Autor Wątek: Poszukuję graczy / MG  (Przeczytany 331760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline i3ercik

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #330 dnia: Marzec 21, 2016, 03:21:44 pm »
1. Łódź
2. Warhammer 2ed (początkujący), coś innego (od zera)
3. Szukam osób do gry
4. Mam 23 lata i jestem początkującym graczem młotka, bardzo mi się on spodobał dlatego chętnie bym z kimś zagrał.
5. i3ercik@gmail.com

Offline Raihen

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #331 dnia: Kwiecień 14, 2016, 07:03:31 pm »
1. Kraków
2. DnD 3.5/Pathfinder
3. Szukam 1-2 osób
4. Nasza grupa składa się obecnie z 4 osób, średnia wieku ~30 lat. Mamy stałe miejsce spotkań w okolicach Ronda Matecznego. Spotykamy się różnie, w dni powszednie(zazwyczaj od godziny 18) jak i w weekendy(wcześniej niż w dni powszednie) jeśli będzie taka okazja. Zapraszamy osoby początkujące jak i te bardziej doświadczone.
5. Proszę o kontakt na PW lub raihen13@gmail.com

Offline Nopesta

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #332 dnia: Lipiec 23, 2016, 01:53:30 pm »
Erpegowcy z Rzeszowa łączcie się! Zbieram nową ekipę do grania, system itp zdecydujemy jak już się zbierzemy. Bezproblemowo mogę poprowadzić dnd 5, gasnące ale wszystko da się wypracować.
nopesta@wp.pl
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2016, 12:33:38 am wysłana przez Nopesta »

Offline jager99

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpień 28, 2016, 08:48:41 pm »
Witam!
Miasto: Bolesławiec
Systemy: WFRP, WoD, Dzikie Pola, inne kwestia do uzgodnienia
Inne: mam 31 lat szukam ekipy do grania
Czas: sesje weekendowe, wszystko do uzgodnienia.

Offline Petersky

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 13, 2016, 08:02:15 pm »
Miasto/region: Gdańsk[/size]System RPG: D&D 4ePoszukiwany MG lub 3-4 graczy.[/color][/b][/color][/size]Cześć,Dorwałem się do podręczników D&D 4e i chciałbym je wypróbować, czy to jako gracz, czy jako początkujący MG poprowadzić coś-niecoś drużynie początkujących lub nie, o ile nie przeszkadza Wam mój brak doświadczenia.Grywałem w D&D 3.5, lecz nigdy nie zdarzyło mi się mistrzować w świecie fantasy (prowadziłem za to regularne sesje w Neuroshimę grupce najbliższych znajomych przez jakieś 2 lata).[Jeśli nie znajdą się chętni na D&D 4e, chętnię dołączę się do jakiejś ekipy w WHFRP lub Neuroshimy.]Czas, regularność i terminy spotkań oczywiście do ustalenia.Zapraszam do kontaktu, najlepiej na email.[/color]

Offline CthulhuCultist

Temat nieaktualny – do usunięcia.
« Odpowiedź #335 dnia: Lipiec 23, 2017, 10:17:35 am »
 Temat nieaktualny – do usunięcia.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2017, 09:09:44 pm wysłana przez CthulhuCultist »

Offline Mantaling

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #336 dnia: Maj 26, 2019, 10:56:27 pm »

Preferowany komunikator: Discord
System RPG: Najlepiej warhammer 2ed, ale chętnie spróbujemy innych fantasy
Ilość graczy/mg: Poszukiwany mistrz gry
Dodatkowe informacje, etc. Jesteśmy trójką w miarę świeżych, ale szybko się uczących graczy, poszukujemy kogoś kto chętnie nam pomistrzuje, znamy system więc wystarczą ewentualnie drobne podpowiedzi by nas naprowadzić na właściwy tor. Mamy sporo wolnego czasu więc nie ma problemu z regularnymi sesjami, jeżeli chodzi o miejsce do gry to może być właściwie cokolwiek, wcześniej graliśmy na roll20. Mamy bardzo miłą i fajną atmosfere, chodzi nam tylko o dobrą zabawę. Jeżeli lubisz uśmiercać bohaterów w warhammerze pisz do mnie
Forma kontaktu z poszukiwaczem Discord: Mantaling #7520, Mantaling@gmail.com albo po prostu pw tutaj, czekamy na kontakt.
 

Offline Daria93

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #337 dnia: Lipiec 29, 2019, 09:42:23 pm »
Hej, mam pytanie. Czy ktoś z was organizuje lub słyszał o sesjach organizowanych na Woodstocku?

Offline Halarian

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #338 dnia: Październik 08, 2020, 01:11:24 pm »
Dzień dobry wszystkim. Chcę zorganizować profesjonalne sesje rpg w 2ed Warhammera, na razie online przez platformę Zoom więc wystarczy tylko dobry internet.
Poszukuję graczy gier fabularnych, którzy nie boją się wyzwań. Jeżeli czujesz, że to może być coś dla Ciebie zapraszam do kontaktu. Jeżeli jesteś zielony w te tematy, ale chciałbyś spróbować zapraszam tym bardziej.
Kim jestem? Mistrzem gry z Gdańska z doświadczeniem, głową pełną pomysłów i planów na realizowanie ciekawych i pozytywnych projektów.
Więcej szczegółów na stronie http://fabularnie.pl
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
damian@fabularnie.pl

Offline K0cur

Odp: Poszukuję graczy / MG
« Odpowiedź #339 dnia: Listopad 03, 2021, 12:25:46 pm »

 

anything