trawa

Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 332697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreafus

[Chrzanów] Zagraj w Neuroshimę! - poszukuję Gracza/Graczy
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 08, 2008, 07:32:41 pm »
Zagraj w Neuroshimę!

Czy grałeś już kiedyś w Neuroshimę? Nie? A chcesz zagrać?

A może pykałeś już w Neurę, tylko coś się rypło i nie masz z kim grać?

Jeśli mieszkasz w Chrzanowie lub jesteś w stanie do niego dojeżdżać, ta oferta jest dla Ciebie.


Wychowałem się na RPG - na tonach podręczników, MiMów i Portali. Prowadziłem w autorskich światach mniej lub bardziej dark-fantasy na modyfikowanej mechanice d 20, obecnie prowadzę Neuroshimę. Nie jest to reklama mojej osoby, jednakże... Jestem niezły w tym, co robię i z chęcią dokompletuję drużynę (jeden z graczy wykruszył się z powodów czasowych).

Oferuję:
- dobrą grę w świecie Neuroshimy i dostęp do podręcznika podstawowego do Neuroshimy,
- sesje w tygodniu albo w weekendy,
- lokum na sesje,
- i tak naprawdę to wszystko, czego trzeba Ci, żeby zagrać ;).

Jesteśmy z kumplami zgraną drużynką, z doświadczeniem w D&D, Warhammerze i Neuroshimie. Jeśli interesuje Cię zagranie w Neurę, szukam jednego lub dwóch Graczy do drużyny. Jesteśmy mili, nie bijemy ludzi, nie odprawiamy rytuałów satanistycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany, zagadaj do mnie na GG: 879 38 14 (jestem zawsze na Niewidocznym).

Oczekuję:
- Chęci! Chęci, chęci i tylko tego! Wystarczy chcieć. Po prostu.

~Wiek nie ma znaczenia.

~ Doświadczenie RPGowe? Mile widziane. Ale jeśli naprawdę chcesz RPGować i zacząć od Neuroshimy - pomożemy Ci z kumplami - i to z przyjemnością!

Offline Abdel5

PBF Poszukuję graczy
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 09, 2008, 10:38:34 am »
Witam,
poszukuję chętnych na PBF w klimatach Warhammera. Więcej informacji znajdziecie na dedykowanym forum: http://forum.mage.pl/index.php?showforum=235

Pozdrawiam
Abdel
gólnopolskie Forum Fantastyki
http://www.mage.pl | http://www.rpg.info.pl

Ogólnopolska baza larpów
http://www.larp.pl

Offline Wolf79

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #272 dnia: Kwiecień 02, 2008, 09:51:03 pm »
Gracze SW RPG D6 Warszawa poszukiwani

Witam,
Poszukuję graczy z Warszawy do Star Wars RPG D6.
Czas kampanii to 10 After Battle of Yavin, czyli trochę po Epizodach 4,5,6. Znajomosc systemu nie wymagana :)

Kontakt:
Nie poprzez forum, bo rzadko tu zagladam;
najlepiej mail: elfeg@wp.pl
lub GG: 7540331

Offline Newarr

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #273 dnia: Kwiecień 07, 2008, 03:02:36 pm »
Ja poszukuję graczy z Wrocka do WFRPG, mogą być zaznajomini z systemem, ale przyjmę do grupy i nowicjuszy. Ważne aby mieli dobre chęci i nieco samozaparcia, bo w końcu 3 godzinne spotkania co tydzień lub dwa to nie takie lekkie pyfko. Preferuję przedział wiekowy 12-15 lat, ale gracz może być i starszy. Byle by nie miał stępionej wyobraźni.
http://napiszmydoeuropy.onet.pl/
Gigantyczna szansa dla polski - wystarczy podpisać list...

Offline kblaszewski

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:26:05 pm »
Szukam graczy z Londynu chętnych na sesję w Warhammera II ed.. Gry możliwe w piątki lub w soboty. Ja prowadzę ale jak znajdzie się MG chętny do prowadzenia równolegle lub w czasie przerw moich na przygotowanie sesji to będzie super. Gracze w wieku powyżej 20 lat. Mieszkam na Greenfordzie jest możliwość grania u mnie.

kontakt: xeratus@onet.eu
gg: 1915215 (przeważnie niewidoczny  ;-) )

Ewentualnie do drugiej osoby juz chetnej na granie:

Kontakt: kblaszewski@gmail.com
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2008, 06:37:13 pm wysłana przez kblaszewski »

Offline mrufon

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 16, 2008, 04:08:12 pm »
Szukam graczy ze Szprotawy i okolic do giercowania w autorkę i ew. KC.
Opis autorki na stronie www.cien.maxx.pl
Wymagania - wiek powyżej 20 lat (nasza ekipa to dziadki, najlepiej się w towarzystwie dziadków czujemy )

Kontakt - gg 6025304 albo mail cladoniae@wp.pl

Offline ToudiMG

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 16, 2008, 07:37:44 pm »
poszukuję/poszukujemy (z qmplami) mistrza gry/graczy chętnego/chętnych do wypróbowania d&d 4e, info gg 2587368
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline mrufon

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 19, 2008, 07:15:30 pm »
Czy w lubuskiem nie ma nikogo, kto chciałby zagrać na Orchii lub w świecie stworzonym przez REH-a (o moim skromnym sysie przez skromność nie wspomnę...)?

Offline sabre2th

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 21, 2008, 01:05:34 pm »
witam.poszukuję graczy z Pułtuska i okolic.preferowane systemy to WFRP i Cyberpunk,ale innych nie wykluczam.kilka lat prowadziłem oba wymienione systemy.chcę zebrać stałą ekipę(niekoniecznie bardzo doświadczonych).prowadzenie biorę całkowicie na siebie.mój gg 6227361.telefon podam na prywatnym pw.pozdrawiam

Offline freeks

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwiec 22, 2008, 08:44:47 pm »
Czy w lubuskiem nie ma nikogo, kto chciałby zagrać na Orchii lub w świecie stworzonym przez REH-a (o moim skromnym sysie przez skromność nie wspomnę...)?

Szczerze to prawie nikt nie zagląda na to forum... Lepiej byś poszukał na jakiś swoich forach regionalnych, lub stricte RPG
Cytat: MarcinB
więc herlawi jest oddziałem zbalansowanym.
Herlawi nie wiedzieliby co to zbalansowanie, nawet gdyby trafilo ich prosto w czolo i przewrocilo na srodku pola bit

Offline mrufon

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #280 dnia: Lipiec 07, 2008, 08:32:41 pm »
Cóż - nie ma graczy w Szprotawie. Trudno. Grać jednak muszę - szukam więc graczy z Wrocławia, koniecznie z własnym lokum do grania. Wszyscy członkowie naszej drużyny mieszkają poza Wrockiem...
Na sesje weekendowe mogę dojeżdżać - to tylko 130 km...
Wymaganie odnośnie wieku - up 25 aktualne.

Offline Tadeus

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 05, 2008, 03:11:52 pm »
Szukam druzyny do kampanii PBF w autorskim swiecie, bazujacym na Gasnacych Sloncach.
Swiat bedzie polaczeniem ciekawych watkow z Fadingow, Diuny, Neuroshimy, Eve-Online i wszystkiego, co jeszcze zrodzi sie w mojej chorej glowie

Tak wiec, potrzebni mi gracze, ktorzy nie beda narzekac na to, ze swiat, z ktorym sie spotykaja, nie zgadza sie z takim czy innym oficjalnym dodatkiem.

Fajnie by bylo tez, by krecila ich troche technologia i mieli frajde z odkrywania i uzywania (mniej lub bardziej) nowoczesnego sprzetu.

Jesli okaze sie, ze gracze zdolni sa do spotkan w jednym czasie, chetnie przerzuce sie na pare sesji na czata.

Wczesniej prowadzilem dwie kampanie PBEM w klimatach mrocznego fantasy ale gust mi sie troche zmienil, wiec chcialbym sprobowac czegos nowego.

Gramy tutaj:
http://erpg.pl/forum/viewtopic.php?t=3909
Tu znajduja sie tez dodatkowe informacje, dotyczace swiata.

W przypadku dodatkowych pytan zapraszam i pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 03:21:35 pm wysłana przez Tadeus »

Offline kufelus

[[[CZESTOCHOWA]]] poszukiwany MG
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpień 20, 2008, 05:35:52 pm »
witam poszukuje MG w czestochowie
zainteresowanych prosze o kontakt na maila Kufelus@gmail.com badz najlepiej sms na numer 725154036 gg.6015686

ewentualnie poszukuje osób i MG do sesji przez skype.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2008, 07:03:01 pm wysłana przez kufelus »

Offline Grymr

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #283 dnia: Listopad 17, 2008, 04:30:05 pm »
Witam, szukam graczy z ŁODZI

Dawno nie grałem ale głodu nie da się zabić – chciałbym pograć w D&D

Troche o tym co gdzie i jak prowadzę:

Losowanie postaci i zasady ogólne:
1. Postacie przed rozpoczęciem kampanii losujemy na moich oczach. Jestem człowiekiem ugodowym więc aby nikt nie czuł się pokrzywdzony 6 podstawowych cech losujemy następująco: rzucamy 5xK6, odrzucamy dwa najniższe wyniki. Sumujemy. Czynność powtarzamy 6 razy. Pozwala to na stworzenie odpowiednio silnych postaci – wszyscy powinni być zadowoleni. Można zrobić również tak, że gracze zgodzą się na użycie stworzonej przeze mnie drużyny. Takie postaci mają już określony charakter, atrybuty i wygląd.
2. Światem który poprowadzę jest Faerun lub własne uniwersum, jeśli drużyna się zbierze i jako całość zaproponuje inny świat wtedy bardzo chętnie zmienię to i owo dostosowując się do proponowanego uniwersum – wszelkie dziwactwa jak Eberron, Ravenloft czy Birthright są dopuszczalne. Nie jestem molem książkowym ale staram się znać realia w których prowadzę, dlatego też nie lubię być poprawiany, jak ktoś zna jakis świat lepiej ode mnie to najlepiej jiech sam poprowadzi przygodę i wszystko będzie cacy 
3. Teoretycznie prowadzę na zasadach D&D 3e, ale jeśli drużyna będzie chciała to mogę spróbować sił 3,5. Mogę poprowadzić czwartą edycję ale: nie mam i nie zamierzam kupować do niej podręczników – sami wiecie co to znaczy.
4. Postacie muszą być oparte na podręcznikach z WotC, bez żadnych kretynizmów z Moongoose Publishing itp. Chyba, że w związku z wyborem świata(np. Slaine D20) będzie taki wymóg. Podręczniki z których można korzystać bez narażania się na moje niezadowolenie to:
- 3 podręczniki podstawowe
- Władcy Dziczy, Pieśń i Cisza, Miecz i Pięść, Obrońcy Wiary, Księga i Krew
- Heroes of Horror, Heroes of Battle
5. Nie pozwalam grać psionem i dziwacznymi rasami. Drużyna musi wyglądać na tyle normalnie, żeby mogli przebywać w świecie o niskim poziomie magii bez wzbudzania sensacji.
6. Czytelna karta postaci + spisana historia postaci + jak się da to odpowiedni portret dla bohatera = moja radość a to oznacza łagodne traktowanie, i więcej kochanych Punktów Doświadczenia.
7. Karty postaci każdy nosi sobie sam, jak ktoś cos dopisze w domu – trudno, świadomość bycia paskudnym oszustem oraz wyrzuty sumienia powinny być wystarczającą karą.
8. Jedynie słuszne charaktery dla postaci to: PD, PN, N, CD, ND. Wpisanie sobie dobrego charakteru i granie złą postacią zawsze kończy się szybką śmiercią, mam naprawde dość mrocznych i "złych" postaci, nie bawi mnie to i nie mam zamiaru tego tolerować.

Powergaming i gra:
1. Nie lubię sesji polegających na rzucaniu 3 godziny kośćmi podczas walki z hordą potworów. Cenię dobre odgrywanie postaci i wczuwanie się w klimat. Bardziej obchodzi mnie czy mag umie zaszpanować ładną łacińską formułką(choćby zmyśloną) przy rzucaniu czaru niż fakt, że ten mag jest lepszy w czarowaniu od Boccoba i Mystry razem wziętych. Do odwzorowania walk używam żetonów, i siatkowanych map – jest prościej łatwiej i wogle ;p
2. Jeśli twój koncept postaci ogranicza się do wyboru drzewka atutów i odpowiedniej klasy prestiżowej to nie masz czego tutaj szukać.
3. Lubię długie opisy i często je stosuję, doceniam też gdy gracze także ich używają – narracyjna walka czasami bywa bardziej emocjonująca niż tekst „to ja go wale moim super wypasionym atakiem wzmocnionym zdolnością mojej klasy i autami” a na koniec na wdechu rzut kostkami(albo wiadrem kości)
4. Czasami mówię, że jakiś test się nie udał i tyle. Kłótnie o stopień trudności i pokazywanie palcem w podręczniku odpowiedniej tabelki kończą się szybką śmiercią.
5. Czasami celowo omijam jakieś zasady lub je upraszczam, jeśli masz ochotę powiedzieć „ale w podręczniku na stronie xxx jest napisane” to patrz na koniec punktu poprzedniego.
6. Oczywiście nie skupiam się jedynie na odgrywaniu postaci, czasami walczyć trzeba. Są tez chwile kiedy trzeba wziąć nogi za pas i zwiewać – tak, skala wyzwania może czasami przerosnąć poziom drużyny. W takim wypadku nie bierze się wroga na klatę na zasadzie „MG nie może dawać przeciwników z którymi nie możemy sobie poradzić” tylko się zwiewa. Zdarza się to nieczęsto ale jednak. Jeśli nie rozumiesz to patrz punkt 5 i 6.
7. Umiejętności typu blefowanie, zastraszanie i wszelkie dziedziny wiedzy często będą bardziej przydatne niż skakania, robienie salt w powietrzu i pływanie w zbroi płytowej. Charyzma jest ważną cechą jak celowo dajesz na nią najniższą wartość „bo się nie przydaje” to masz ryj jak właz studzienki kanalizacyjnej i tyle. Weźcie to pod uwagę.
Co gdzie i jak:
1. Wolałbym aby gracze mieli mieli więcej niż 16 lat, sam mam 23 i choć nic nie mam do młodszych to jednak wole jak rodzice/znajomi nie patrzą się na mnie jak na dziwaka bo zadaje się z dziećmi.
2. Zazwyczaj mam czas na grę w piątki lub w soboty cały dzień. Nie jest to regułą bo czasami mogę grac przez cały tydzień...
3. Alkohol na sesji tolerowany w granicach rozsądku, 1-2 piwa TAK, nalewka/wino NIE
4. Jestem otwarty na wszelkie propozycje – wystarczy po prostu zagadać i zapytać się.
5. Kontakt do mnie:
- zwyczajnie w tym temacie
- gg: 11826990, często jestem na ukrytym ale jeśli wiadomość przychodzi to na 100% odpisze
- mail: ciupazka@interia.pl

Jeśli kogoś ta lista nie odstrasza to zapraszam
2% of teens have moved on to rap. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Offline sirpaladine

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #284 dnia: Styczeń 10, 2009, 02:54:19 pm »
Witam szukam graczy RPG z Londynu.  System praktycznie dowolny (zawsze mozna sie jakos dogadac). W tym momencie jest MG + 1 gracz wiec jeszce miejsce mamy:)  Mozliwosc grania u nas w domu. 
Kontakt na maila sirpaladine@yahoo.co.uk albo gg 9230632