trawa

Autor Wątek: -= Sylwester a WHB =-  (Przeczytany 1957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eBra

-= Sylwester a WHB =-
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 25, 2003, 08:21:26 pm »
Cytat: "Dark master"
Naprawde jestes chyba fanatykiem :wall:


Nie rozumie, jesli sprawia mu to przyjemnosc to dlaczego nie może spedzic sylwestra z przyjaciolmi grając w WFB? Dlatego ze ogól przyjał swietowac Nowy Rok w inny sposob?

Smieszne, szczegolnie ze tyle mówicie o indywidualizmie i odrebnosci subkultury jaka w pewnym sensie tworzymy.

Sam wybieram sie na typową noworoczną impreze ale absolutnie nie widze nic złego w pomysle kolegi.

Offline yanczi

-= Sylwester a WHB =-
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 27, 2003, 03:36:49 pm »
Popieram przedmówce


thx eBra
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline pyrek

-= Sylwester a WHB =-
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2003, 12:03:43 am »
A ja sie pewnie nie skapne nawet, ze jest sylwester :D  A to czemu?? Bo bede z grupa kumpli w gorach (bez starych  :twisted:  :twisted: ). Wyjezdzam juz w poniedzialek :)  a wracam w niedziele :twisted:  Hehehe... pewnie bedziemy grac w battle'a, a pewnie nie tylko :D
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline Blacksheep

-= Sylwester a WHB =-
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 28, 2003, 11:12:12 am »
a ja w tym pomysle nie widze nic zlego. jak ktos chce tak spedzic czas to czemu nie? w koncu niektorzy spedzaja sylwestra z piwem przed telewizorem...nie kazdy musi gdzies isc.
 Sylwester stal sie troche za glosna impreza. Dla mnie jest to impreza jak kazda inna, tyle ze w tym czasie kazdy taka impreze ma. w ciagu roku takich zabaw typu potanczyc/popic/pospiewac sa setki,..nic szczegolnego, wiec czemu nie w batla ? :D
 osobiscie jeszce niewiem co dokladnie bede robil, b. mozliwe ze pojde z bractwem mym na powrot krola a okolo 04:00 zacznie sie cos innego :D