trawa

Autor Wątek: >>WALIZKI<<  (Przeczytany 7653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrolk

>>WALIZKI<<
« dnia: Grudzień 31, 2003, 02:02:32 pm »
Czy nie wie ktoś skąd wziąć jakąś walizę gdzie zmieści się z 250 figurek? GW takich nie oferuje niestety... I chodzi raczej o firmy z Europy bo ze stanów sprowadzenie teczki to prawie drugie tyle...
ttp://picasaweb.google.pl/vocart - moja galeria

Offline biszkopt

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2003, 02:11:52 pm »
bhehhehe...kup sobie kilka walizek:)
ewentualnie walize...dalsze modyfikacje doprowadzily by do wazeliny chociaz nie wiem dlaczego:)
! wielki mutatorze!!!

Offline Skrolk

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2003, 03:32:22 pm »
Walizy gw są drogie i nieergonomiczne. Musiałbym mieć ze 2+plecak na inne rzeczy (booki itp). A za 350zł które musiałbym wydać kupiłbym ze stanów porządną walizkę wraz z dostawą... I taką mógłbym nieść w 1 ręce (lub na ramieniu) i wszystko byłoby w jednym miejscu.
ttp://picasaweb.google.pl/vocart - moja galeria

Offline Halfing@

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2003, 06:52:44 pm »
Kumpel jak zmodyfikował odpowiednio swoją walizkę to nagle okazało się że pomieścił w niej ok 300 figurek i w tym tylko ok 15 kawalerii
gra Vampirami więc przenoszenie szkieletów i zombich nie jest problemem
retka Bretka bretka

Offline Finfarin

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2004, 02:41:27 am »
Ja posiadam oryginalną walizkę  GW z hitlerowskim orzełkiem :evil: i nie narzekam. Nie jestem pewien ile figurek mieści, napewno nie 250 ale to już chyba kwestia pianki i przegórdek wewnątrz.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Jankiel

  • Gość
>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2004, 02:11:09 pm »
Ja mam dwie, mieści się tam naprawdę sporo, książki, kodeksy, miarki i rozpiski chodzą bez problemu (pod gąbkami jest jeszcze trochę miejsca). Jedynym problemem są smoki, które się za cholerę nigdzie nie mieszczą :bored: .

Offline yanczi

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 01, 2004, 05:12:18 pm »
Cytat: "Jankiel"
Ja mam dwie, mieści się tam naprawdę sporo, książki, kodeksy, miarki i rozpiski chodzą bez problemu (pod gąbkami jest jeszcze trochę miejsca). Jedynym problemem są smoki, które się za cholerę nigdzie nie mieszczą :bored: .



A oni do takiej walizki daja jeden komplet gabki  czy kilka ??  bo jeden moze grac sama kawaleria a drugi piechota i polowa walizki jest bez uzytku :/
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Jankiel

  • Gość
>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2004, 09:07:19 pm »
Dają trzy arkusze gąbki z przegródkami. Po wycięciu kawałków oddzielających dwie przegródki robi się miejsce na kawalerzystę. W otworze 2x2x2 mozna schować rydwan. Możliwosci jest bardzo wiele.

Offline FeGy1

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2004, 11:47:38 pm »
Witam !

Tez sie nad tym zastanawialem... i biorac armie bretonni to nei wiem czy wejdze mi armia na 2000 pkt do walizki - tam jest sporo kawalerii...

Ma ktos adresy do np. wspomnianych walizek ze Stanow - moze jakies alternatywy ? Jakies linki ?

Offline Halfing@

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2004, 08:41:55 am »
alternatywą są bardzo do dobre i tanie walizki na narzędzia
Np ja mam taką fajną szarą za 15zł która spokojnie mieści w sobie ok50szt rycerzy

Naprwdę spróbuj najpierw poszukać w takich sklepach jak Castorama Pracicer M1 Carrefour itp. Zaoszczędzisz na tym trochę
retka Bretka bretka

Offline High Elf

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2004, 09:24:46 am »
Ja mam taką szarą z przegródkami. Mamusia mi kupiła  :) .
Walizki GW są na tyle drogie, że ich cena zniechęca... I dlatego kosztem nawet drobnych odprysków farby po ół roku używania - warto skorzystać z takiej Castoramowej.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Ogoo1

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2004, 09:49:23 am »
Możecie przybliżyć mi taki waliz z castoramy?? Czy chodzi tu a ten na śrupki ;) itd. ?? Czym to wymościć w środku?? I gdzie nosić smoka?? :[

Pozdrawiam

Offline Halfing@

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2004, 11:10:37 am »
Ja kupiłem walizkę bez żadnyh przegródek nie ma tam żadnych zbędnych bajerów
Poprostu jest to plastykowa walizka w kształcie aktówki
Jedyne co posiada to gąbki o perforowanej powierzchni (mniej więcej takie jak w starch walizkach GW) dwa zatrzaski i jusz
Ja w niej mieszczę swoją Breonnię na 2000 wystawiając 50 rycerzy
Na pierwszy rzut oka wygląda trochę badziewnie ale patrząc na cenę i mając trochę pomysłów na zagospodarowanie miejsca gąbkami można naprawdę kupić coś w miarę fajnego Ja mam taką od wakacji i jestem z niej naprawdę zaowolony zawżywszy na to że zapłaciłem jedyne 11.99 :lol:  :)
retka Bretka bretka

Offline Ogoo1

>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2004, 12:31:31 pm »
Thx za odpowiedź ale będę upierdliwy co to jest gąbka perforowana  :? . Dają to coś do tej walizy :? .

Pozdrawiam

Jankiel

  • Gość
>>WALIZKI<<
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2004, 12:45:43 pm »
Cytuj
I dlatego kosztem nawet drobnych odprysków farby po ół roku używania - warto skorzystać z takiej Castoramowej

No widzisz - dla mnie nie warto.
Cytuj
Dają to coś do tej walizy

Army Deala, ale niestety tylko lizardzi i bretka do wyboru :(