Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 339776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yax

  • Gość
Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 10, 2005, 09:43:06 am »
Witam
Jestesmy graczami z Włocławka, jest nas 3 -> dwoch graczy i MG [klasa maturalna]. Poszukujemy graczy lub MG. Kontakt przez GG 2591619 - Slide  lub PW na forum
Pozdrawiam

Offline Soczek

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:24:54 am »
Wiek:15
Miasto:Kraków
Okolice:Kokotów, Brzegi, Czarnochowice,Wieliczka, Niepołomice
Cel: Przyłączenie się do do drużyny RPG(jaki kiolwiek system)
Wymagania: Żadnych
Kontakt:3611787
Adres skrzynki: Tilea1@op.pl

Macka

  • Gość
szukam graczy lub MG
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 24, 2005, 11:38:00 am »
Szukam graczy lub MG do gier przez sieć -prawdopodobnie przez czat albo komunikator. Najchętniej do Warhammera lub Zew Cthulhu ew. Wampir. Chyba że ktoś będzie miał jakiś inny ciekawy pomysł. Gram od około 15 lat ale z różną aktywnością;)

gg: 5101647
tlen: mackownik@tlen.pl

Offline BORS

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 25, 2005, 04:39:23 pm »
Warszawa Tarchomin (praga północ)
Szukamy gracza kobiety (nie pytajcie dla czego, to nie ja jestem MG  )
Do drużyny grającej w SW k20 revised. Srednia wieku drużynu 20+ lat.
Okres gry:150 lat po new hope
miejsce: daleko, daleko. żadne Hoth, tatooin ani nic takiego.  
drużyna: 3x pierwszo levelowe postacie
sesje: nie częsciej niż 1-2 w tygodniu po południu ze wskazaniem na noc.
Nie gramy jedi ani nikim force sensitive.

chętne zapraszam do kontaktu na priv lub e-mail
[Podpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu] - Marsz Wolności Trwa

Offline Beda Venerabilis

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 27, 2005, 10:51:17 pm »
Gracz i mistrz gry w jednym o sporym (moj Boze to juz 10 lat!) doswiadczeniu poszukuje druzyny w Gdańsku!
Znam Stary Swiat, mroki Zewu i wampirzo-wilkolacze klimaty tez nie sa mi obce, ale latwo adaptuje sie do innych swiatow.
Wiek w okolicach 20 bylby wskazany.
Chetnych zapraszam barturius@wp.pl
Jerusalem you take me high, make my fly like arrow in the sky..."

Offline Jesol

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 29, 2005, 04:13:12 pm »
Witam. Szukam graczy/MG do gry w Warhammera przez gg lub IRC, tylko ze to IRC ktos musialby stworzyc bo ja nie umiem :cry: Jest to pewnego typu projekt aby polaczyc wzystkich graczy nie majacych z kim grac w realu, a maja dostaep do netu i chcieliby grac. Wszystkich chetnych co do budowaniu/brania udzialu w projekcie prosze o kontakt gg: 8883816 lub mail: jesol9@o2.pl. Pozdro

Offline dario2005

WFRP -Krakow
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 07, 2005, 12:00:24 pm »
Hej!
Szukam ekipy w krakowie, do ktorej moglbym sie przylaczyc (albo stworzyc nowa druzyne). Preferowany system: warhammer, moj wiek: 23. Jesli ktos chcialby mnie przygarnac, prosze o kontakt na maila: dario665@autograf.pl

Offline Shango

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 08, 2005, 08:35:49 pm »
Co tu dużo mówić. Nastały ciężkie czasy. Chronicznie brakuje MG do tak pięknego systemu, jakim jest MAG: WSTĄPIENIE.

Jeśli, jakimś cudem, czyta to ktoś, kto prowadzi maga w Warszawie i potrzebuje ludzi do drużyny, to prosze o kontakt na nr gg 1178553.

W maga gramy od 2 lat, a w RPGi od zawsze (chyba). Nie znosimy kostek i liczenia wszyskiego z podręcznikiem w ręku. Najbardziej cenimy sobię klimat i możliwość poodgrywania postaci. Jest nas 2 studentów. Szczerze wierzymy, że na tym świecie (tzn. w Warszawie) ktoś jeszcze gra w maga oprócz nas.
ou did something because it had always been done, and the explanation was "but we've always done it this way."
A million dead people can't have been wrong, can they?

Offline Losiu888

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 16, 2005, 04:57:20 pm »
poszukuje druzyny z Lublina
systemy ktore znam, posiadam podrecznik i moge mistrzowac (aczkolwiek wole grac):
WFRP ed. 1 i 2
Arkona
DnD 3ed.
Neuroshima (bez doswiadczenia w tym systemie)  

jako gracz liznalem troche:
Wiedzmina
Zew Cthulhu
Cyberpunka 2020
7th Sea

chetnie poznam nowe systemy, jesli chodzi o kontakt to obojetnie gg lub mail
ut my hands was made strong,
by the hand of the Almighty

Offline Nicodemus

Lublin Team Warhammer?
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 16, 2005, 10:18:23 pm »
Moze by tak zebrac pare osob i zagierzyc. A moze juz sa takie Teamy. Slyszalem ze w Feminie ktos tam gra, moze wiecie cos wiecej o tym. Moze jakies inne systemy.
url=http://www.doomtrooper.xon.pl[/url]

Offline Dabi

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 16, 2005, 10:20:35 pm »
Proponuje dać ogłoszenie/rozesłać wici np spotkaniach Cytadeli Syriusza a na pewno raczej ktoś się znajdzie do gry

Lublin to w miarę obfitujące w graczy miasto wiec nie powinno być z tym problemu
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Pawłow

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 16, 2005, 10:24:52 pm »
A ten team to w jakim wieku mialby być ?
shit happens

Offline malahaj

[Starachowice] Szukam drużyny
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 18, 2005, 10:14:48 am »
Witam
Jak w temacie, szukam drużyny ze Starachowic chcącej przyjąć początkującego. Czy w tym zadu..., eee znaczy pięknym mieście ktoś grywa w RPG? Jeśli są takowi to chętnie ich poznam. A teraz chwila autoreklamy:

Wiek – 24
Doświadczenie  – Żadne, z wyjątkiem kilku sesji forumowych. Tym, którzy przejawiliby w tej kwestii niezdrową ciekawość podam namiary. Jeszcze mnie nie wywalili wiec chyba jakoś mi idzie.  ;)
System  – jako tako znam D&D. Chętnie poznam inne systemy, jeśli tylko będzie, z kim w nie zagrać.
Czas  – ze względu na prace i inne sprawy, w grę wchodzą niestety tylko weekendy.
Zasoby – Na razie tylko do D&D. Mam PG, PMP, KP, „Zapomnienie Krainy. Opis świata”, „Potwory Faerunu”, „Żyjący Greyhawk. Przewodnik geograficzny”. Przez ostatnie trzy jeszcze się nie przebiłem. Jeśli los i Poczta Polska pozwoli wkrótce również kostki będą w moim posiadaniu.
Styl gry  – postaram się pod tym względem dostosować do reszty graczy. Jak to wpisuje sobie w CV – komunikatywność i umiejętność pracy w grupie. Ale Was bym parzcież nie okłamał... ;)
Wymagania  – wymagam od moich przyszłych współgraczy, aby chcieli ze mną grać. Będę tego bezwzględnie przestrzegał.  :D
 :?: - [Tu wpisz to, o czym zapomniałem napisać, a ja dopisze odpowiedz]

I to by było na tyle. Wszystkich chętnych proszę o kontakt przez PW, meil, GG, gołębia pocztowego, sygnały dymne, tam-tamy lub, co kto tam ma pod ręką.

A teraz czekam na lawinę zgłoszeń, bo chyb nie powiecie mi, że pisałem to wszystko na marne.

Pozdrawiam
malahaj
ak głowa boli, to dupa rośnie.
Mój szef

Offline Roni

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 20, 2005, 01:45:41 pm »
skoczów, cieszyn i okolice
ludzie powiatu cieszyńskiego łączcie się
mój m@il ronimiron@wp.pl
chetnych do grania szukam
am trzy latka trzy i pół sięgam mieczem ponad stół mam fartuszek z ettinami i zabiłem stu krasnali

Offline Tadeus

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 16, 2005, 08:47:46 pm »
Szukam kogos prowadzacego PBEMa, by dolaczyc jako gracz.
Pare osob deklarowalo kiedys na forum, ze chcialoby cos takiego poprowadzic gdyby znalezli sie chetni, wiec moze nadal tak jest :)
Poszukalbym czegos w wyszukiwarce, jednak nie ma tam zadnych aktualnych kampanii..
Preferowanym systemem jest Warhammer ale moze byc tez Monastyr, D&D, WoD, Cthulhu, Gasnace Slonca czy co tam kto wymysli.. autorskie oczywiscie tez :)

 

anything