trawa

Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 332854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karczmarz

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 13, 2004, 07:24:36 pm »
Hmmm

Wlasnie warunek w stylu ze Gracze niemogą miec mniej niz 20 lat to troche paranoiczne i totalnie bezsensowne...

W koncu chodzi o to by gra byla mila, sprawiala przyjemnosc by gracze jako tako wczuwali sie i by ogolnie wszyscy byli zadowoleni no nie? Gdzie tu wiec jakas zależność od wieku? Ja osobiscie mam te 18 lat i gram od 7 mistrzuje od 6. szczerze mowiac nie uwazam sie za jakiegos smarkacza ktory nie wie jak w to sie gra... I na konwentach grywalem z 20paro latkami ktorzy grali tak beznadziejnie ze nie wiem..

Wiec stawianie warunków wiekowo to troche dziwne... Pozatym druzyna w roznym wieku dodaje tylko jeszcze orginalnosci i wiekszej roznorodnosci... Kazdy w roznym okrsie swojego zycia rozne ma priporytetowe wartosci i przez to czesto rozne postacie niby podobne a odgrywane przez graczy w roznym wieku sa zupelnie rozne...

Wiec prosze wiecej tolerancji bo naprawde wsrod mlodych graczy zdazaja sie istne perałki ktore zdolnosciami i checiami przerastaja starych zgnusnialych Encyklopedycznych znawców RPG

Offline Thrawn

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 17, 2004, 08:56:22 am »
Poszukuje druzyny z W-wy, ktora nie mialaby nic przeciwko abym sie dolaczyl, wiek 20 lat, a systemy... w zasadzie D&D, bo z innymi dotad kontaktu nie mialem (no moze WFRP, ale ten nie bardzo mnie pociaga).
Kontakt: thrawn@autograf.pl
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline Petra Bootmann

Gdańskie Stowarzyszenie Fantastyki Alkor
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 23, 2004, 07:56:03 pm »
Witam.

My, czyli klub, szukamy ludzi chcących zasilić szeregi naszego klubu. Jesteśmy organizacją skupiajacą miłośników fantastyki. Na spotkaniach rozgrywane są sesje RPG w rozmaitych systemach, gramy też w gry planszowe i karciane.

Na stanie klubu znajdują się systemy w polskiej (m.in. Wiedźmin, Dzikie Pola, D&D 3E, Gasnące Słońca, Neuroshima, Aphalon) i angielskiej (takie jak Twilight 2000, Shadowrun, Nephilim, ) wersji językowej, czasopisma (MiM, Portal).

Członkowie klubu mają dostęp do bogatej biblioteki - SF, fantasy i horror, sa tam także książki z dziedzin pokrewnych (astronautyka, historia, UFO, parapsychologia).

Spotkania odbywają się w czwartki od 17:00 do 20:00 w Domu Kultury na Morenie (ul. Nałkowskiej 3) koło poczty. Dojazd z Wrzeszcza: 127, 129, 162; z Gdańska Głównego: 130, 184.

Składki wynoszą 15 zł za kwartał, plus 5 zł wpisowe (czyli de facto 5 zeta za miesiąc)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

PS. Aktualnie poszukujemy większej ilości Graczy – kilku MG mamy, więcej wszystkiego nigdy nie zaszkodzi
zucam kamieniem.

Offline Archi

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 30, 2004, 09:40:34 pm »
Druzyna poszukuje MG z Poznania, lub okolic. Najchetniej gramy w warhammera, ale z braku laku jestesmy sklonni zagrac w jakikolwiek inny system (no moze poza Tabela;), ale do tego nie potrzeba MG). Druzyna to ludzie w wieku od 20 do 29 lat, dysponujaca wlasnym lokum.
Kontakt archaon@o2.pl
by byc prawdziwym kozakiem trzeba miec atestowany oseledec.

yum, yum master cthulu would say

bartek

  • Gość
Poszukiwani gracze
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 15, 2004, 08:06:00 am »
Jestem z okolic Rzeszowa. Poszukuję osób które z chęcią chciałyby pograć. W RPG-i. W rachubę wchodzi Świat Forgotten Realms. Jeśli już ktoś gra to z chęcią się przyłączę.
Pozdrawiam.[/b]

Offline Nehan

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 21, 2004, 12:19:57 pm »
Witam
Obecnie poszukujemy graczy z Łodzi - system Earthdawn lub Warhammer. Miło widzeni gracze doświadczeni i damy 8)
Kontakt: 9086353 (nie zrażać się, że niedostępny, tylko walić! :) )
nehan_warlock@o2.pl
Pozdrawiam
Nehan

Offline Adagio004

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 27, 2004, 01:44:36 pm »
Witam! Poszukuję graczy z Włocławka najlepiej w wieku do 16 lat, gdyż sam mam 15  :)  Zaznaczam, że jestem początkujący. Mój staż z RPG to kilka sesji w WFRP. Jestem zainteresowany systemami WFRP lub D&D.
adagio004@yahoo.com

Offline Myszołak

Desperacko poszukuję drużyny
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 05, 2005, 07:48:53 pm »
Szukam drużyny + ew. mistrza gry z Warszawy. Mam 22 lata, wcześniej właściwie wyłącznie mistrzowałem, głównie w swoich własnych systemach, trochę w Warhammerze, trochę w AD&D. Chciałbym zobaczyć jak to jest po drugiej stronie ekranu mistrza gry :) Generalnie interesuje mnie fantasy - D&D, AD&D 2 edycja, Warhammer i podobne klimaty. Jeśli na rynku Mistrzów jest bardzo straszna posucha, mogę też prowadzić. Po prostu chcę grać!!!

Offline Reika

!!WAZNE!!
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 11, 2005, 03:54:28 pm »
Pierwszy w polsce MUD oparty o siwat Forgotten Realms, poszukuje koderow chetnych do pomocy przy tworzeniu tego magicznego swiata.

Wszelkie informacje zostana dalej przekazane, po nawiazaniu kontaktu.

Prosze pisac na PW, lub na maila:
nevretarien@wp.pl
lub
nehe18@wp.pl

Pozdrawiam  ;)

Offline Pijamas

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 02, 2005, 10:30:32 am »
Szukam graczy ewentualnie Mistrzów gry z oklic Jastrzębia Zdroju, warhammer, cyberpunk, wampir jakby się jacyś chętni znaleźli to proszę o maila pijamas@op.pl
by osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.

Offline Aver

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 02, 2005, 01:12:32 pm »
Poszukuję grupy ze Szczecina do której bym się dołączyć jako MG (Neuroshima bądz Warhammer - Posiadam własne Podręczniki i Dodatki) lub gracz (Dowolny sytem) - do tej pory mistrzowałem przez 6 lat ale grupa się mi rozpadła jak poszliśmy do różnych szkół.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Anonymous

  • Gość
Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 02, 2005, 02:02:18 pm »
Wszystkich z Torunia zapraszam tutaj.

Offline Wyrok

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 02, 2005, 03:09:54 pm »
chętnie "dokleję się" do jakiejś drużyny z wrocławia.
szczytem marzeń było by jak by grali w wampira, mieli własnego mistrza i średnia wieku krążyła gdzieś w okolicach 19 lat.
gram, prowadzę, śpiewam, tańczę, uczę się żonglowania ;)
człowiek orkiestra  :D
emila znacie, gg też

rzekłem ;)

*edit*
ostatnio nie cierpię na nadmiar czasu, więc z mojej strony było by to granie sezonowe, na stały etat narazie nie ma nadziei ;)
img]http://img220.imageshack.us/img220/655/userbar281128hy6.gif[/img]

Mam czyste sumienie, nigdy go nie używałem.

Offline elu-thingol

Poszukuję Graczy/ Mistrzów Gry
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 12, 2005, 12:30:46 pm »
Poszukuję drużyny z trójmiasta, najchętniej z Gdańska,do której mógłbym się dołączyć. Grałem do tej pory w d&d3e i wampira. Wiek powyżej 20 lat. Mój email to mój nick + @wp.pl
ładza przyciąga skorumpowanych. Podejrzewajcie wszystkich którzy jej szukają
- Frank Herbert Diuna:Kapitularz

Offline Vladis

Cthulhu ON-LINE
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 13, 2005, 02:23:17 pm »
Witam Was!

Słuchajcie, organizuję sesję Zew Cthulhu przez TLENa. Wiem, że sesje on-line nie mogą się równać z tymi na żywo, jednak mam doświadczenie w tego typu sesjach i wiem, że może być całkiem przyjemnie.

Jeśli jest ktoś zainteresowany, proszę, wysyłajcie zgłoszenia z opisem historii postaci (pomijamy cechy, umiejętności itp) na mail : wladis@neostrada.pl

Mam już dwóch chętnych graczy, szukam około 2-3. Chodzi mi o ludzi, którzy naprawdę czują klimat Lovecrafta i są graczami z doświadczeniem.

Opiszę moje preferencje co do sesji on-line.
Najważniejszy jest oczywiście klimat, na rzecz którego rezygnujemy z cech, testów, kostek i umiejętności. Przed sesją gracze dostają pliki dźwiękowe, które są podkładem pod sesję. Tlen ma duże możliwości konfiguracyjne, jeśli chodzi o wygląd i da się go zrobić "mrocznym"  8) . Gra odbywa się późno wieczorem/w nocy przy zapalonej świeczce, kadzidełkach itp. . .

Po otrzymaniu maila z opisem postaci (historia, osobowość, choroby itp) dostaniecie dokładne reguły takiej gry i przykładową datę takiej sesji.

Dzięki za uwagę

MG

 

anything