Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 332648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solaris

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #300 dnia: Kwiecień 04, 2011, 05:20:45 pm »
1. Miasto/region – Warszawa
  2. System RPG – Autorski dark fantasy
  3. Ilość graczy/MG – Ilu się zgłosi / 2 MG
  4. Dodatkowe informacje – Minimum wiekowe 16, miejsce spotkań ustali się w trakcie
  5. Forma kontaktu z poszukiwaczem – morrsith@gmail.com /gg 5106468

Offline tzeentch

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 11, 2011, 06:57:49 pm »
Szukam drupy graczy (najlepiej wraz z MG) do dowolnego systemu rozgrywanego przez komunikator online (Skype lub podobne).

Przez kilkanaście lat grania przewinąłem się przez ok. 100 systemów, ale teraz mieszkam za granicą i to dla mnie jedyny sposób kontynuacji tej rozrywki.

Offline sp3c1

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #302 dnia: Kwiecień 11, 2012, 10:56:39 pm »
szukam aktywnejn grupy z londynu. bylbym kontent gdyby ktos gral w legende, ale cus innego tez moze byc ;]

skype: boskikyu

Offline yavandir

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #303 dnia: Styczeń 01, 2013, 01:11:37 am »
Witam poszukuję graczy (z mistrzem) z Londynu system nie ma preferowany warhammer neuroshima ale tak po prawdzie może być cokolwiek co ma fajny klimat wsiąknę szybko. prosze o odpowiedz jak ktos cos wie lub slyszal o takowej grupie pozdrawaim
Mail yavandir@o2.pl

Offline Marbryn

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 08, 2013, 02:43:56 pm »
Szukam ekipy do grania, graczy i mg w Warszawie. System dowolny, jestem otwarta na propozycje. Najchętniej do dłuższej współpracy ;)

Offline AndreBlizz

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwiec 08, 2013, 12:01:09 pm »
Witajcie!

Tej wiosny powołałem do życia nowy, łatwy w obsłudze system Diadem. Jeśli lubicie klasyczne fantasy w klimatach od D&D do Wiedźmina, a jednocześnie preferujecie zasady błyskawiczne do ogarnięcia i stosowania, dające mimo to dużą swobodę, być może właśnie Diadem jest systemem dla Was! Nie ukrywam, że inspirowałem się klimatem słynnego Oka Yrrhedesa, dodałem jednak do podstawowej koncepcji wiele zdolności, wzbogacających i różnicujących postacie. No i kostki - Diadem używa wszystkich popularnych rodzajów, a także k30 dla bardzo zaawansowanych postaci. Przyznajcie się, lubicie rzucać wszystkimi swoimi kostkami, prawda?

Ogólny opis świata wraz z zasadami, mapami i innymi pomocami są obecnie dostępne na stronie http://diadem-rpg.tk. Dla MG prowadzących go oferuję zaplecze w postaci dyskusji i odpowiedzi na pytania oraz dostęp do materiałów zanim jeszcze zostaną upublicznione. Jedna z krain jest już opisana w detalach, w przygotowaniu są kolejne kraje, a także kilka przygód, potężniejsze zaklęcia, opisy wszelkiej maści potworów i więcej.

Jeśli macie już swój idealny świat fantasy a szukacie jedynie grywalnych zasad do niego, nie ma najmniejszego problemu. Możecie użyć zasad Diademu. Chętnie porozmawiam na temat niezbędnych modyfikacji, aby dostosować obecne zasady do Waszych pomysłów.

Offline Marakai

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #306 dnia: Lipiec 27, 2013, 01:01:22 am »
Siemka. Wraz z dojrzałą, doświadczona ekipą we Wrocławiu szukamy MG do Warhammera II edycja. Szczegóły tego jakiego MG szukamy i co nieco o nas i naszych wyobrażeniach o WH w linku poniżej:

http://forum.wielosfer.pl/viewtopic.php?f=54&t=5757

Dzięki za uwagę! Pozdrawiamy! :smile:

kontakt: marakaiben@gmail.com
 

Offline Nico

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #307 dnia: Wrzesień 20, 2013, 08:22:03 pm »
Nieaktualne.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2013, 07:28:42 pm wysłana przez Nico »

Offline bk201seo

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #308 dnia: Październik 27, 2013, 07:38:48 pm »
szukam graczy z warszawy bądź okolic. preferowany system warhammer IIed aczkolwiek mogę spróbować z chęcią innego. moge prowadzić i grać.
osoby zainteresowane zparaszam na priv albo mailem bk201seo@gmail.com

Offline Dreafus

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #309 dnia: Listopad 28, 2013, 09:42:26 am »
Sosnowiec/Katowice, chciałbym prowadzić Klanarchię raz w tygodniu, sesje po ok 4 godziny (wtorek/czwartek/piątek, ew. co drugi weekend). Gra stricte wg. zasad podręcznika, w ramach settingu - konieczna znajomość obu.

Chciałbym snuć z graczami opowieść o stopniowym upadku - zarówno ich postaci, jak i wartości; o nierównej, ale upartej walce z Ciemnością i dehumanizacją. Wszystko w barwach szarości i relatywizmu moralnego, przeplatane spuszczaniem łomotu "tym złym".

Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez PW. Chciałbym zacząć grę w przedziale 1.-8. grudnia. To ogłoszenie będzie nieaktualne po 15. grudnia.

Offline senssei

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #310 dnia: Styczeń 12, 2014, 07:50:06 pm »
[Łódź] Szukamy 1-2 graczy lub/i dodatkowego MG

Zbieramy ekipę do nowego sezonu sesji. Poszukujemy 1-2 graczy na dowolnym poziomie zaawanasowania w grach fabularnach oraz osób chętnych do prowadzenia. System i setting do ustalenia.

Planowane prezentacje i jednostrzały (można dołączyć i zobaczyć jak to u nas wygląda w praktyce): Monastyr, Klanarchia, Warhammer WFPR, Armie Apokalipsy. Znasz lub lubisz inne systemy i settingy - jesteśmy otwarci na sugestie i jednostrzały.

Co oferujemy:
- emocjonujące sesje w dobrym punkcie Łodzi (okolice Manufaktury),
- fabułę, którą rzucą o ziemie i trzyma w tej niewygodnej pozycji,
- otwartość na nowe rpg-owe smaki i pomysły,
- zgraną, solidną, ekipę w wieku post-studenckim, z którą można podyskutować o komiksach, mandze, anime, filmach, książkach; wyjść do kina lub na piwo ;p
Systemy i settingi w których wcześniej grywaliśmy/prowadziliśmy:
- WoD - Wampir - storytelling + autorska lokacja - Dublin lat 90",
- Gasnące Słońca - space opera w smaku Firefly,
- Warhammer WFPR - remix w stylu horroru house,
- Deadlands - remix z elementami grozy i steampunk-a,
- Nemezis - wolna i nieskrępowana siekanka z karabinami plazmowymi.

Czego wymagamy:
- przyzwoity wiek najlepiej po 18, choć możemy zrobić wyjątek,
- otwartość i dystans do tego co robimy

Asia, Wiktor, Piotrek i Rafał.

Wszelkie dodatkowe informacje, pytania i zgłoszenia można przesyłać do mnie na maila rafal.warzycha@gmail.com.

PS. Można mnie spotkać i zagadnąć na http://www.master-mind.in/

Offline orneryboy

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #311 dnia: Styczeń 30, 2014, 08:30:03 pm »
Jest poszukiwany mistrz gry do poprowadzenia kampanii w Star Wars dla 2-3 graczy.

Gracze są bardzo dobrze zaznajomieni jeśli chodzi o świat ale także są weteranami jeśli chodzi o staż w grach fabularnych i przeróżnych mechanikach. Ponadto są również bardzo silnie zmotywowani do klimatycznej gry w epickim klimacie. Sesje rozgrywane wirtualnie przy pomocy roll20.net na mechanice hybrydowej D20 i Mutant Chronicels.

Duża elastyczność jeśli chodzi o godziny rozpoczęcia e-sesji (preferowane godziny wieczorne) w ciągu tygodnia po około 2-3 godziny, zależnie od możliwości. Serdecznie zapraszamy do wspólnej przygody!

kontakt: piotrsawczak@gmail.com

Offline Lorn

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #312 dnia: Wrzesień 04, 2014, 03:59:44 am »
Witajcie,

szukam kilku graczy (Panie również są mile widziane) z Wrocławia (lub okolic, ale w tym wypadku wymagana jest mobilność), którzy naprawdę chcą zagrać w WFRP i nie zrezygnują po kilku sesjach pod byle pretekstem, bo szykuje się kampania. Dwóch graczy i lokal z klimatem już mam, więc jest jeszcze miejsce dla 2-4 osób, ale jak tylko znajdzie się dwóch pierwszych, chętnych graczy, to zaczniemy.

Ze swojej strony oferuję:
- doświadczenie w wielu systemach
- ciekawą przygodę
- realizm
- poważne traktowanie gry
- dobrą zabawę

Oczekuję:
- poważnego traktowania gry
- obecności na umówionej sesji (inaczej mówiąc, szacunku dla innych współgraczy)
- dotrzymywania zobowiązań (tzn. jak ktoś obieca, że prześle historię za 4 dni, to tak ma być)
- sugerowany wiek 20 lat lub więcej (w tym wieku są gracze, których już mam)
- przynajmniej rocznego doświadczenia w grze na żywo (nie na forum)
- dobrego odgrywania postaci
- mile widziana ciekawa historia postaci i rys osobowości (absolutne minimum, to jedna strona A4, większy wysiłek będzie odpowiednio wynagrodzony)
- refleksu (przyjmę pierwsze 2-4 osoby, które się zgłoszą)

Miejsce akcji:
Historia zaczyna się w drodze do Talabheim lub w mieście, zależnie od postaci (tzn. miejscowi zaczną w mieście)

Postacie, które już mam:
- Kapłan Sigmara (Zakon Srebrnego Młota)
- Najemnik

Większość profesji jest dostępna. Na doświadczonego gracza czeka do stworzenia i poprowadzenia postać Maga lub Alchemika. Mile widziana (lecz nie obowiązkowa) znajomość systemu Ars Magica, gdyż tworząc mechanikę zaczerpnąłem z niej kilka pomysłów.

Czekam na kontakt pod adresem zusyk@wp.pl i proszę o podanie w mailu nr telefonu i godzin, w których można zadzwonić. Nie mam czasu na załatwianie tego przez maila lub gg, bo chcę się szybko umówić na tworzenie postaci i zacząć grę. Można tu także wysłać pomysł na postać i historię, jeśli ktoś już taką posiada. Karty Postaci zrobimy razem, na pierwszym spotkaniu, więc ich nie wysyłajcie.

Powodzenia
Lorn

Ps. Kto pierwszy ten lepszy. :)

Offline Janus

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #313 dnia: Październik 22, 2014, 09:42:29 pm »
W odciętej od świata dolinie, wśród ruin zapomnianych cywilizacji, swój początek ma niezwykła przygoda...

Kim jesteśmy? Trójką ludzi bliżej trzydziestki niż dwudziestki z Łodzi, którzy chcą rozpocząć nową przygodę w fantastycznej krainie, ale brakuje im graczy…

Kogo szukamy? Was! Czyli dwojga graczy w wieku z grubsza zbliżonym do naszego, chętnych do regularnych spotkań i zaangażowania się w dłuższą kampanię.

W co chcemy grać? Fabularnie – w opowieść w klasycznym świecie fantasy, osadzoną w dolinie inspirowanej klimatem IWD, mającą w pamięci oldskulowy urok drugiej edycji D&D, sięgającą po melancholię „Fortecy w źrenicy czasu” i, być może, patos „Silmarillionu”. Mechanicznie – w piątą edycję dedeków, na niskich levelach.

Czemu właśnie tak? Bo Mistrz Gry jest podjarany mechaniką i chce sprawdzić, na ile twórcom udał się powrót do korzeni, a gracze na tychże korzeniach zjedli zęby. Powyższy pomysł od dłuższego czasu chodzi nam po głowach i chcemy go wypróbować.

Chcesz nas poznać? Coś zasugerować? Albo powiedzieć, że nasz pomysł jest do bani? Napisz do nas na naturalbornleniwiec@gmail.com. Spotkamy się, pogadamy o fantastyce i mediach z nią związanych, pogramy w planszówki i odpalimy sesję jednostrzałową.

Marcin, Ola i Olek
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2014, 11:50:28 pm wysłana przez Janus »

Offline Lorn

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #314 dnia: Listopad 05, 2014, 08:40:53 pm »
Otwieram nabór do kolejnej kampanii Warhammera na żywo, dla chętnych z Wrocławia i okolic. Zapraszam zarówno początkujących graczy, jak i starych wyjadaczy. Dzień spotkań ustalimy wspólnie, po zebraniu całej grupy, tak żeby wszystkim pasowało. Masz wolny wieczór w tygodniu... czekamy na Ciebie.

Zgłoszenia proszę wysyłać wyłącznie na adres zusyk@wp.pl