Autor Wątek: Regulamin i jego brak  (Przeczytany 11630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ferrus

  • Gość
Regulamin i jego brak
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2004, 09:59:39 am »
Cytuj
I ta liczba ciągle rośnie. A to między innymi Ty i wste irytowaliście się na Awatara Overkiller`a (czacha na czarnym tle, wymiary niesamowite).


oczywiscie, poniewaz PRZEKRACZAŁ szerokosc lewej ramki, dlaczego by zreszta do jej szerokosci nie rozszerzyc limitu wymiarow awatara (bodajze 200x200 by wychodzilo)???

wtedy panna Petra nie musiałaby przewijac i przewijac ...

Offline Baldwin

Regulamin i jego brak
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2004, 11:37:19 am »
Cytat: "Ferrus"
Cytuj
I ta liczba ciągle rośnie. A to między innymi Ty i wste irytowaliście się na Awatara Overkiller`a (czacha na czarnym tle, wymiary niesamowite).


oczywiscie, poniewaz PRZEKRACZAŁ szerokosc lewej ramki, dlaczego by zreszta do jej szerokosci nie rozszerzyc limitu wymiarow awatara (bodajze 200x200 by wychodzilo)???

wtedy panna Petra nie musiałaby przewijac i przewijac ...


O! to całkiem niezła myśl.popieram,popieram...(jeśli nie ma jakichś technicznych przeciwskazań).

Offline Zibi

Regulamin i jego brak
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2004, 12:19:04 pm »
Cytat: "Baldwin"
O! to całkiem niezła myśl.popieram,popieram...(jeśli nie ma jakichś technicznych przeciwskazań).

Mysle, ze sa przeciwskazania. Rozmiar tych avatarow bylby bardzo duzy. Zwolnilo by to predkosc wczytywania forum.

Offline wste

Regulamin i jego brak
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2004, 04:17:47 pm »
Takie cos i korzystanie z tego na pewno zwolnilo by forum i to moze dość poważnie więc jestem zdecydowanie przeciw.

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Abdullahi P.

Regulamin i jego brak
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2004, 06:56:48 pm »
ktos pisal o kompresji, calkiem slusznie zreszta.
a tak btw, to twoj avatar wste powaznie spowalnia mi ladowanie strony, a obraza uczucia rozne roznych uzytkownikow. zmien go prosze :D
OMUNISTYCZNA PARTIA LITWY