Autor Wątek: SFR lub skaFander  (Przeczytany 2347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
SFR lub skaFander
« dnia: Grudzień 21, 2003, 11:28:56 am »
Zaczynam zbierać materiały do 11 numery skaFandra (a prawdopodobnie już SFR). Jeżeli są osoby zainteresowane opublikowaniem czegokolwiek to zapraszam. Może być poezja, proza, felieton, no i oczywiście jak najbardziej komiks i rzecz o komiksie.

Gilbaert

  • Gość
SFR lub skaFander
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2004, 02:45:11 pm »
a można przesłać mejlem? są jakieś wytyczne(długość)? i ja tak trochę nie w temacie więc pytam grzecznieto w sieci jest czy na papierze? :o
pzdr

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
SFR lub skaFander
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2004, 03:13:51 pm »
Na papierze, ale trzeba byc szybkim by dorwac egzemplarz. Mi sie ostatnio udalo.

 :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Anonymous

  • Gość
SFR lub skaFander
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2004, 07:48:39 pm »
Jest na papierze (wersja sieciowa w obróbce, ale szykują się zipy wszystkich dotychczasowych).
Informuję od razu, że numer 10 ucieknie z drukarni na początku przyszłego tygodnia, w końcu!. Więc pewnie pod koniec tegoż zostawię go w Komiksladnii.
Dostępny na pewno będzie w: Prusie, CSW, Bibliotece UW - szatnia, galeria Ateneum na Starym Mieście i Komikslandia. Poza Warszawą, gdzieś w Krakowie, Katowicach i Gdańsku, ale za cholerę nie wiem gdzie, bo mi nie mówią. Jak ktoś jest gotów gdzieś to w księgarniach wykładać to zapraszam do współpracy.
Wysyłać możesz jak najbardziej na mail: timof@wp.pl.

Anonymous

  • Gość
SFR lub skaFander
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2004, 08:21:57 am »
Cytat: "timof"
Jest na papierze (wersja sieciowa w obróbce, ale szykują się zipy wszystkich dotychczasowych).
Informuję od razu, że numer 10 ucieknie z drukarni na początku przyszłego tygodnia, w końcu!. Więc pewnie pod koniec tegoż zostawię go w Komiksladnii.
Dostępny na pewno będzie w: Prusie, CSW, Bibliotece UW - szatnia, galeria Ateneum na Starym Mieście i Komikslandia. Poza Warszawą, gdzieś w Krakowie, Katowicach i Gdańsku, ale za cholerę nie wiem gdzie, bo mi nie mówią. Jak ktoś jest gotów gdzieś to w księgarniach wykładać to zapraszam do współpracy.
Wysyłać możesz jak najbardziej na mail: timof@wp.pl.



w krakowe to gdzie nie wiesz?

Anonymous

  • Gość
SFR lub skaFander
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2004, 04:28:10 pm »
Cytat: "karol_konw"
w krakowe to gdzie nie wiesz?


Będę wiedział, bo zmieniliśmy osobę, która odbiera paczkę i rozmieszcza to w mieście. Specjalnie zleciliśmy jej Zieloną Sowę, ba wmówiłem dziewczynie Kota Rabina 1 (była widziała, dostanie stypendium, kupi :twisted: ).

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
SFR lub skaFander
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2004, 01:16:01 pm »
a na Katowice to gdzie to wrzucasz? chetnie to tu poczytamy. dowiedz sie prosze :P
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Anonymous

  • Gość
SFR lub skaFander
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2004, 04:13:39 pm »
Cytat: "DevilRed"
a na Katowice to gdzie to wrzucasz? chetnie to tu poczytamy. dowiedz sie prosze :P


W Katowicach to jest tak - gg500878, możesz spytać w Komiksiarni czy wezmą do rozdania kilkanaście sztuk. Jak tak to ten chłopak może tam podrzucić i zostawić.
Co do Warszawy, 10 już jest w Komikslandii (jak ktoś chce 9 to podobno mają coś jeszcze na zapleczu), w poniedziałek będzie w CSW i Prusie.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
SFR lub skaFander
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2004, 10:26:00 pm »
Bylem dzis w komikslandii, ale nie widzialem (no, bo tez i nie szukalem...)

 :oops:

Sprawdze, teraz jak juz wiem, ze powinien byc...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Anonymous

  • Gość
SFR lub skaFander
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2004, 10:41:04 am »
Cytat: "xionc"
Bylem dzis w komikslandii, ale nie widzialem (no, bo tez i nie szukalem...)

 :oops:

Sprawdze, teraz jak juz wiem, ze powinien byc...


Jak byłeś przed 12 to raczej jeszcze nie było. Jak po 12 po już było. Okładka jest doskonale maskująca - biała 8) , ale jaka  :)