trawa

Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 332683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mrufon

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #285 dnia: Styczeń 23, 2009, 07:11:24 pm »
Szukam graczy ze Szprotawy lub okolic. System - KC.

kontakt - gg 602 530 4

Offline radzio78

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #286 dnia: Marzec 09, 2009, 08:45:16 pm »
Poszukuję graczy i MG w obojętnie jaki system w Kaliszu. Kontakt przez GG:5839967 i e-mail: pawelielus@op.pl
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2011, 06:11:22 pm wysłana przez radzio78 »

Offline Wysłannik Żywiołów

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #287 dnia: Marzec 24, 2009, 01:56:20 pm »
4 MG doświadczonych w systemach takich jak: D&D, Neuroshima, WoD, Modern D20 oraz systemy autorskie. Poszukują graczy doświadczonych i nie doświadczonych na sesje oraz LARPy.

Graczy, którzy chcą zagłębiać się w światy, poznawać ich sekrety, walczyć po stronie słusznej im i władać przeróżnymi orężami i mocami.

Miejscowość: Kalisz
 Kontakt: 6162061, lub kadai@wp.pl

Offline Błysku

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #288 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:19:55 pm »
Poszukuje graczy i MG ze Starachowic lub okolic głównie do systemów Warhammer, Dark Heresy, Monastyr, Wampir: Maskarada, Zew Chtulhu, Mag: Przebudzenie, ale również 7th sea, Hunter, Neuroshima, L5K. Doświadczenie u graczy niewymagane, chętnie nauczymy grać każdego kto się zgłosi.

Kontakt - GG 2461125 lub e-mail blyskx@gmail.com
Na GG pisać nawet kiedy jestem niedostępny.

Offline lukasz12a

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #289 dnia: Kwiecień 28, 2009, 10:52:03 am »
Witam.
Moze juz padla gdzies odpowiedz na pytanie ktore chce zadac ale nie moglem jej znalesc ... za ewentualny spam przepraszam.
Ogolnie rzecz ujmujac wraz z 2 kumplami mamy skladzik do WH2ed.
Jak widac jest nas 3 a wiec w najlepszym wypadku brakuje jednego badz 2 dodatkowych graczy.
Oczywiste jest iz w tym momencie powinienem powiedziec by chetni pisali.
Jak cos to moje gadu to 3101859 e-mail lukasz12a@o2.pl

W kwesti wyjasnien moge dodac tylko ze grywamy w poniedzialki po poludniu ze wzgledu na to ze ja i MG pracujemy w inne dni a 3 gracz jest na uczelni.
Poszukujemy osob najlepiej z Ozorkowa, Zgierza z Lodzi troszke mniej (choc jezeli taka osoba bedzie chciala dojezdzac to ok) no i okolic.
Jako ze dojazd do nas nie jest sprawa masakrycznie trudna (przynajmniej z tych 3 miast) tym bardziej zachecam ;) ...

Pozdrawiam
Blubo ;)...
Lubisz Gry via www ?
Sprobuj: www.elmisir.mybrute.com
Posłańcy Przeznaczenia
"Siłę odpieramy Siłą"

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #290 dnia: Sierpień 10, 2009, 01:37:16 pm »
Witam
Czy ktoś w okolicy Sosnowca, Katowic etc. gra w KULT lub Zew Cthulhu? Byłbym bardzo zainteresowany...

    

Offline Melkor

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 03, 2009, 06:44:07 pm »
Witam,

Poszukuje graczy do Warhammera (najlepiej 1ed) z Łodzi i okolic.

Kontakt przez emaila, gg 6745592 lub skype krzkac1410.

Pozdrawiam

Offline tordis

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 04, 2009, 01:51:11 pm »
Mieszkasz w Londynie? Brakuje ci sesji? Nie chcesz grac po angielsku?
Witaj w klubie.
Sprawa ma sie tak: od jakiegos czasu probuje zebrac grupe do grania. Niestety, co sie zbierze, to sie rozpadnie: ludzie rozjezdzaja sie w swoje strony, wracaja na lono ojczyzny albo zakladaja rodziny i nie maja czasu na granie. Ja tymczasem coraz bardziej tesknie za RPG-owaniem. Probowalam z grupa tutejszych, ale u nich tylko turlanie i walka, zero storytellingu...
Tak pokrotce: w tej chwili, razem ze mna, jest nas trojka. Gramy praktycznie we wszystko, ze szczegolnym naciskiem na fantasy. Jesli idzie o prowadzenie, ja najchetniej robie za MG w D&D, moj partner preferuje Wampira: Mroczne Wieki. Gosc numer trzy nie prowadzi, ale - przycisniety odpowiednio - pewnie dalby rade z Warhammerem.
Miejsce do grania mamy, czas w weekendy rowniez. Brakuje tylko ludzi.
Dolaczysz?
GG: 4424684

Offline yldar

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #293 dnia: Styczeń 28, 2010, 04:27:54 pm »
Poszukuję graczy i MG do dowolnego systemu do regularnej gry w Kaliszu. Niestety z klubu Arkham i z organizacji BWŻ wszyscy są zajęci/mają swoje drużyny. Kontakt przez gg: 5839967, mail radzio7801@o2.pl, lub PM. Mam nadzieję że szybko się ktoś znajdzie. (zabawne, ale to info po tylu miechach jest nadal aktualne, no może trochę inaczej to wygląda, bo mam teraz znajomości w BWŻ i Arkham, ale wszyscy są zajęci/mają swoje drużyny)

Offline leyse

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 28, 2010, 06:42:17 pm »
Graczka z Lodzi poszukuje druzyny :) Do tej pory grywalam glownie w systemy autorskie, wiec ciezko mi wymienic cokolwiek konkretnego ;) Po pierwszych krokach stawianych w Warhammerze, odeszlismy wraz z druzyna od niego w cos swojego.

Pozdrawiam! :)

E-mail: linandile@tlen.pl
GG: 4665260
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 06:53:33 pm wysłana przez leyse »

Offline PatentMC

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #295 dnia: Marzec 04, 2010, 09:43:47 pm »
Witam, 
Poszukuje drużynki do której mógłbym się dołączyć w Warszawie.
Ulubione systemy - WFRP, Cyberpunk.
10 lat grania na karku w wiele różnych systemów.
Okazjonalne bycie MG.
Co lubię na sesjach - intrygę, klimat, odgrywanie postaci.
Kontakt na maila albo tel 662275559

Offline Grymr

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 11, 2010, 02:06:07 pm »
Witam, jestem MG z kilkunastoletnim stażem. Po długich bojach z 3 edycją wraz z nową grupą zaczynamy grać w 4 edycję D&D. Poszukujemy graczy chętnych do dołączenia do nowoformowanej drużyny.

Zależy mi na ludziach:
- dyspozycyjnych: żeby nie było 3 miesięcznych przerw między sesjami. 1-2 sesje w miesiącu to chyba niezbyt wiele.
- chcących grać dłużej, jeśli szukasz miejsca na jednostrzała bo nie ma nic w kinie w weekend to możesz sobie darować.

Obecni członkowie drużyny to ludzie z przedziału 18-30 lat, więc wiek nie ma znaczenia.

Płeć, kolor skóry i wyznanie również.

Moje gg: 11826990 Najlepiej pisać gdy jestem dostępny.
Moj email: krzemien1985@o2.pl
2% of teens have moved on to rap. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Offline Twardyrpg

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #297 dnia: Listopad 28, 2010, 08:45:38 pm »
szukam graczy i MG którzy by grali przez czat najlepiej polchat i zrobiony pokój specjalnie do gry, sesje mogły by się odbywać co kilka dni lub co tydzień jesli jest ktos chętny prosze pisac na Twardyrpg@poczta.fm

Offline darkhulk

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #298 dnia: Styczeń 09, 2011, 09:58:05 am »
Ahoj cześć i czołem.

Zamieszczam miejsca do grania i spotkań w Białymstoku, nie są to kluby/zrzeszenia/organizacje, jakieś oficjalnie przeznaczone np. tylko na bitewniaki.

1.Granie W KLUBIE "KAKTUS"
 
Po pierwsze możemy sobie wybrać termin. Póki co mam otwarte wieczory w poniedziałek , środę i piątek od godziny 16.30 do około 20.30 najpóźniej.

- Nie tylko nastawiamy się na granie w planszowe tytuły, oczywiście można rozegrać partyjke gier bitewnych/figurkowych, karcianych czy wszelakie rpg

- Więc zamiast kombinować po kolegach/szkołach/ piwnicach i innych dziwnych miejscach, zapraszamy na naprawdę luxusowe warunki

2.Piątkowe spotkania w I LO

Spotkania odbywają się w sali 60 lub 61 na drugim piętrze w godzinach ok. 15 -19.30
Ogólnie przewaga planszowych tytułów, lecz jest również grono 'rpg' maniaków. Co do figurkowych gier trzeba samemu drużyne załatwiać 

3.Stołówka Gwintu

We Wtorki od godziny 16:30 zapraszamy do stołówki koło klubu "Gwint". Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pograć w planszówki, rpg'i czy po prostu pogadać z innymi miłośnikami fantastyki oraz "gier bez prądu"

4. Sklep Komnata Gier

Posiadamy jedyny w mieście sklep z figurkami, w którym oczywiście są stoły na granie :)

Offline mrufon

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #299 dnia: Marzec 11, 2011, 06:30:42 pm »
Witam

Szukam ekipy do Warhammera - edycja I lub II. Miejsce - BOLESŁAWIEC. Wiec-37, stan cywilny-żonaty, stan duchowy-KAWALER :smile: Mogę ew. dojeżdżać na niedużą odległość - do 50 km.

Czekam na odpowiedź na PW