trawa

Autor Wątek: -= Prubuje stworzyc przegiete lizaki :D ocencie =-  (Przeczytany 3381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boodzik

-= Prubuje stworzyc przegiete lizaki :D ocencie =-
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 24, 2004, 03:26:38 pm »
IMHO za mało kroxów i brak terranodonów, które mogłyby się zająć maszynami. Osobiście wole uzywać kloców saurusów i kroxów niż cold onów bo głupota może nie wyjść w kluczowym momencie i udaną szarże diabli wzieli.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Muerte

-= Prubuje stworzyc przegiete lizaki :D ocencie =-
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 24, 2004, 04:33:05 pm »
Dokladnie, nie raz juz mi sie zdazyla glupota Cold Onow, raz na 6 tur mialem glupote 4 razy (no to juz pech przy cold Bloodzie). Osoboscie testuje ta kawalerie i wychodzi ona tak srednio, ma duza sile uderzeniowa, no ale glupota boli. Saurusi i za ranki i wogole za liczebnosc przewaznie wygrywaja ;)
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline Dyd

-= Prubuje stworzyc przegiete lizaki :D ocencie =-
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 25, 2004, 09:33:24 pm »
carnosaur jest kompletnie nie opłacalny, nie dość że sam w sobie nie jest rewelacją to jeszcze zajmuje hero choice'a...to absurd
Ale idea old-blooda jest całkiem fajna...

Offline Fleur de Lys

-= Prubuje stworzyc przegiete lizaki :D ocencie =-
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 27, 2004, 01:39:31 pm »
wydaje mi sie że carnousar ma 2 zalety jedną  ściąga ostrzał
dwa jest dobry na inne large targety
arathai Elthrai Asur

Offline KOOBA.84

-= Prubuje stworzyc przegiete lizaki :D ocencie =-
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 27, 2004, 02:21:44 pm »
Te dwie "zalety" (bo czy sciaganie ognia to zaleta, jesli placisz za to tyle punktow?) rownowazy frenzy, ktore dosc latwo uruchomic. A dzikei temu przy pomocy oddzialu (lub 2) skirmisherow, czy lekkiej jazdymozna cie wodzic za nos do konca bitwy i NIC nie zrobisz... Frenzy to ogrona wada IMO.
iech zyje krol!


Offline paffeu

-= Prubuje stworzyc przegiete lizaki :D ocencie =-
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 27, 2004, 10:25:40 pm »
Moja rozpiska na 2k wygląda mniej wiecej tak:

Saurus Oldblood
bieganie, marki tlaz, quetzl i sotek, dwurak i aura quetzla

Skink Chief
latanie, mark soteka, biting blade albo ahw

2x szamani ze scrollami

7x 10 skinkow z dmuchawkami (polowa ze skautem)

10 kameleonow

3x3 terradony

2x3 salamandry


Nie lubię ofensów, bo saurusy są za wolne, do kroxigorów jakoś nie mogę sie przekonac (za szybko schodza), szostki sa malo manewrowe, a trojki po zabiciu jednego traca wartosc bojowa.
Kawaleria jest wedlug mnie za droga, i ma za małego sejwa- wystarczą jacys lucznicy, nie mowiac juz handgunersach czy kusznikach, zeby ich wystrzelac.
Carnosaur ma tą właśnie wadę ze jest duzym celem- jest troche za drogi, zeby tylko scigac ogien, a siedzacy na nim heros nie ma zbyt dobrego sejwa, i szybko spadnie......

Offline Muerte

-= Prubuje stworzyc przegiete lizaki :D ocencie =-
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 28, 2004, 08:22:28 am »
No ale nie masz sily uderzeniowej tutaj, wszystko strzela z S3 tak wiec ciezko bedzie tobie zabic jakies kawalerie, nie mowiac juz o Bretonii gdzie sa same koniki z rycerzykami. Kroxy to podstawa armii sa duze szybkie i silne.
ps. moim skromnym zdaniem armia ktora tylko strzela to nie armia jak dla mnie, zada frajda z gry. Ale to moje zdanie :P
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline paffeu

-= Prubuje stworzyc przegiete lizaki :D ocencie =-
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 30, 2004, 11:27:22 am »
A co taka kawaleria może mi niby zrobić?
Herosi są szybsi od każdej kawalerii, a jeśli zaszarżujesz skinki do dostaniesz z boku lub z tyłu od salamander i herosów. A skinki uciekną.