Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 339037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drache

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 09, 2007, 03:07:40 pm »
Poszukiwani gracze na sesje (D&D, Wampir, Warhammer, GS-y i inne) w dowolne dni tygodnia za wyjątkiem sobót/niedziel ( bo różnie to bywa ), z Gdańska. O kontakt proszę na gg.
arpe Diem.
Wszelkie błędy ortograficzne popełnione świadomie i z premedytacją.

Predator sanguis, terra terroris. Torpor ferrerus, tremor infernus. Timor invictus, extinctor fortis, es angelus!
E Nomine - Schwarze Sonne

Offline dreamwalker

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 1
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rzuć na inicjatywę!
Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 12, 2007, 07:45:53 pm »
MG lub gracz, system D&D (ale chętnie poznam nowe :), szczególnie star wars albo neuroshime)
Jestem z okolic Wrocławia (Jelcz-Laskowice, jak ktos kojarzy :), ale jako ze studiuje w tym miescie, moge grać/prowadzić w tygodniu (preferowane godziny 16-21).

Offline nieznanysprawca

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 24, 2007, 08:08:28 pm »
Przydałby się gracz albo dwóch do CP2020. Dobrze by było, gdyby wiedział już co nieco o systemie.
Wrocław. Niedzielne (najprawdopodobniej) sesje.
gg 468506

Offline mrufon

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 25, 2007, 05:04:29 pm »
Szukam graczy z okolic pięknego piastowskiego WROCŁAWIA, do systemu Conan RPG.
I ja i moja ekipa jesteśmy zaawansowani wiekowo (około 30), więc mile widziani byliby bardziej posunięci gracze. Rozumiecie - kompatybilność...
Zapraszam serdecznie, moje gg 602 530 4

Offline Grześ

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 26, 2007, 06:04:49 pm »
czy są na PIASECZNIE lub w okolicy jacyś RPG-owcy?  :?:
mieszkam niedaleko auchanu na PUŁAWSKIEJ i szukam graczy.

Offline Norr&Fifi

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 03, 2007, 11:06:19 pm »
MG z Wawy szuka graczy (Warhammer). agaikrzys@o2.pl

Offline Danielos

Szukam
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 07, 2007, 11:45:39 am »
Witam

Dawno temu, jakies 6 lat, uczestniczylem w kliku sesjach warhammera. Pamietam ze zajebiscie mi sie to spodobalo i caly czas wspominam ze chetnie bym zagral. Tylko ze zaden z moich kumpli juz sie w to nie bawi a mnei ostatnio naszla chec zeby sie w to pobawic. Tak wiec moze ktos szuka gracza z warszawy, mozna powiedziec ze calkiem zielonego, jednak blade pojecie mam.

Pozdrawiam

Offline Stan111

MG Wawa: Zbieram drużynę
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 09, 2007, 07:13:47 pm »
Witam!
 
Kompletuję 3-4 osobową drużynę do sesji w Zew albo Neuro. Ja: 23 lata, 10 lat RPG. Szukam ludzi w podobnym wieku, ale nie jest to warunek konieczny. Potrzebuję ludzi, którzy umieją zrobić klimat na sesji, i nie trzymają się ściśle podręcznikowych zasad (aczkolwiek od czasu do czasu cza se kością rzucić). Miejsce: Bielany. Czas: Weekendy i czasem pozostałe dni. Info na maila: Ogonkota@poczta.fm

Offline Krakonman

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 10, 2007, 09:03:24 pm »
Jesli jestes z Krakowa lub okolic i szukasz graczy lub MG, przyjdz do GGFF. Spotkania odbywaja sie w soboty od godziny 12 przy ulicy Krowoderskiej 8. Co tydzien odbywa sie jakas sesja, a i ze znalezieniem graczy nie powinno byc problemu w miejscu, w ktorym sie spotykamy.

Wszelkie pytania mozna zadawac mailem: gildia@ggff.rpg.pl

Offline wyimaginowany

maniacy rpg z księstwa łowickiego
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 23, 2007, 07:15:29 pm »
Poszukuje graczy wfrp z łowicza lub okolic.  Moga być też inne systemy, z chęcią zagrałbym też w cos innego, zanzaczam że moja przygoda z rpg-ami zaczęła sie niedawno, ale wystarczyło kilka sesii żebym złapał bakcyla

Offline Slide

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #220 dnia: Luty 28, 2007, 03:10:53 pm »
Wstęp:
Pół roku temu zacząłem studia w Poznaniu i poszukuję drużyny, do której mógłbym się przyłączyć. Ewentualnie jestem za zebraniem kilku osób i stworzeniem własnej drużyny.

O mnie:
1. Nick: Slide
2. Wiek: 20
3. Systemy:
- Warhammer 1 i 2 edycja - ten system znam najlepiej i grałem w niego najwięcej sesji.
- Cyberpunk - niestety system już trochę zapomniałem i musiałbym przeczytać jeszcze raz podręcznik. Mimo, że system już teoretycznie umarł ja wciąż lubię do niego czasem wrócić, zwłaszcza jak pojawi się okazja.
- Wampir Maskarada - obecnie czytam podręcznik, grałem z 2-3 sesje.
4. Niestety nie posiadam w Poznaniu podręczników ze względu na to, że zostawiłem je w moim rodzinnym mieście bratu.
5. W gry fabularne gram bardzo długo, będzie już ponad 5 lat. Jednak od początku wakacji nie miałem możliwości grania z różnych powodów losowych, dlatego w chwili obecnej trwa jeszcze moja przerwa w RPG, którą mam nadzieje niedługo zakończyć.

Moje wymagania:
- Chciałbym grać z ludźmi, którzy ukończyli 18 lat, najlepiej gdyby byli w podobnym wieku co ja.
- Jeżeli chodzi o granie w Warhammer'a preferuję przede wszystkim typowe dark fantasy, czyli ciężki klimat z czymś więcej niż doniesienie przedmiotu z jednej karczmy do drugiej. Jestem również zwolennikiem niekonwecjonalnych rozwiązań, choćby granie postaciami z wyższych sfer i prowadzenie gry na szczeblu polityki państwa (odrzucając tym samym mechanike).
- Sesje w stylu stereotypowej przygody w D&D wcale mnie nie interesują, nie mówię, że nie mogą w ogóle się pojawić takie elementy, ale znudziło mi się granie w takim stylu.

Kontakt:
Gadu-Gadu: 2591619 (często jestem niewidoczny)
E-mail: dark-slide@wp.pl
Jest możliwość skontaktowania się, ze mną przez komórkę. W takim przypadku proszę o PW.

Offline Kaczy27

pbem
« Odpowiedź #221 dnia: Marzec 06, 2007, 09:30:39 pm »
graczy do play by maila szukam
heroic fantasy, przygoda w toku
znajomosc systemu niekonieczna

wymagany wiek 18+
kontakt na priv lub maila kaczy27@yahoo.com

CUIN Kaczy

Offline GreK

http://pbem.ovh.org
« Odpowiedź #222 dnia: Marzec 31, 2007, 01:27:36 pm »
Poszukuję graczy do następujących systemów:

Monastyr - świat miecza i szpady, płonących stosów i inkwizycji.
 W potrzasku - storytelling autorski. Horror psychologiczny.

Szczegóły na stronie:

http://pbem.ovh.org
Serdecznie zapraszam
BeM site by G(u)reK
http://pbem.ovh.org

Offline Jarek1985

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 03, 2007, 01:17:31 pm »
Witam. Potrzebuję 2 graczy ( ale zgłaszajcie sie ilu chce, będą w rezerwie) z Krakowa. Mam już mistrza gry (kilka lat doświadczeń, oczywiscie dużo grał). Uprzedzam ze będziemy najprawdopodbniejbędziemy  grać w I edycję Warhammera. Mogą być też "zieloni", nieobyci z systemem, wszystko jedno.

Chętni niech wyślą emaila na adres:  jarek1985@konto.pl

Offline Mayo

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 05, 2007, 10:17:24 am »
Ello.
Szukamy graczy lub MG bez znaczenia. System - wszystkie systemy świata mroku tzn - wampir , mag , wilkołak , duchy , fea , mumia , oczywiście wszystko połączone , jeden może graż fea drugi wampirem trzeci magiem no problem. Gramy w rpg ponad 10 lat. Sesje są brutalne i zazwyczaj wszystko źle sie kończy jak to w świecie mroku. Przyjmujemy wszystkich którzy spełnia jeden warunek - 18 lat , młodszych nie bierzemy bo nasze sesje mogły by na takim osobniku wywrzeć nieodwracalne zmiany w psychice     :badgrin:  Częstochowa i okolice. Gramy bardzo często. Jesli jest ktoś z ciekawych okolic ale z drugiego końca polski ... nie ma sprawy przyjedziemy , wszyscy już pracujemy więc nie ma problemu ... tylko jakieś lokum potrzebne bedzie.
Zainteresowanych odsyłam do mojego gadulca - 5800482 (jestem na nim zazwyczaj 7-15) lub email - Ouikka@op.pl