trawa

Autor Wątek: SKLEPY PILNE !!!!!!!!!  (Przeczytany 2367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JasonX

SKLEPY PILNE !!!!!!!!!
« dnia: Styczeń 25, 2004, 05:09:11 pm »
Hej
Mam takie pytanie do was bo poszukuje sklepow w Polsce gdzie mozna kupic zagraniczne komiksy ( chodzi mi o oryginaly) glownie chodzi mi o wojewodztwo Slaskie (Katowice ITD) ale jesli macie jakies pochytane sklepy w innnych wiekszych miastach  (Wroclaw, Poznan, Warszawa) to tez bede wdzieczny

Offline Kurczaczek

SKLEPY PILNE !!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2004, 05:26:25 pm »
W Poznani w Epic na Ogrodowej masz spory wybor niezlych rzeczy oryginalnych, ale sa to glownie rzeczy starsze
...

Offline turucorp

SKLEPY PILNE !!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2004, 05:49:48 pm »
zeszytowki leza w stosach w Imago, w Komiksiarni :wall: zdaje sie, ze tylko pojedyncze zeszyty wysylkowo
oba sklepy w Katowicach
Imago: Mickiewicza 14 (w bramie)
Komiksiarnia na dworcu
no chyba, ze zgodnie z rada Kurczaka pojedziesz sobie do Poznania :roll:  :giggle:

Offline mykupyku

SKLEPY PILNE !!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2004, 07:48:48 pm »
w warszawskim centrum komiksu (Niepodległości 148, chyba) jest sporo starych i nowych zeszytów z USA, jest heavy metal, są TPB z USA, choć mało
opyright by mykupyku

Offline turucorp

SKLEPY PILNE !!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2004, 08:54:57 pm »
ej, no dajcie spokoj bo go zaraz do Wiednia albo Berlina po komiksy wyslecie :twisted: , Jason jest z Gliwic, ma do Katowic 35-40 minut drogi, jak przyjdzie do Imago to mu z CK sprowadza (no chyba, ze sobie sprobuje w Komiksiarni :roll: ), a zreszta, slascy wrotkarze jakos sobie radza z zakupami, wiec jak mu rzeczywiscie zalezy to sie na miejscu dowie co i jak :)

Offline Kurczaczek

SKLEPY PILNE !!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2004, 09:46:09 am »
Sam prosil w swoim poscie o podanie tez z innych duzych miast. Moze duzo podrozuje, jak Xionc?
...

Offline emzet

Inny adres
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2004, 11:18:11 am »
Spróbuj w sklepie z Warszawy ul.Sienna 61/57 "Komixowo",tel.(022) 654-89-75.

Offline JasonX

Dzieki
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2004, 09:02:40 am »
Dzieki wlasnie tego szukalem ;]
W IMAGO ostatnio bylem ale tam juz za wiele rzeczy mnie interesujecych nie ma ;[ kipilem i nimery "Seekers into the Mystery" i pere innych numerow ale juz tam zostaly same MArvele ktore mnie nie interesuja ;[[[
aaaaaaaaaaaaaaaaaa
ostatnio w Kazecie przeczytalem ze jest w Krakowie jakis fajny sklep z komiksami ponoc jest duzo Vertigo , Jest ktos kto zna ten sklep ????????
Jeszcze raz dzieki

Offline JasonX

pytanie do turucorp'a
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2004, 09:04:59 am »
Co to jest CK ?????
co moga sprowadzic ?????

Offline nori

SKLEPY PILNE !!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2004, 09:39:04 am »
w krakowie troche zagranicznych masz w zielonej sowie (1 pietro) na rynku glownym na przeciwko ksiegarni hetmanskiej (zreszta na krakowskim rynku jest zatrzesienie ksiegarni i w paru mozna znalezc komiksy, ale zagraniczne to tylko w sowce)
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline JasonX

krakow
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2004, 10:26:26 pm »
a serio jest tam duze komiksow z Vertigo ???

 

anything