Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 332653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freeks

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #240 dnia: Lipiec 04, 2007, 12:28:37 pm »
Dobry ;) Świdnica poszukuje graczy WFRP w wieku 15-24 lata. obecny skład liczy 3x16tkę i 19tkę + ewentualnie gracze z Sobótki, ale raczej gośćinnie. Po szczegóły i kontakt prosimy na prv ;-)
Cytat: MarcinB
więc herlawi jest oddziałem zbalansowanym.
Herlawi nie wiedzieliby co to zbalansowanie, nawet gdyby trafilo ich prosto w czolo i przewrocilo na srodku pola bit

Offline Ziemniakento

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #241 dnia: Lipiec 05, 2007, 11:17:38 am »
Początkujący poszukuje klubu/ graczy w Szczecinie do nauki gry w DnD.
GG: 3185621

Offline Arachne Baenre

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #242 dnia: Lipiec 06, 2007, 02:27:06 pm »
jedna lub dwie osoby do drużyny, najlepiej MG, mój skład liczy narazie 3 dziwczyny lat 15 doświadczeie od zerowego po małe. Najchetniej dedeki albo warhammer, ale jeżeli ktoś chciałby mistrzować to jakiś inny system, byle rdzenne fantasy (żadnych neuroshim i cyberpunków i inncy sf wymysłów). Preferowany wiek 14 -18 lat. w okolicach sosnowca. terminy od wrzesnia

Offline Łukasz Łukasiewicz

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #243 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:38:52 pm »
witam,
kolega nalegał żeby wrzucic tu posta w jego imieniu:

"szukam chetnych osob do gry w WFRP przez skype, moje gg to 1712757 (ja jako gracz)"

pzdr

Offline Rudziach

Poszukuję drużyny
« Odpowiedź #244 dnia: Lipiec 22, 2007, 12:00:55 pm »
WROCŁAW

Poszukuję drużyny we Wrocławiu. Gram w d&d i Warhammera 2ed. Poziom średniozaawansowany. O dodatkowe informacje proszę pytać przez GG.
Pozdrawiam

Offline Michal Piegza

poszukiwani gracze/mistrz
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 27, 2007, 08:24:06 pm »
LONDYN / WESTERHAM

Poszukuje chetnych do sesji rpg w londynie lub okolicach
prosze o kontakt.

captain2002@tlen.pl

Offline Baphometti

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 30, 2007, 03:45:41 pm »
Siemka Gildio!

Dołączę się z chęcią do grupy Warszawiaków potrzebującej MG do systemów:

Warhammer - stara edycja (nowej serdecznie nienawidzę)
Zew Cthulhu (Najnowsza tj. i tak stara jak świat ed. 5.5, przy tym moja miłość i pasja. Warha też robię z elementami ZC ;P)

Mogę również robić za gracza, lub za source podręczników i scenariuszy do ww. w formacie PDF (przygody w wordzie, jakby ktoś chciał podjąć ryzyko  :) )

Proszę o kontakt przez e-mail.

(I jeszcze jedno: Nienawidzę DnD  :? )
oszukuję graczy z Warszawy - Zew Cthulhu, Warhammer 1ed.

Offline Janus

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 31, 2007, 06:26:55 pm »
Poszukiwany gracz/graczka do sesji D&D (Eberron)

Poszukujemy gracza/graczki do regularnych sesji. Jest nas czworo (wliczając MG), mamy po 21 lat i kilkuletnie doświadczenie w RPG (graliśmy m.in. w takie systemy jak WFRP, dedekowego Ravenlofta, Planescape’a i Forgotten Realms, WoD). Obecnie planujemy rozpoczęcie nowej kampanii w Eberronie. Ten nietypowy, barwny setting właśnie został przetłumaczony na język polski, w 4. edycji ma być drugim (obok Forgottenów) podstawowym światem D&D, więc naprawdę warto go poznać – szczególnie w towarzystwie zdolnej i zaangażowanej drużyny. :smile:

Grywamy zwykle w soboty, co dwa tygodnie, od ok. 17 do mniej więcej północy. Zapewniamy wygodny lokal (bez rodziny w pokoju obok), komplet eberronowych (i nie tylko) podręczników do dyspozycji, jedzenie i napoje nie ograniczające się do chipsów i coli, a po sesji – transport do domu (w przypadku osób mieszkających na ogólnie pojętych Bałutach lub w Śródmieściu).

Na sesjach panuje zwykle dość luźna atmosfera, ale każdy wie, po co przyszedł i skupia się na graniu i odgrywaniu postaci. MG pisze oryginalne i wciągające przygody i często dopasowuje wątki do konkretnych graczy/postaci. W przygodach nie brakuje intryg, nagłych zwrotów akcji, dynamicznych walk, ale i scen całkiem poważnych. Dla każdego coś miłego. Odpowiednia dobrana muzyka i różne sprytne sztuczki MG dodatkowo poprawiają klimat. 

Poszukujemy kogoś, kto ma serce do gry i czas, by regularnie pojawiać się na sesjach. Znajomość D&D i/lub Eberrona mile widziana, ale w żadnym wypadku nie obowiązkowa – najważniejsze jest zaangażowanie. Zainteresowani proszeni o kontakt przez odpowiedź w wątku. Czekamy z niecierpliwością. :smile:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2011, 08:32:55 pm wysłana przez Janus »

Offline Game Master

SZUKAM GRACZY DO DRUŻYNY W WFRP ZE SZCZECINA LUB KOŁOBRZEGU!
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 01, 2007, 12:54:31 am »
Najbardziej zależy mi na szczecinie,mistrzuje od paru lat,od niedawna w druga edycję ,druzyna mi sie rosypała (rozeszła na studia;)),sam mam praiwie 20 lat,mile widziani gracze od 18.Grywam również w L5K oraz Świat Mroku.
Proszę pisać na moje gg 11119528

Pozdrawiam

Offline ola7790

Wampir Maskarada.
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 01, 2007, 08:46:52 pm »
poszukuje jakiegoś kółka fantastycznego z okolic Piaseczna (koło Warszawy).

Offline MartiusMarsGradivus

Szukam mistrza z Lublina
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 13, 2007, 06:15:58 am »
Szukam kogos z Lublina kto poprowadzi sesje w Wiedźmina.
kontakt na gg 3063916

Offline xsid

Szukam graczy POZNAŃ
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 20, 2007, 09:55:49 am »
Jestem MG. Mam na razie 4 stałych graczy. Szukam kolejnych. Najlepiej ok. 15 lat.

Offline Asmodeus

Szukam Mg z Poznania
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 28, 2007, 06:24:56 pm »
Szukam MG z Poznania nalepiej do WARHAMMERA 2ed, ale mogą być też inne systemy.Wiek najlpeij 18+bo sam mam tyle :p
Z warhammerem mam spore doświadczenie bo gram od 2 lat w inne sytemy szybko naucze się grać gdyż kocham gry RPG :oops:

Kontakt na gg:8442677
lub w grze Guild Wars nick:Mag Of The Tzeentch lub hunter of demon pl

Offline xavious

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #253 dnia: Październik 06, 2007, 10:30:08 am »
witam ! poszukuje graczy i mg z Olsztyna majacych ochotę na inteligentne i dojrzałe granie w systemy takie jak warhammer, neuroshima ( moznaby tez pokombinowac z innymi systemami - wampir, wiedzmin :P ). numer gg - 2116233
pozdrawiam
iecz przeznaczenia ma dwa konce...jednym jestes Ty...

Offline Avanturion

Strategiczna gra RPG - pbem
« Odpowiedź #254 dnia: Październik 09, 2007, 09:20:47 pm »
Szukam graczy do strategicznej gry RPG - rozgrywanej korespondencyjnie (pbem).

Jeśli ktoś słyszał o Birthright, będzie miał pojęcie, o co chodzi :)

Każdy z graczy otrzymuje własne państwo, którym kieruje wedle upodobania. Swoboda jest dość szeroka, aczkolwiek ograniczona zasadami rządzącymi światem, mechaniką i inercją MG (mnie się znaczy). Gra opiera się głównie na dyplomacji, intrygach, handlu i wojnach - czegóż innego można się spodziewać po władcach.

Więcej info:

http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=8592&highlight=