Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 338063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Safirot

Modlitwa
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 13, 2005, 10:57:08 am »
O panie ciemnosci prosze daj mi graczy z Bialegostoku!!!
Jesli ktos ma ochote zagrac w mroczne RPG 8) zapraszam.
GG. 8828827

Offline szelest

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 16, 2005, 10:03:19 pm »
Jeżeli są chętni do gry albo prowadzenia - w Nowym Sączu istnieje niewielki klub, który cierpi na brak ludzi:) Chetnych proszę o kotakt ze mną:)

Offline Borysss

Kozalin + Neuroshima
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 18, 2005, 10:05:49 am »
Czesc.
Czy znajdzie sie ktos z Koszalina chetny do gry w Neuroshime ? :)
Zbieram ekipe, ale jakos idzie pod gorke :/


pozdrawiam.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]



Offline Hargrim

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 19, 2005, 03:04:56 pm »
To taki mały odzew z mojej strony: gra ktoś w Warszawie, albo okolicach w Dragonlance'a? Poszukuje MG z dróżyną lub bez... Kontakt na priva albo maila hargrim@o2.pl . Z góry dzięki i mam nadzieje na duży odzew :lol: .

Offline Zantos

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 28, 2005, 05:35:26 pm »
Poszukuje grupy do sesji internetowych grającej w WoD (najlepiej wampir). Nie pogardze również neuroshimą, lub SW RPG :]
Proszę o kontakt, najlepiej gg nr 1025189

Offline shemov

Wrocław - paladyn poszukiwany - D&D 3,5 Eberron
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 04, 2005, 11:18:28 am »
Witam wszystkich,

Zmieniamy jednego gracza i na gwałt potrzebny nam Paladyn by dalej, już bez przeszkód kontynuować kampanie.

Info
- świat eberron
- klimat mroczny, silnie zarysowane feudalne stosunki społeczne
- postacie obecnie na 6 poziomie
- drużyna 5 osobowa
- odbyły się już 23 sesje, ale gracz, o którego chodzi zagrał z nami tylko 3 lub 4 (nie przyzwyczailiśmy się do niego zbytnio)
- gry głównie w soboty od 17 do 1-2 w nocy
- gracze w wieku 23-32 lata

BTW

szukamy kogoś na stałe
eneszal Mourgram ir'Uthelien,
Chorągiew piesza "Pierzaste Węże"
http://www.ddo.com/forums/showthread.php?p=102537#post102537 - Placówka Kościoła Wojującego Srebrnego Płomienia, Przylądek Sztormów, Xen'drik

Offline ERVILL

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 14, 2005, 07:52:22 pm »
Cóż poszukuję graczy lub MG z Wrocławia. Sam chętnie zagram. Sam chętnie poprowadzę.

Moje gg i mail w profilu.;)

Offline xar

SZUKAM GRACZY W MŁOTA WOJENNEGO NA GG ???
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 15, 2005, 09:37:40 am »
CZEŚĆ WSZYSTKIM GRACZOM RPG!!! POZDROWIENIA!

SZUKAM LUDZI KTORZY ZAGRAJĄ W WARHAMMERA PRZEZ GG. WSZYSCY CHETNIE WIDZIANI . TYLKO NA GG BO INACZEJ NIE MAM JAK :? MÓJ NUMER :1972525 DO USŁYSZNEIA , PISZCIE A NAPEWNO ODPISZE ;)

Offline Salmed

MG poszukuje graczy
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 29, 2005, 07:58:56 pm »
Poszukuję graczy z konina i okolic.

Offline HK47

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 01, 2005, 08:36:55 pm »
Poszukuje graczy z Bydgoszczy do systemów: Warhammer/Star Wars. Kontakt przez GG lub maila: vindicatord@op.pl, bishop134@wp.pl

Offline brett

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 15, 2005, 07:20:32 am »
Poszukiwani gracze z Krakowa.
System: Heroquest RPG zmodyfikowany autorsko w kierunku dawnego Runequesta ;)
Start: wrzesień
Wymagania: jeden wolny wieczór tygodniowo, doświadczenie w rpegach

Chętnych proszę o kontakt na maila: brett25@interia.pl
rett

Offline vanrael

Poszukiwania
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 19, 2005, 11:16:42 am »
Poszukuje 5 do grupy (jest nas 4, 3 facetow 24,19,17 lat i dziewczyna 21) najlepiej MG ale gracz tez sie nada (szczegulnie mile widziana dziewczyna) , gramy w Warhammera (1ed.) (2 omijamy narazie zdaleka ze wzgledow absurdalnego swiata magji zaprzeczajacemu istnieniu balansu pomiedzy Chaosem a "dobrem") Aktualnie jest 2 graczy i 2 mg (zamieniaja sie nawzajem) ale przydal by sie 3 MG ktory poprowadzil by nam wszystkim 4 jak narazie nie bylo tak twardego MG xP. Osoby z Warszawy(Legionowa) i okolioc zapraszam :) Konbtakt : Vanrael@tlen.pl <== Tlen lub e-mile albo 565 82 93 <== gg

P.S.
Uwaga gramy z wyjatkowo "filozoficznym" podejsciem do swiata WFRP, i wymagamy myslenia na sesji, walka zadko sie zdarza :)

Offline JASIOQ

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 19, 2005, 01:23:54 pm »
MISTRZUJĘ i gram w GURPS  - realia fantasy.

3rd Edition i/lub 4th Edition.

Poszukiwani chętni z terenu warszawy do gry w weekendy.

Pięcio a najlepiej dziesięcioletnie doświadczenie mile widziane. :)

Posiadam w kolekcji 15 podręczników 3rd Edition i ..... xero 3 podręczników 4th Ed.


Z uwagi na charakter mojej pracy z miłą chęcią dołączę do ekipy pasjonatów tego systemu z Poznania, Wrocka lub Trójmiasta (bywam tam 1-2 razy w miesiącu)

dziękuję i pozdrawiam

Offline wooc

POSZUKIWANI MG/GRACZE Z WWA
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 01, 2005, 01:06:06 pm »
Elo,

Opcja jest taka: reprezentuję kilka osób, które usiłują co czwartek w WWA, w centrum ustawiać się na RPG (zwykle Wampir, rzadziej WFRP, CP). W związku z powyższym poszukujemy graczy i mistrzów, którzy posiadają następujące cechy osobnicze:

- doświadczenie lub mega zapał,
- elokwencję,
- kreatywność,
- inteligencę,
- wolny czas.

Zaznaczam, że na naszych sesjach stopień skomplikowania fabuły jest konkretnie wywindowany i bez notatek nie da się grać. Ponadto istnieje w nas pewna niechęć do wzorca, czy archetypu gracza jako ekscentrycznej postaci w powyciąganym swetrze i z przetłuszczonymi włosami. Walczymy z tym, ale to walka skazana na klęskę. RPG jest naszą pasją i szukamy ludzi, którzy znajdą czas, aby ją z nami dzielić. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom sesji.

PS. Wiem, że to nie brzmi skromnie, ale...
ylko pizdka jedzie na pół gwizdka!

Offline Tadeus

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 07, 2005, 03:20:55 pm »
Witam

Szukam graczy do PBEM'a w swiecie Warhammera.
Kampania rozpocznie sie prawdopodobnie w pierwszym tygodniu wrzesnia.
Dopuszczane sa zarowno postacie z pierwszej jak i drugiej edycji. Raczej poczatkujace (chyba ze gracz zadziwi mnie niesamowita koncepcja postaci.. wtedy moze pozwole na pare rozwiniec odzwierciedlajacych cechy bohatera). Sami gracze (a na poczatek potrzeba mi ich 3) nie powinni miec uprzedzen do gry przez internet i nie powinni byc za bardzo przywiazani do podrecznikowej wizji Starego Swiata.
Moze teraz napisze cos o sobie..  jestem studentem z W-wy
Warhammera prowdze 6 lat, z czego ostatnie 2 juz bardzo rzadko (wiadomo jak to jest..) PBEM'y prowadzilem dosc krotko.. Przez jakis czas bylem mistrzem Tilei na Neverendin Europea (http://ne.mud.pl/).

No to tyle.. jesli ktos ma ochote to zapraszam do wstepnej rozmowy przez wiadomosc prywatna :) Zaznaczam ze od czwartku do konca sierpnia mnie nie bedzie, wiec nie ma co sie zrazac brakiem odpowiedzi na ewentualne wiadomosci.

Pozdrawiam

 

anything