe dzieło które świetnie pasuje do "Demanufacture".

Co do ulubionego kawałka, to chyba dla mnie będzie to tytułowy - choć naprawdę ciężko wybrać. Początek płyty jest świetny i nic z mocy z czasem nie traci.
Podoba mi się "Drones", "Human Shields"...zresztą - wszystko mi się podoba!
I spodobało się od pierwszego "słuchu" :) . Co w moim przypadku jest naprawdę rzadkością - zazwyczaj zaczynam dany album lubić po 3-4 przesłuchaniach, jak się "oswoję" z muzyką. Tu zaczęło się od pierwszego riffu.

Jeszcze do tego w cenie - płytka DVD z materiałem z nagrań albumu...Naprawdę dobry zakup :)
www.myspace.com/hellforgehammer <-Nasza muzyczna kuźnia
podpisano - Kot BEHEMOT

Offline Piter

Fear Factory
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 30, 2004, 03:19:16 pm »
Heimnar rany koguta !! Masz DVD z materialem o nagrywaniu plytki ?? Wlasnie chcialem sie zapytac czy ktos to ma, bo ja mam DVD z trasy koncertowej po Australii i wszyscy znajomi majacy specjalna edycje tez maja ten sam krazek :/ Moze jestes z Warszawy to bysmy sie w ramach przyszlej owocnej przyjazni wymienili plytkami (jesli oczywiscie nie widziales tej z trasa:)). Bylem ciekaw czy wogole to DVD z relacja z nagrywania istnieje ;p.
Btw - ile ono trwa ? (trasa austalijska trwa kolo godziny i ma bonus - teledysk do Cyberwaste).
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Heimnar

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Total likes: 0
  • Fire For The FORGE!!!
Fear Factory
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 30, 2004, 04:07:50 pm »
Hem - płytki jeszcze nie oglądałem (tylko z zewnątrz  :) ), tak więc nie mam pewności co tam jest naprawdę, ale zatytułowane jest to tak:

"Fear Factory Documentary: The making of Archetype"

<Doceń, specjalnie poszedłem do samochodu żeby sprawdzić - a na dworze upał niemiłosierny>
Zobaczę, jak wrócę do domu (koniec września), wtedy podam szczegóły - a co do wymiany - nie widzę przeciwskazań  :)
www.myspace.com/hellforgehammer <-Nasza muzyczna kuźnia
podpisano - Kot BEHEMOT

Offline Piter

Fear Factory
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 31, 2004, 12:08:51 am »
Hoho wiec masz ta poszukiwana przeze mnie plytke:) Dziekuje bardzo za poswiecenie - doceniam jak najbardziej (ja nie wiem czy bym wyszedl).
Wiec skoro nie masz nic przeciwko, jakos na jesieni, jak juz obejrzysz swoja to sie zgadamy i dokonamy wymiany tych plytek:)
Pozdrawiam !
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]