Autor Wątek: Mad Max  (Przeczytany 12443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wajrak

Mad Max
« dnia: Październik 18, 2002, 09:38:31 am »
Film który ma wielu zwolenników na całym świecie. Świetna akcja i rewelacyjne pościgi a to wszystko w postnuklearnej wizji świata. Czego wiecęj chcieć ?
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Cujo

Mad Max
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2002, 06:05:25 pm »
Ja bym chcial.
Wiedziec czemu sluzy tego typu temat  :P
W najlepszym wypadku ktos tu przyjdzie i przytaknie (wiadomo ze Max jest mistrzem). W najgorszym ktos przyjdzie i skrytykuje za zasmiecanie forum niepraktycznymi topicami  :wink: tak jak ja.
Pozdro
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Wajrak

Mad Max
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2002, 06:31:38 pm »
A ja osobiscie uwazam ze dla MM zawsze znajdzie sie miejsce. I nie sadze aby bylo to zasmiecanie forum. Wpadniek ilku userkow i juz bede mial namiary na ludzi. Moze jakis fan club sie zrobi albo bedzie mial kto pomoc w tworzeniu cornera MM na schornie.

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Wajrak

Mad Max
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2002, 06:37:26 pm »
Widziales mojego Avatarka na forum :). To przynajmniej wiadomo ze dzial Mad Maxa zawsze bedzie mial jednego klienta :P

Offline Cujo

Mad Max
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2002, 06:54:25 pm »
Juz ma drugiego  :D
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Wajrak

Mad Max
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2002, 07:00:32 pm »
Cujo a widzisz forum zyje i ma sie dobrze. Nie bede mowil "a nie mowilem" heheh

Offline Adam Waśkiewicz

Mad Max
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2002, 06:16:01 pm »
Wajrak napisał:
>Moze jakis fan club sie zrobi albo bedzie mial kto pomoc w tworzeniu cornera MM na schornie.

A ja nie chciałbym znowu wyjść na wrednego zgreda, ale interesuje mnie, co w takim kornerze miałoby się znaleźć? Rozumiem, że zapewne dossier filmu, lista płac i tego typu duperele, ale co poza tym? Nie sztuka zrobić nowy korner, ale czy byłby on odpowiednio często uaktualnianiy? Nie ma się co oszukiwać, gildiowy Schron nie jest najprężniejszym działem serwisu (przy całym szacunku dla prowadzących go osób), czy dodatkowe wydzielenie z niego jakiegoś odrębnego cornera przyczyniłoby się do zwiększenia jego aktywności?

Pozdrawiam,
 Adam

Offline CD Jack

• VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Total likes: 25
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Mad Max
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2002, 06:50:37 pm »
Po pierwsze brawa dla Adama za trafne spostrzeżenie.

Po drugie, by rzeczywiście głupio temat wątku nie wyglądał co zauważył Cujo, zacytuję newsa z Gildii Filmowej zamieszczonego na początku października:
Po latach plotek i spekulacji, Mad Max 4 staje się faktem. Fox Studios i Icon zaczęły negocjacje z Georgem Millerem, twórcą Mad Maxów, na temat wyreżyserowania przez niego czwartej części filmu. Jeżeli strony szybko dojdą do porozumienia, zdjęcia mogą zacząć się już w marcu 2003. Udział Mela Gibsona w projekcie jest obowiązkowy. (bulasty)

Czyli temat można teraz uzasadnić chociażby spekulacjami na temat kontynuacji ;-)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Wajrak

Mad Max
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2002, 10:44:42 am »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
Wajrak napisał:
>Moze jakis fan club sie zrobi albo bedzie mial kto pomoc w tworzeniu cornera MM na schornie.

A ja nie chciałbym znowu wyjść na wrednego zgreda, ale interesuje mnie, co w takim kornerze miałoby się znaleźć? Rozumiem, że zapewne dossier filmu, lista płac i tego typu duperele, ale co poza tym? Nie sztuka zrobić nowy korner, ale czy byłby on odpowiednio często uaktualnianiy? Nie ma się co oszukiwać, gildiowy Schron nie jest najprężniejszym działem serwisu (przy całym szacunku dla prowadzących go osób), czy dodatkowe wydzielenie z niego jakiegoś odrębnego cornera przyczyniłoby się do zwiększenia jego aktywności?

Pozdrawiam,
 Adam

Nie wiem czy wiesz ale mialem strone o MM i przez to mnie zgarniato do Gildii. Jak chcesz to zobacz www.madmax.maxi.pl nie wiem czy jeszcze dziala ale moze ci sie poszczesci. Na stronie oprocz recenzji spisu aktorow i ich biografi, listy plac bylo najwazniejsze:
Spis samochodow, ich parametry i wszystko co dalo sie w necie znalezc. Do tej pory mam niezly odzew z tej strony pomimo tego ze upadla ona ponad 2 lata temu...

Offline Wajrak

Mad Max
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 20, 2002, 10:48:53 am »
Do Adama Waśkiewicza:
Pytasz czy korner byl by  czesto uaktualniany? A Fallout temat martwy....Na 3 czesc serii sie nie zapowiada... A aktualizacje juz prawie wymarly. Oczywiscie ja mowie o F1 i F2. I co powiesz zebysmy zamkneli schron Fallouta bo nie ma aktualizacji ? Nawet jak bedzie w Falla gral jeden gracz(a ja bede do konca) to warto trzymac Schron Nowej Gildi!

Offline Adam Waśkiewicz

Mad Max
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2002, 11:59:56 am »
Wajrak napisał:

>Pytasz czy korner byl by czesto uaktualniany? A Fallout temat martwy....Na 3 czesc serii sie nie zapowiada... A aktualizacje juz prawie wymarly. Oczywiscie ja mowie o F1 i F2. I co powiesz zebysmy zamkneli schron Fallouta bo nie ma aktualizacji ? Nawet jak bedzie w Falla gral jeden gracz(a ja bede do konca) to warto trzymac Schron Nowej Gildi!

I tutaj właśnie pozwolę sobie na odmienne zdanie. Już jakiś czas temu postulowałem, żeby co jakiś czas dokonywać na Gildii reorganizacji, i zamykać działy martwe, jeżeli nie znajdą się ludzie do ich prowadzenia. Naturalnie nie ma żadnych przeszkód technicznych, żeby powstał odrębny korner Mad Maxa, tyle tylko, że nie widzę potrzeby tworzenia kolejnych martwych dusz w rodzaju Wiedźmina czy Caern-pl. Takie nieuaktualniane podserwisy wpływają negatywnie na odbiór Gildii jako całości.
 Jeżeli masz sporo materiałów o Mad Maxie, to czy nie lepiej po prostu zamieścić je w Schronie, bez tworzenia oddzielnego kornera, natomiast z odrębnym boksikiem zbierającym linki do wszystkich takich materiałów w jednym miejscu?

Pozdrawiam,
 Adam

Offline Wajrak

Mad Max
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 20, 2002, 01:13:01 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
Wajrak napisał:

>Pytasz czy korner byl by czesto uaktualniany? A Fallout temat martwy....Na 3 czesc serii sie nie zapowiada... A aktualizacje juz prawie wymarly. Oczywiscie ja mowie o F1 i F2. I co powiesz zebysmy zamkneli schron Fallouta bo nie ma aktualizacji ? Nawet jak bedzie w Falla gral jeden gracz(a ja bede do konca) to warto trzymac Schron Nowej Gildi!

I tutaj właśnie pozwolę sobie na odmienne zdanie. Już jakiś czas temu postulowałem, żeby co jakiś czas dokonywać na Gildii reorganizacji, i zamykać działy martwe, jeżeli nie znajdą się ludzie do ich prowadzenia. Naturalnie nie ma żadnych przeszkód technicznych, żeby powstał odrębny korner Mad Maxa, tyle tylko, że nie widzę potrzeby tworzenia kolejnych martwych dusz w rodzaju Wiedźmina czy Caern-pl. Takie nieuaktualniane podserwisy wpływają negatywnie na odbiór Gildii jako całości.
 Jeżeli masz sporo materiałów o Mad Maxie, to czy nie lepiej po prostu zamieścić je w Schronie, bez tworzenia oddzielnego kornera, natomiast z odrębnym boksikiem zbierającym linki do wszystkich takich materiałów w jednym miejscu?

Pozdrawiam,
 Adam

I taki wlasnie mam zamiar...Nie chce stworzyc calego nowego podserwisu o MM a moje materilay wrzucic do Schronu tak jak wlasnie pisales z oddzielnym boxem. Ale Schron prowadza 2 osoby a pracy jest nadmiar. Dlatego zamiast transferowac moje materialy(czesc ich jest po angilesku) i je tlumaczyc wole jak ostatni spolszczyc FAQ Fallouta 2....

Offline Ruthra

czy wymarly
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 21, 2002, 04:52:43 pm »
Cytat: "Wajrak"
Do Adama Waśkiewicza:
Pytasz czy korner byl by  czesto uaktualniany? A Fallout temat martwy....Na 3 czesc serii sie nie zapowiada... A aktualizacje juz prawie wymarly. Oczywiscie ja mowie o F1 i F2. I co powiesz zebysmy zamkneli schron Fallouta bo nie ma aktualizacji ? Nawet jak bedzie w Falla gral jeden gracz(a ja bede do konca) to warto trzymac Schron Nowej Gildi!

Skoro nadal chlopaki graja w sieci i tworza sie nowe klany to nie uwazam aby ten tematl umarl. Nie ma ich moze tyle co na poczatku ale jednak. Wchodzac np. przez spygame znajdziesz zawsze kilkadziesiat serwerow na calym swiecie.
Tak trzymaj Wjraczku drogi:)
-
Ruthra
http://palmtop.pl :: Wortal Technologii Mobilnych
------------[Mio 528 --> Tungsten C ]------------

Offline Adam Waśkiewicz

Mad Max
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 21, 2002, 06:54:13 pm »
Ruthra napisał:
>Skoro nadal chlopaki graja w sieci i tworza sie nowe klany to nie uwazam aby ten tematl umarl. Nie ma ich moze tyle co na poczatku ale jednak. Wchodzac np. przez spygame znajdziesz zawsze kilkadziesiat serwerow na calym swiecie.

No tak, ale o ile zauważyłeś, nie mówimy, jak się ma Fallout wogóle, tylko jak stoi na Nowej Gildii - a tu już dużo gorzej. W takiego Wiedźmina też ludzie grają, ale na NG dział straszy pustkami. I dlatego właśnie nie byłem do końca przekonany, czy jest sens robić kolejny podschronowy korner, skoro te już istniejące działaja tak sobie.

Pozdrawiam,
 Adam

Offline Wajrak

Mad Max
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 21, 2002, 07:19:10 pm »
Ja powiem tak. Kazdy z nas uwaza ze ma racje. I niech tak zostanie. Bo ten temat mozemy ciagnac cale wieki :). A tak naprawde ja nie mam zamiaru dac upasc Schronowi i jak widze Ruthra tez nie....
Z Ruthra robimy co donaz nalezy. Nic dodac nic ujac...

anything